Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bk972

Gigabyte Radeon R9 280 Oc 3GB

Polecane posty

Witam mam kilka pytań odnośnie moje zestawu komputerowego. Czy ten zasilacz uciągnie ten zestaw? http://www.morele.net/inventory/info/nLyf6e/ Czy ta karta jest w miarę dobra to nowych gier np Far Cry 4 na jakie detale mogę liczyć ? Czy są lepsze karty graficzne do 850 zł max od tej u góry ? Wydaje mi się że lepszej o radeona r9 280 nie znajdę. Ta karta wejdzie bez problemu mi do tej obudowy? Dzięki wielkie z góry :D

Zasilacz - uciągnie.

Karta - spoko, może być, jak chcesz nieco wydajniejszą to popatrz na 280X.

Buda - karta do niej wejdzie, ale ledwo, zostanie jakiś 1cm luzu, także warto rozejrzeć się nad czymś większym.

Ok czyli jak ledwo wejdzie to może to jakoś ograniczać kartę? Np będzie się grzała albo będzie to nie korzystne dla niej ? Sorry za głupie pytanie ale chcę się upewnić :D

Ok czyli jak ledwo wejdzie to może to jakoś ograniczać kartę? Np będzie się grzała albo będzie to nie korzystne dla niej ? Sorry za głupie pytanie ale chcę się upewnić :D

Problem z włożeniem karty do obudowy. Na temperaturę to nie będzie miało raczej wpływu. 

Wypowie się ktoś jeszcze? Da radę z tą obudową ? Złoża mi te podzespoły w niej? Czy nie ma szans lub będzie bardzo ciasno i gorąco w środku ?  

Raczej niż już nie chciał bym zmieniać a jak musiałbym to obudowę ale może da jakoś radę na tej poczekam może ktoś jeszcze się wypowie :D

No weź tak jak mówił delta, np. Zalmana z3plus, albo Brutusa m23.

Nie z uwagi na to czy oni ci to zmontują czy nie, ale gdy, np. będziesz chciał odkurzyć/wyczyścić kompa to będzie dla ciebie wygodniej, gdyż te budy są większe przez co będziesz miał więcej swobody.

Przy okazji temp. powinny być niższe.

Ewentualnie jest jeszcze GTX 760

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx-760-2gb-ddr5-256bit-dvi-hdmi-dp-overclock-gtx760-dc2oc-2gd5--585996/

wydajność zbliżona, pobór prądu troszkę niższy, a karta będzie krótsza i cichsza od Gigabyte. Do tego takie gry jak AC Unity zdecydowanie lepiej będą na niej działać jeśli ten tytuł Cię interesuję.

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.
http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/
to ta usługa.
Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz
O44Y129AC8
i naciśnij obok wyślij to koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.
Alternatywnie zamiast montażu możesz wybrać kartę sieciową wi-fi Asusa, dokładnie taką
http://www.morele.net/karta-sieciowa-asus-usb-n10-nano-621331/
Wtedy  przy zamawianiu skorzystaj z kodu
WP35ZXZG5A

No właśnie myślałem też o tej karcie ale sądziłem że jest dużo gorsza od tej mojej. Mam jeszcze jedno pytanie kupując komputer za 2500 po 1.5 roku użytkowania ile straci na wartości ? Będę niestety musiał sprzedać go za 1.5 roku z powodu wyjazdu za granicę 

To super tak też myślałem że max 1000 zł mogę stracić na tyle mogę sobie pozwolić. Nie no ja zawsze trzymam wszystkie papiery to z tym nie problem. Dzięki za kod wiedziałem już o nim ale o tym drugim nie. Zostanę przy tej mojej karcie raczej i zestawie tylko wezmę zalmana z3 plus obudowę. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś rady to pisać komputer dopiero zamawiam za tydzień

Ewentualnie jest jeszcze GTX 760

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx-760-2gb-ddr5-256bit-dvi-hdmi-dp-overclock-gtx760-dc2oc-2gd5--585996/

wydajność zbliżona, pobór prądu troszkę niższy, a karta będzie krótsza i cichsza od Gigabyte. Do tego takie gry jak AC Unity zdecydowanie lepiej będą na niej działać jeśli ten tytuł Cię interesuję.

Jeszcze mam jedno pytanie. Zauważyłem że jesteś obcykany w tematach poboru prądu. Ile ta karta moja co jest w zestawie pobiera prądu ? Tak się pytam z ciekawości :D

Dobra mniejsza o to :D Dziś będę zamawiał i nie wiem jeszcze ostatniego jaki jest dowód zakupu. Do każdej rzeczy paragon? Czy faktura w pudełku do wszystkiego czy faktura do wydokowania online? Pomoże ktoś ?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Baran
      Siemanko ja jestem BARAN z ksywy oraz zachowania ! ;D

To mój pierwszy filmik. Nagrywane sceny zostały Telefonem ;D (tak w kilku momentach auto focus dał się we znaki)
      Obraz nie jest Ostry, ostry ale wystarczający jak na start. 

Dobra... nie umiem pisać wstępów wiec... Konkret 
      Co myślicie o filmie pod względem technicznym ?

• Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez AdamXD
      Witam. Mam problem. Kupiłem dziś r9 290 od asusa używaną, ale widziałem, że działała, więc u mnie też powinna. Podłączyłem wszystko tak jak być powinno (akurat to umiem xD) i nie wykrywa mi karty graficznej, tylko integrę, mimo, że kabel HDMI jest podpięty pod kartę. Pomocy! Dodam: Procesor i5 4690, płyta msi81m-p33, 8gb ram, windows 7 home premium    (ROZWIĄZANE)
    • Przez Hvba111
      milion pięćset sto dziewięćsetny temat
      z racji, że słabo się znam potrzebuje pomocy
      budżet do 2000zł
      złom aktualny:
      procesor: i3 4130
      płyta główna: Asrock H81M
      ram: 8GB Crucial 1600
      GPU: Gefore GTX 750Ti 2GB
      Zasilacz: Thermaltake smart se modular 530
      Obudowa Zalman z1
      HDD jakiś WD 500gb 5500obr
      Monitor: FHD
      proszę o propozycje co by tu zamienić itd

http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4460-3-20ghz-lga1150-box-bx80646i54460-haswell-refresh-636603/ i
      http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-gtx960-windforce-2x-4gb-gddr5-128bit-2xdvi-hdmi-3xdp-gv-n960wf2oc-4gd-725164/
      wystarczy czy płytę główna też trzeba ?

poebalem dział trzeba przenieść

Przeniesione. //Fuzzik

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec