Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
EniuuuPL

Klawiatura i myszka

Polecane posty

Zaczynam zbierać kasę na klawiaturę oraz myszkę i chciał bym aby ich cena (pojedyncza) wahała się ok 80-100zł

Mam na oku klawiaturę Natec Genesis RX33 za ok 70-80zł (zależy mi na podświetleniu ale może być bez) oraz myszkę Logitech g300 za ok 110-120zł

Czy ww. sprzęt jest wart swojej ceny? Jak nie to prosił bym o podanie czegoś lepszego.

Edytowano przez EniuuuPL

Ja w innej sprawie napisze. Gdy przeczytałem "zależy mi na podświetlaniu" to zrozumiałem, że masz zamiar pracować przy komputerze bez światła(lampki), jedyne "światło" z ekranu będzie ci padać na oczy. Ja bym Ci radził tak nie robić, nie dość, że popsujesz sobie wzrok to i szybciej twoje oczy będą się męczyły. Jesteś młody, więc masz dobre oczy by widzieć klawiature jak sobie lampę podłączysz na biurku. Szanujmy swoje oczy chyba, że chcemy je uszkodzić.

Oczy szanuje oczywiście, ale myślę też o moim bracie który chodzi na studia i często siedzi wieczorami przed komputerem pisząc w wordzie jakieś prace. Ale kupienie lampki to oczywiście nie jest żaden problem ;) Skoro już mamy brać pod uwagę samo zdrowie to proszę także o podawanie klawiatur bez podświetlenia.

Polecam klawiaturę Steelseries Shift,cena to ok.150zł,ale komfort gry,czy sam komfort uzytkowy jest genialny,klawiatura nie jest głośna,warta swojej ceny,a z resztą co tu duzo gadać,sam przeczytaj trochę o niej i powinno Cie do niej przekonać. 

http://www.gram.pl/artykul/2012/03/15/steelseries-shift-test-klawiatury.shtml

Co do myszki cenowo,też radziłbym Ci dołożyć te 30-40 zł i pomyśleć na wyborem ss kinzu lub xai

Co do ww sprzętu nie miałem z nim styczności,wiec nie będę nic o niej mówił.

Pozdrawiam

moge polecic logitecha ktorego wybrales (g300), bardzo przyjemna mysz. dpi wystarczajace, brak przyciskow pod kciukiem! ogromna zaleta. no i gdyby cos sie stalo, serwis logitecha jest bezbledny.

co do klawiatur w podanym przedziale nie ma dobrych klawiatur musisz dolozyc. ja bym bral zalmana k500 - przede wszystkim jest to mechaniczna klawiatura : ) ~160zl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik