Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hardkor

CS Go Problem z Pingiem

Polecane posty

Witajcie
Od dawna gram w CS GO. Mój net to upload i down 3 MB/s. Zawsze gdy grałem ping w okolo 40-60 na polskich serwach, zagraniczne koło 70-80 ale zero lagów. Od paru dni (szczegolnie 2 ostatnie) za to nie dam rady kompletnie grać. Ping skacze do 150 nawet, znowu spada do 80, potem skok i stoi na 120, spada znowu itp Najnizszy jaki dzis mialem to 80 wlasnie, wczoraj kolo 100. Dzis o tyle same lagi przez ping, wczoraj jeszcze mnie cofala gra co chwila o pare metrów. Nw co sie dzieje, nigdy nie miałem problemów takich z netem, szczególnie cofania jak wczoraj. Czasem skoczył ping, ale minute poczekać i opadał. Żadnej burzy nie było jak grałem, antene do odbierania interneta mam na dachu (radiówka), zaś z neta korzystałem tylko na PC (w fonach WIFI OFF). Nigdy nie miałem takich problemów, wie ktoś co się dzieje?

Zadnego pobierania ani nic nie mam wlaczonego. Ew przeskanuje PC antywirem, ale nie sadze by cos wykryl. ISP? Tzn? A jest mozliwosc ze mi tak ping skacze, ale przez update w grze?

Straszne, ja nie wiem co wy narzekacie, w czasach kiedy miałem mobilny internet z Orange to grałem z najmniejszym pingiem 180, przeważnie było 200-300 a wy narzekacie na 150... Zadzwoń do dostawcy żeby posprawdzal czy ktoś nie zakłóca sygnału. Ja tak miałem na radiówce i nawet 1 Mb/s nie mogłem wyciągnąć, okazało się, że ktoś zakłócał sygnał.

Co dziwne wczoraj stabilen 70-90 pingu i milo mi sie gralo. Zobaczymu jak dxis bedzie, czy tez bez problemow.

EDIT: My ping is drunk. Gram w DM w CS ping-70 na ofijalnym serwie, włączyłem mixa i ping przez 4 rundy 150-200. Nastepnie otworzyłem drzwi u rodziców w pokoju i ping po 2-3 minutach spadł do 70. Potem znowu skok do 100 i dostałem kicka z mixa. Wbijem znowu na prywanty serwer FFA w CS i ping na poczatku 150, a potem stałe 70-100 i nie skacze prawie. Moze na chwilke skakał. Nw juz o co kaman.

http://www.speedtest.pl/test/95341972

Speedtest (wyłączony steam, antywir. Włączony tylko Jarock) pokazuje niski ping. Nie ogarniam juz.

Edytowano przez Hardkor

Szczerze mówiąc ja miałem taki problem, gdy mojego blaszaka połączyłem z routerem urządzeniem wifi z antenką od TP-Linka (nie pamiętam modeleu) i ping mi skakał, był z tym jakiś problem.

Potem przerzuciłem się na krótki czas na kabel (tzn. połączenie kablem od routera do kompa), ale musiałem jakoś kabli z mieszkania się pozbyć, więc poszukałem z ojcem czegoś lepszego i zamówiliśmy urzędzenie, które pozwala łączyć się z internetem 'przez gniazdko' zamiast kabel. W praktyce podłączasz jedno urządzonko do gniazda przy routerze i spinasz je, a drugie urządzenie jest podłączone do gniazda obok twojego komputera no i bezpośrednio do wejścia z tyłu komputera. Nazywa się to chyba transmiter sieciowy.

Problem chyba wyajasniony- dostawca. Wujek mieszka w miescie i tez ma od tego samego doatawcy i skarzyl sie jak ja na pingi. Zmienil na innego i zero problemow. Podobno dzwonil i mu mowiono, ze cos sie dzieje i takie pingi albo wciskano kit. Juz nie pamietam. Ostatnio ojciec scial drzewa obok domu (podobno przeszkadzaly w mierzeniu sygnalu, aby sprawdzic jakiego neta moge miec max predkosc) i w jednym dniu pingi po 50. Nasteppnego i do dzis skoki ciagle... Chyba trzeba zmienic dostawce :(

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik