Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sebastian Guminiczak

Grupy steam-owe - dobra rzecz czy tylko niepotrzebny problem?

Polecane posty

Zastanawialiście się kiedyś nad stworzeniem własnej grupy na steam-ie? Dużo to nie kosztuje czasu, a może przecież sprawić wiele frajdy nam samym jak i również wielu innym użytkownikom tak rozległej społeczności. 

Sam kiedyś próbowałem stworzyć własną grupę, lecz utworzyłem ją bez konkretnego zamysłu i wtedy powstało pytanie w mojej głowie "po co i dlaczego" to zrobiłem? Nie minęło wielu czasu,aby moja grupa znikła z mapy steama. Okazało się po prostu,że nie wystarczy coś stworzyć trzeba jeszcze to umieć dobrze poprowadzić, w właściwym kierunku. 

Jeszcze o jednej rzeczy chciałem wspomnieć. Mam za sobą dość krótki staż na steam-ie ,ale zauważyłem przez ten czas, że jest wiele grup, które budują swoją popularność na tym ,że wyłącznie"są". To dobrze i zarazem źle. Jeżeli ktoś osiągnie już jakąś publikę powinien obrać swój, niepowtarzalny kierunek. 

a co wy o tym myślicie? Hmmm :)

Sam mam jedną grupę :kappa: A Twoje pytanie że nie które grupy buduje się tylko że "są" to wystarczy że zobaczysz te wszystkie fanpejdźe na FB które nic poza reklamowaniem innych stron (i często nie ma na nich wgl nic poza niby fajną nazwą) nie robią ;) Tak jest wszędzie nie tylko na steam ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez TENODMAGIII
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pingiem w CSGO, w każdej grze online internet mi działa normalnie a w jak gram w CSGO ping mi skacze do 1000 i nie spada poniżej 200. Zauważyłem że dzieje się tak też jak odpalam inne gry na steamie jak np. gothic 2, wtedy ping na TeamSpeaku skacze mi do jakiś chorych liczb. Próbowałem już chyba wszystkiego ale nic to nie daje.
    • Przez HADZIK
      Witam, zrobiłem krótki ale treściwy filmik nt. rywalizacji pomiędzy platformą Valve oraz Epic Games. Przyjrzałem się dostępnym opcjom w obu platformach, przedstawiłem plany na przyszłość ze strony kultowego już Steama oraz Epic'a. Zachęcam do oceny  

• Przez FujiwarPrime
      Ostatni Batalion

W czasach gdy niepewność i strach rządzą galaktyką, a Republika nie gwarantuje pewnego bezpieczeństwa, jedyną z niewielu już ostoi sprawiedliwości stał się Ostatni Batalion. Formacja ta została powołana do życia po to, aby każdy mógł zawalczyć o wolny od uciemiężenia kawałek galaktyki wyszarpując go ze szponów nikczemnych Sithów, oraz wypełniając misje najwyższej rangi, dzięki którym losy Republiki staną się bardziej pewne. Tutaj każdy znajdzie dla siebie odpowiadające mu zadanie, pomoc w wypełnianiu misji i z pewnością przyjazne dusze. Trzon gildii to nie tylko doświadczenie, ale także otwartość na nowe znajomości, doznania, poczucie humoru, gotowość do przeżycia ciekawej przygody i obrony słabszych. Zebrani tu ludzie gotowi są stanąć w obronie Republiki i innych zakątków kosmosu ogarniętego korupcją i zepsuciem zasianym przez ciemną stronę mocy.
      Oferujemy:
      - Miłą atmosferę;
      - Team Speak;
      - Koleżeńską pomoc.
      UWAGA
      **TS3: wolvesden.net-speak.pl **
      Serwer: The Progenitor
      Republika: Ostatni Batalion
      Imperium: Szopy Pracze Wymiatacze
      ****Fanpage: https://www.facebook.com/groups/478658182209380/ 9 ****
      >>>> Film promujący gildię 16 <<<<
      Kontakt w grze:
      ******Marchew’a , Jocik , Yuthegreat , Herfliik , Bulkownik , Dirty’dancer , Mirdala , Roody ******
      Albo pytajcie o ludzi z zarządu.
      Więcej informacji będziemy także udzielać pod tematem.
    • Przez Pizmak
      Na FB jest nowa grupa dla streamerów gdzie każdy może zaprezentować swojego live, mam nadzieje ze taka grupa komuś pomoże dotrzeć do większej publiki.
      Na grupie można tez znaleźć wsparcie jeżeli jesteście całkowicie zieloni w tematyce streamów, serdecznie was zapraszam do dołączenia.
      Stwórzmy community o szerszym gronie odbiorców razem.
      Pozdrawiam Pizmak

Link:   https://www.facebook.com/groups/455119378361433/

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik