Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam jako iż jestem całkiem siwy w tym temacie a ze znajomymi chcielibyśmy zakupić Markery, Stroje, oraz maski do paintball-a. Lecz nie wiemy co i jak zakupić oraz jak o to dbać. 

Można Prosić o pomoc? Z góry dzięki.

Kanał Roja, SplatPackTV. Możesz też napisać do Majka lub kogokolwiek innego z Kansusa. Co ja wiem o paintballu? Świetna zabawa (PZR :D), napieprzanie, taktyka, fun i miła atmosfera, jeśli chodzi o event wiadomy :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez Adiss
      Cześć, nazywam się Adrian i mam 19 lat. 13. lutego br. rozpocząłem swoją przygodę w stream'owaniu. Jestem miłośnikiem gier wideo, więc swój kanał założyłem po to, aby dzielić się swoją pasją z innymi. Podczas transmisji gramy, rozmawiamy i śmiejemy się wspólnie. Na czacie panuje miła atmosfera i porządek. Widzowie chwalą mój przyjemny głos i duże poczucie humoru(przynajmniej tak piszą na chacie) Oglądający są dla mnie najważniejsi w tej działalności, więc staram się poświęcić jak najwięcej uwagi każdemu z nich. Swoje LIVE'y prowadzę codziennie od godziny 18 do ok. 21. Na razie graliśmy w The Walking Dead, GTA Online, trochę w PES'a i być może zaczniemy w Fifę 16. Natomiast od 2 marca rozpoczynamy wspólną przygodę w Heavy Rain i Beyond Dwie Dusze na PS4. Zapraszam Was bardzo serdecznie na stream

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UCJnOkZNC51ai4GqphJJxZEg
      Link do Facebooka:
      https://www.facebook.com/adissgames/

Zapis z LIVE: (przykładowy)

https://youtu.be/a7BO2npiPNM

Już niedługo pierwszy konkurs dla widzów
    • Przez Franki
      Siemanko, witam Was wszystkich bardzo serdecznie w moim temacie!

Ja nazywam się Porki, mam 21 lat, i prowadzę swój własny kanał na YT, na którym to: wrzucam letsplay'e z ciekawych gier, często z humorystycznym komentarzem, przeróbkami oraz poradami. W przyszłości planuję zamieszczać również vlogi oraz challenge, gdyż taka idea bardzo przypadła mi do gustu i wydaje mi się, że w bardzo fajny sposób urozmaica kanał.

Czym się różnię od innych YouTuberów? Masz dość youtuberów, którzy wrzucają jeden filmik na kilka dni lub tydzieńi? Drażni Cię oglądanie 15-20 minutowego surowego materiału bez polotu?
      U mnie na pewno nie będziesz się nudził, filmy zamieszczane są codziennie, bądź nawet kilka razy dziennie, wszystkie serie prowadzę do końca, jestem otwarty na wszelakie sugestie! Prowadzę żywy komentarz!

Zapraszam do oglądania, i zapraszam na mój kanał!

[video=youtube]

• Przez Skrypious
      Witam,
      Otóż mój problem wygląda następująco:

Ostatnio chciałem zagrać sobie w ArmA II na Najwyższych ustawieniach, jednak miałem olbrzymie lagi, pomimo tego że mój sprzęt powinien spokojnie udźwignąć grę :/
      Próbowałem też na Niskich i również mam lagi w niektórych miejscach...

Wymagania Army 2:
      Procesor 2 rdzeniowy 2,8 GHz
      Karta Graficzna 512MB
      2GB Ram'u

Mój sprzęt:
      Procesor 2 rdzeniowy 3,1 GHz
      Karta graficzna Radeon HD 5570 ( 1GB )
      8GB Ramu

+++
      Jak widać mój sprzęt jest wystarczający, ktoś wie jak rozwiązać ten problem? 
      Chciałbym też dodać że ten problem objawia się tak że w innych grach, które powinny płynnie działać...
      +++
      Czy to wina mojego systemu itd. Czy może fatalnej optymalizacji?
      +++
      Jeśli potrzebne są jakieś dodatkowe informacje to oczywiście mogę odpowiedzieć na komentarz

Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Stilgar
      Witam Was i chciałbym Wam przedstawić mój pierwszy GMV [Game music video] (shh wyszedł szitowsko) Nutki pewnie nikt z Was nie zna, zrobiona została przez mojego dawnego kumpla a podstawówki, który tak sobie komponuje i śpiewa, więc nie oceniajcie krytycznie ^^ Tak, więc zapraszam do oglądania, dawno mnie tutaj nie było, więc wracam.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik