Skocz do zawartości
DamianDju

Playlista z muzyką na YouTuba

Polecane posty

Siemka .

Potrzebuję playlisty bądź dużo muzyk , które jeżeli puszczę na YouTuba nie będą one blokowane z powodu praw autorskich .

Strona główna kanału -> Menedżer Filmów -> Narzędzia do tworzenia

Tam są utwory audio do wolnego wykorzystywania na YouTube.

Strona główna kanału -> Menedżer Filmów -> Narzędzia do tworzenia

Tam są utwory audio do wolnego wykorzystywania na YouTube.

To wiem :D Ale może znajdzie się coś jeszcze co można też na lajwa dać .

Nutek jest od groma, tylko trzeba trochę pogrzebać.

Inną opcją jest muzyka Creative Commons, ale taką czasami YT tez uzna za wykorzystanie praw autorskich.

No właśnie o to mi chodzi tylko chciałem , żebyście podali jakieś konkretne tytuły albo kto ma podesłał już playlistę .

Nie ma jak to liczyć na kogoś, zamiast samemu się choć trochę wysilić, nie? :)

Zerknij m.in. na twórczość Alexa Berozy na CC Mixter, jest tam masa utworów wartych uwagi.

Raczej chodzi o to , że totalnie nie znam się na muzyce i wgl jej nie słucham dlatego ciężko mi cokolwiek wybrać co by się podobało :D 

Strzesiu, twój temat nie bez powodu został wczoraj zablokowany. Widzę, że nic nie wywnioskowałeś. Pomogę: wczoraj dałeś temat z reklamą i wyłudzałeś suby. Dzisiaj piszesz w temacie z 2014 roku. Dodatkowo znowu robisz sobie reklamę kanału. Po pierwsze w nieodpowiednim miejscu, a po drugie, w nieodpowiedni sposób. Dlatego temat zamykam, a ciebie proszę o przeczytanie sobie regulaminu forum, oraz działu, w którym masz zamiar pisać. | Lock |

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.