Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MaTi_1N

Wybór GTX 970

Polecane posty

Otóż planuje zakup w przyszłym tygoniu karty graficznej. Mój wybór padł na GTX 970. Problem polega na tym iż nie mam pojęcia którą markę wybrać (chodzi mi o glośność pracy, niepiszczące cewki, dobre temperatury). Pod uwagę wziąłem 3 modele:

1. MSI GTX 970 GAMING

2. ASUS StriX GTX 970

3. GIGABYTE G1 GTX 970

Możecie mi doradzić gdyż ta karta ma na lata być :)

Dzięki

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez xkubvix
      Witam wszystkich, otóż mam taki problem że posiadam od około 2 tygodni laptopa asus rog gl553 vd (i 5, gtx 1050). Wczoraj normalnie użytkowałem laptopa i klawiatura była podświetlona. Dzisiaj włączyłem laptopa i podświetlenie nie działa, oprócz przycisku on/off który świeci się na czerwono. Jakieś porady co mogę zrobić?
    • Przez PoznanskaPyra
      Hej.
      Chciałem Ci przedstawić bardzo wygodny program do nagrywania wideo z gier. Osiągniesz bardzo dobry efekt i nie wydasz na ten cel złamanego grosza. 

Więc zaczynamy.
      Wpisz w google MSI Afterburner i pobierz go z oficjalnej strony, dzięki temu będziesz miał gwarancje, że program jest w najnowszej wersji. 
       Najpierw pobierasz program z tej strony (prosimy nie dodawać linków do obcych stron, patrz REGULAMIN) i instalujesz go na komputerze. 

Po instalacji uruchom program i przejdź do ustawień. Przy okazji będziesz mógł zobaczyć podstawowe parametry karty graficznej.

Teraz w ustawieniach szukamy zakładki "Przechwytywanie Wideo".

Na zdjęciu zaprezentowałem optymalne ustawienia wideo. Jeśli się na tym znasz możesz je edytować pod swoje potrzeby. Ustawienia audio są bardzo ważne. Musisz pamiętać aby ustawić odpowiednio poziom głośności w grze, aby gra nie zagłuszała tego co mówisz. 

Mam nadzieje, że poradnik się przydał. 
      Pozdrawiam Pyrka

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik