Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
miniu20018

Jaka plyta glowna

Polecane posty

Ten procesor co podałeś to jest na socket AM2+ a ze strony producenta wynika, że będzie działać, ale ...

(Note) If you install AMD AM2+ CPU on AM2 motherbord, the system bus speed will downgrade from HT3.0(5200MHz) to HT1.0(2000 MT/s) spec; however, the frequency of AM2+ CPU will not be impacted. Please refer "CPU Support List" for more information.

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2755#ov

"Jeżeli zainstalujesz procesor AM2+ na płycie głównej AM2 to system szybkości magistrali będzie zmniejszony(?) z HT3.0 na HT1.0; jednak częstotliwość procesora AM2+ nie będzie zmieniona"

A ty kompa składasz czy części wymieniasz?; Radziłbym nie wsadzać tego procesora do tej płyty głównej

Części wymieniam. Ale nie wiem czy sie opłaca. Mam zamiar zmienic Karte graf. Procesor, ramu troche i system oper. na Wind. 7 . A co to znaczy te magistrale? Jestem troche lajkiem i nie wiem . ;/  Czemu nie radzi Pan wsadzac tego procesora ?

magistrala to ścieżka/droga pomiędzy procesorem i mostkiem, który służy do komunikacji.

Jeśli wymieniasz części załóż nowy temat w tematach technicznych i tam podaj całą specyfikacje swojego kompa, a użytkownicy coś wymyślą.

Tutaj masz linka gdzie założyć temat http://forum.jarock.pl/index.php?/forum/27-tematy-techniczne/

Napisz, że chcesz wymienić części do swojego kompa, podaj budżet którym dysponujesz, podaj specyfikacje kompa(jaki masz procesor,grafe,płyte główna,zasilacz itd) i co byś chciał w nim zmienić

Witam

Mam pytanie dotyczace plyty glownej,a mianowicie,jaka wybrac plyta glowna ?

Oto moja specyfikacja komputera:

Procesor-Amd athlon x2 5000+ 2,6 ghz

Karta graficzna -Ati radeon hd4350 512mb ddr2

Pamiec RAM -3gb 800mhz ddr2

Zasiacz -450w

Chce zmienic plyte,poniewaz chce kupic sobie procesor amd fx,a ta plyta nie posiada wejscia na ten procek. Prosze o odpowiedz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez AdamXD
      Witam. Mam problem. Kupiłem dziś r9 290 od asusa używaną, ale widziałem, że działała, więc u mnie też powinna. Podłączyłem wszystko tak jak być powinno (akurat to umiem xD) i nie wykrywa mi karty graficznej, tylko integrę, mimo, że kabel HDMI jest podpięty pod kartę. Pomocy! Dodam: Procesor i5 4690, płyta msi81m-p33, 8gb ram, windows 7 home premium    (ROZWIĄZANE)
    • Przez PiterParkour
      Witam, mój problem polega na temperaturach w komputerze, otóż wczoraj grając sobie postanowiłem że sprawdze temperatury, więc sprawdziłem programem speedfan i wystraszyłem się ponieważ maxymalna temperatura którą osiągnęła moja karta graf. to 96 stopni a procesor 75 , dodam również że w pokoju było ok 30 stopni , aczkolwiek żadne artefakty nie występowały . 
      Moja karta graf to Gigabyte Gtx 550ti 1 GB
      Procesor: AMd Phenom II x4 960T > Amd Phenom II x6 1065T 3.0 GHZ z boxowym chłodzeniem
      Zasilacz: iBox 5ooW 
      Dodatkowo : 1 wiatrak wyciągający powietrze 120mm 
      PROSZE O POMOC!
    • Przez Glock
      Cześć! Wiadomo, BF4 jest grą zbugowaną i wiele błędów należy jej wybaczać, ale tego chyba nie. Do rzeczy. Po ostatnim patchu BF4 prosi o nowe sterowniki od AMD. Zainstalowałem je, ale i tak się tego domaga.

Jeśli zrobię ok to gra się uruchamia, ale nie mam widoku gry. Mogę klikać aby mi przeszło na Battlefielda, ale nie przejdzie. Po około pięciu minutach po prostu rozłącza z grą. Ktoś wie o co może chodzić? Próbowałem sterowników 13.12 i 13.11, ale ten napis i tak się nie zmienił. Mam to od dzisiaj. Karta AMD Radeon HD 6700, szczegóły na profilu.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik