Skocz do zawartości
kostuś

Wasza pierwsza gra ?? (wszystkie platformy nawet Pegazus )

Polecane posty

Ja osobiście nie pamiętam jaka mogła być moja pierwsza gra, aczkolwiek wydaje mi się, że mógł to być Mario.  Ale chciałbym wiedzieć jaka była wasza :D 

Gothic 1, w wieku 8 lat, pamiętam tą podnietę, kiedy wpłaciłem Thorusowi na bramie 1000 złota, a godzinę później okazało się, że mogłem wejść, niczego nie płacąc:)

Moją była gra Rayman 2. Ach, pamiętam ten dzień, gdy dostałem go wraz z jakąś tam gazetom (chyba GryPL czy coś w tym stylu) odpaliłem ją i nie mogłem przejść treningu. Ale byłem na siebie zły. Potem wpadło mi do rąk gothic I, i już ten sentyment, serce i godziny spędzone przy tej grze dalej ocieplają mi serce. Obecnie nie gram, bo moja płytka z grą padła :(.

Moja pierwszą grą było Zorro u kuzyna na Atari. Jeśli chodzi o mój pierwszy sprzęt do grania to było commodore 64 i skoki narciarskie odpalone zupełnie przez przypadek z kasety po przestudiowaniu z rodziną instrukcji obsługi :)

Moja pierwsza gra? U mnie zaczęło się od dwóch "pierwszych" gier: Crash Bandicoot 3 i Tekken 3, jeszcze na starego, dobrego psxa.. Ahh to były czasy, to były gry! Nic, tylko, zagrac, jeszcze raz :D

Moją pierwszą grą był Crash Bandicoot na PSX, grałem w tę grę razem z moim tatą do późnej nocy i mimo że było to dobre 16 lat temu (teraz mam 19) to całkiem dobrze to wszystko pamiętam i bardzo miło wspominam ;p

Z tego co pamiętam moją pierwszą grą był, nie pamiętam nazwy ale były 2 białe kreski po bokach ekranu i odbijało się piłeczkę :D miałem wtedy z 4 lata chyba

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik