Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ickbarr

Jakie części są kompatybilne z ASRock ConRoe1333-D667

Polecane posty

Jakie części kompatybilne z ASRock ConRoe1333-D667 są wg was najlepsze? Jaki byłby koszt tego wszystkiego (bez płyty) oraz czy nie opłacałoby mi się bardziej kupno całego komputera wraz z płytą główną?

Mówiąc części komputerowe mam na myśli Ram, Dysk Twardy, Procesor oraz Karta graficzna etc.

Proszę o pomoc.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

• Przez xkubvix
      Mam problem z wydajnością laptopa. Posiadam Asus rog gl553 vd, i5 7300hq, gtx 1050 2gb. Jeszcze wczoraj w csie miałem 120-140 fps, a dzisiaj nagle 50-30 fps. Może to problem z pamięciom GPU? raz mam 405 mhz, chwile potem 3054. POMOCY

• Przez Vedduer
      Tak jak w temacie, komputer bez względu na jakich obrotach działa wyłącza się co kilka godzin i pojawia się czarny ekran i "no signal"
      Komputer nowy, wszystko na wypasie i temperatura w porządku- jakieś pomysły o co kaman?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik