Skocz do zawartości

Polecane posty

Teraz już jestem, jutro też. Musiałem w środę kila rzeczy załatwić :).

Niestety teraz obowiązkiem, tak jak wcześniej pisałem, jest "bycie na TSie".

Adres: ts3bahu.com

Kanał nr: 231 teraz 76 !

Hasło: 123

Cześć wam, mogłby ktoś mnie zaprosić do swojego regionu? mój nick zeusq2 na europa wschód 2. Jakby ktoś chciał mogę zaprosić do swojego, nie mam mike zeby wbijac na tsa a bardzo tez nie kupic bo ludzie w domu by spokoju nie mieli ;)

Witajcie

Ten tydzień mam trochę "zawalony" ważnymi sprawami. Dlatego, mało co jestem na TSie i w "regionie"...

Zgodnie z zapowiedzią w piątek zakładamy nowy region (wcześniejszy w 99% zabudowany :)), więc będzie trochę wolnych miejsc.

Każdego zainteresowanego zapraszam w piątek ok. godz. 18 na TSa (adres kilka postów nad). Jeśli nie dasz rady o tej godzinie, nic nie szkodzi, zapewne zostawie 2-3 miejsca "na później".

Więc do piątku ! :)

Witajcie

Ten tydzień mam trochę "zawalony" ważnymi sprawami. Dlatego, mało co jestem na TSie i w "regionie"...

Zgodnie z zapowiedzią w piątek zakładamy nowy region (wcześniejszy w 99% zabudowany :)), więc będzie trochę wolnych miejsc.

Każdego zainteresowanego zapraszam w piątek ok. godz. 18 na TSa (adres kilka postów nad). Jeśli nie dasz rady o tej godzinie, nic nie szkodzi, zapewne zostawie 2-3 miejsca "na później".

Bede mógł się przyłączyć dopiero od nastepnej środy. Czy jest szansa na zaproszenie? Nie dam rady wbic na tsa o 18 w piatek bo bede w pracy...

Jesli mozna prosic o jeden region na tym nowym swiecie :). W piatek bedzie mi cholernie ciezko byc o 18 na tsie predzej odezwe sie w sobote. A i przydaloby sie ogarnac temat jakiegos regulaminu cos w tym stylu. aktywnosci itd.

Himiodzio, my w 7 staramy się jakoś ciebie złapać na TSie ale ciężko. Gdybyś już zjawił się na naszym tsie pogadać to było by ok. Nas 7 to już prawie połowa jednego z trzech regionów. Możemy gdzieś tam dołączyć ale to rezerwacja, aż 7 miejsc :) Think about it B)

Himiodzio, my w 7 staramy się jakoś ciebie złapać na TSie ale ciężko. Gdybyś już zjawił się na naszym tsie pogadać to było by ok. Nas 7 to już prawie połowa jednego z trzech regionów. Możemy gdzieś tam dołączyć ale to rezerwacja, aż 7 miejsc :) Think about it B)

Na TSie jestem w różnych godzinach, raz wieczorem, raz rano - niestety różnie to bywa z czasem...

Ale złapać zawsze jakoś mnie można :).

Przypominam:

Witajcie

W piątek przed 18 pojawi się tu bardzo krótki regulamin, nowe info itp....

Nad wszystkim myślę ! :)

Zostawię z 2-3 miejsca dla tych którzy nie mają czasu o 18.

Niestety nie będę mógł być dzisiaj o 18:00 ponieważ zostałem wujkiem :D  i pędzę do szpitala.

Ale proszę o pozostawienie dla mnie miejsca jeśli to możliwe.

Moje ID Origin: icebax

Witajcie

Dzisiaj "widzimy" się o 18 na TSie - nowy region ! :)

Niestety przez kilka osób musiałem "utworzyć" mini regulamin:

1. Wymagany TS (mikro wskazane).

2. Za opuszczenie miasta - BAN na zawsze.

3. Jeśli "zapisujesz" się do regionu, to zobowiązujesz się grać systematycznie (nie tylko 1 h przez cały tydzień...).

4. Można mieć tylko 1 miasto !

To tylko 4 punkty, chyba nie będzie problemu zapamiętać ? :)

@Zostawie 2-3 miejsca dla tych co nie mają czasu o 18.

To do usłyszenia na TSie !

Kanał nr: 231 teraz 76 ! Tym razem 44!

Witajcie.

Z ogromną ilością chętnych i różnymi "sposobami gry"(niektórzy chcą grać jedynie 2 dni, niektórzy 2 tygodnie), postanowiłem, że dzięki wykorzystaniu TSa, sami będziecie mogli się umówić na wspólną grę. Ja niestety odłączam się jako organizator, pozostawiając Wam TSa gdzie możecie gadać, umawiać się na grę itp...

TS:

Kanał nr:  44

Dużego Miasta !

Himiodzio

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.