Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie

Zainteresowanie „graniem wspólnie w regionie” jest ogromne. Dostałem ok. 60 zaproszeń, niektóre typu: „na jakim serwerze grasz w BF3?”.

Niestety, jak to bywa czasami, serwery EA SimCity co chwila padają, co uniemożliwia grę. Jest też weekend więc przeciążenie (serwerów) jest ogromne.

Postanowiłem więc „zapraszanie” (na nowy region) przełożyć na poniedziałek (11.03.2013) od godziny  15. W tym czasie będę dostępny na Origin i TS3. Wszystkich chętnych zapraszam.  Jeśli region się zapełni dam znać (zapewne stworzymy drugi).

Więc do zobaczenia i dzięki za ogromne zainteresowanie

Himiodzio

PS: przydatne info:

Uwaga !

Wprowadziliśmy małe zmiany:

-zmieniliśmy serwer na Europa Wschód 4 (na wcześniejszym były problemy

-mamy TSa gdzie rozmawiamy,  śmiejemy się itp....

Adres: ts3bahu.com

Kanał nr: 231

Hasło: 123

-każdy z nas wybiera specjalizację i rozwija się w danym kierunku + wspieranie się (miasto miastu)

Są jeszcze wolne miejsca

Co trzeba zrobić ?

Wystarczy dodać mnie na Origin (nick: Himiodzio) i napisać mi, że jesteś chętny do dołączenia (opcjonalnie: wejść na TSa :)).

Zapraszam :)

Przypominam:

(...)postanowiłem więc „zapraszanie” (na nowy region) przełożyć na poniedziałek (11.03.2013) od godziny  15. W tym czasie będę dostępny na Origin i TS3. Wszystkich chętnych zapraszam.  Jeśli region się zapełni dam znać (zapewne stworzymy drugi).(...)

Miejsca jest jeszcze trochę.

Postanowiłem wprowadzić małe zmiany, spowodowane wychodzeniem niektórych graczy "z miast" (opuszczenie miasta). Od teraz wymagane jest "bycie" na TSie.

Adres: ts3bahu.com

Kanał nr: 231 teraz 76 !

Hasło: 123

Komunikat, który się pokazuje na Twoim TSie po próbie wejscia na kanal nr 231:

<10:31:22>  No permissions to view the description of channel 1.
<10:31:22>  channel maxclient reached

A teraz dodałem Cię do sb na origin [moj nick to eSeMGie], wyslij zapro do regionu jak mozesz i napiszcie czego brakuje ;]

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.