Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
NbK

Które najlepsze?

Polecane posty

NbK    0

Słuchawki: Razer Kraken Pro Green VS Creative Fatal1ty (głównie do gry w CSa, by dobrze słyszeć kroki + żeby mikro nie było za czułe)

Klawiatura: Razer Lycosa VS Razer DEATHSTALKER VS Roccat Isku (oby były wygodne, nie za głośne, podczas pisania, klikania itp.)

Monitor: Benq GW2460HM 24" VS Benq VW2245Z 21,5" VS LG LCD 22M45HQ-B 21,5" (by była dobra widoczność w grach FPS)

Co jest z każdej kategorii najlepsze? Jeśli np. oby dwie pary słuchawek są słabe możesz podać swój typ.

Słuchawki : Oczywiście obie pary są dobre używałem tych i tych ale lepiej wypadają Krakeny dla tego że sa wytrwalsze i mocniejsze w budowie niż Creative ( rozwaliły mi się po 7 miesiącach użytkowania) a Krakeny już trzymają się ponad rok 

Klawiatura : DEATHSTALKER używam obecnie i mój znajomy też jej używa bardzo wygodna dla graczy i lekko przyciski wchodzą . 

Monitor : Nie powiem ci dużo na ten temat bo nie ogarniam sam muszę zaraz jakiś dobry monitor kupić wraz z kompem  . 

Daj sobie spokoj z "gamingowymi" sluchawkami. Zapewniam Cie ze znajdziesz duzo lepsze za nizsza lub podobna cene. Jak pisalem w poprzednim temacie o sluchawkach do wybierz sobie cos z tych modeli:

Superlux HD681 - uzytkownicy JaRock.pl approved

Superlux HD681B - wersja Balanced z zbalansowanymi basami

Superlux HMC631 - sam posiadam i jestem bardzo zadowolony

AKG GHS-1 - malo wiem na ich temat ale dodalem bo sa bardzo ladne :D

Creative Aurvana Live! - z nimi jest troche roboty bo warto jest zmienic kabel na nowy (stock'owy jest kiepski).

Z poczatku dla zwyklego Kowalskiego nie bedzie jakiejs wielkiej roznicy w dzwieku ale jak kupisz karte dzwiekowa lub DAC'a to zobaczysz co te sluchawki potrafia.

A bym zapomnial do tych Creative'ow i Superlux'ow(HD681) kup sobie mikrofon Zalmana zm-mic 1

Na monitorach sie nie znam, a klawiature to polecam zwykla najtansza albo nozyczkowa(taka jak w laptopach) np. Natec Medusa. Na mechaniczna mozna sie pokusic ale cena odpycha.

Uzywam Superluxow HD681B. W BF3 lub 4 slysze kroki na polowie mapy, jesli mowimy o mapach stosunkowo malych. Nie potrzebuja tez dobrego zrodla, by naprawde niezle graly.

NbK    0

Bert, co do Creative Aurvana Live! jestem jednego zdania, są słabe dla graczy. To są raczej słuchawki stworzone dla osób, które lubią słuchać muzykę w najlepszej jakości, w domu i po za nim, niż dla gracza gier FPS ;)

Wiesz, no moze troche ale z xonarem to graja swietnie. Nie mowie ze to sa najlepsze sluchawki ale sa warte uwagi ze wzgledu na przetworniki z drozszego denona

Nie wiem ile masz kasy ale jak masz malo to bierz superluxy takie same jak ma soldier (wersja B bardziej mi pasuje), a jak wiecej to akg lub hmc631.

Akg ma male muszle, wiem ze niektorym to przeszkadza ale sa takie sweeeet :D (wesja camo)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik