Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zbyszko123

g31m-es2l

Polecane posty

Siema :) Mógłby mi ktoś napisać jaka jest najlepsza grafika na płytę główną g31m-es2l ?

Mój komp :

pentium dual core e5300 2.6 Ghz

4 gb ramu

zasilacz i-box cube 500w 

i wyżej wymieniona płyta :)

Z góry dzięki !

Każdy czytać umie...

Ostrzegaliście, radziliscie, mowiliście. .

Poprostu dajcie to czego oczekuje...

Głową muru nie rozbijecie...

oj z tym murem nie był bym taki pewny znam takich co próbowali co prawda w kaskach ale trochę uszkodzili

najlepsza karta grafiki no np GTX 980 bardzo dobra no i co z tego nie wykorzysta jej polecał bym Radeona 7770 ew Radeona 7750

350 zł to trochę mało na grafę i zasilacz. Odnośnie zasilacza, Corsair VS 450W. Zostają dwie stówy. Możesz szukać używanych kart pokroju HD 6850, 6770, 7770 (raczej nie znajdziesz). Na twoim miejscu bym dozbierał 200 zł, aby mieć te 4 stówki na grafikę. Wtedy możesz brać R7 260X.

Na zasilacz mam osobny budżet :D a co myślicie o zakupie r7 240 ? A to że mam inne ddr nie robi różnicy ?

Każdy czytać umie...
Ostrzegaliście, radziliscie, mowiliście. .
Poprostu dajcie to czego oczekuje...
Głową muru nie rozbijecie...

A ja uważam że rady są bardzo miłą formą dopowiedzenia i jeśli nie dostałbym rady pewnie zniszczył bym sobie kompa :D

PS. Ludzie na takich forach nie potrzebują adwokatów bynajmniej ja .

Ok thx kupię sobie radeona hd 7770, zasilacz 600w :D 

a i jeśli pisze że ma dwa złącza DIMM obsługujące do 4 GB pamięci DDR2 to zanczy że mogę mieć 8 gb ramu ???

zasilacz 600W jaki firma

2 złącza DIMM oznaczają 2 miejsca na pamięci ram dopisek obsługujące 4GB pamięci DDR2 oznacza że każdy może mieć max 2 GB pamięci DDR2  czyli możesz mieć 2 kostki pamięci ram po 2 GB każda należy jeszcze zwrócić uwagę na częstotliwość bo bez zensu jest płacić za szybsze pamięci np 1066mhz gdy płyta obsługuje tylko 800mhz

Nie robi różnicy, jakiej firmy ten zasilacz "600W", bo to za dużo i nie ma sensu za tyle płacić. Kup Corsaira VS 450W (150 zł) i będziesz miał spokój. R7 240 ma bardzo niską wydajność. Znacznie lepiej wypada R7 250, 250X, 260 czy 260X.

też mam chipset G31 bo to o tu tu bardziej chodzi nie robi szału w OC też nie zbyt mi udało się z 2,53 wejść na 3,32 system stabilny nie resetuje się tylko ma już problemy z włączaniem się to moja opinia na temat tego chipsetu ogółem bez zastrzeżeń

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Baran
      Siemanko ja jestem BARAN z ksywy oraz zachowania ! ;D

To mój pierwszy filmik. Nagrywane sceny zostały Telefonem ;D (tak w kilku momentach auto focus dał się we znaki)
      Obraz nie jest Ostry, ostry ale wystarczający jak na start. 

Dobra... nie umiem pisać wstępów wiec... Konkret 
      Co myślicie o filmie pod względem technicznym ?

• Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez AdamXD
      Witam. Mam problem. Kupiłem dziś r9 290 od asusa używaną, ale widziałem, że działała, więc u mnie też powinna. Podłączyłem wszystko tak jak być powinno (akurat to umiem xD) i nie wykrywa mi karty graficznej, tylko integrę, mimo, że kabel HDMI jest podpięty pod kartę. Pomocy! Dodam: Procesor i5 4690, płyta msi81m-p33, 8gb ram, windows 7 home premium    (ROZWIĄZANE)
    • Przez Hvba111
      milion pięćset sto dziewięćsetny temat
      z racji, że słabo się znam potrzebuje pomocy
      budżet do 2000zł
      złom aktualny:
      procesor: i3 4130
      płyta główna: Asrock H81M
      ram: 8GB Crucial 1600
      GPU: Gefore GTX 750Ti 2GB
      Zasilacz: Thermaltake smart se modular 530
      Obudowa Zalman z1
      HDD jakiś WD 500gb 5500obr
      Monitor: FHD
      proszę o propozycje co by tu zamienić itd

http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4460-3-20ghz-lga1150-box-bx80646i54460-haswell-refresh-636603/ i
      http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-gtx960-windforce-2x-4gb-gddr5-128bit-2xdvi-hdmi-3xdp-gv-n960wf2oc-4gd-725164/
      wystarczy czy płytę główna też trzeba ?

poebalem dział trzeba przenieść

Przeniesione. //Fuzzik

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec