Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
miniu20018

Problem z Originem ! POMOZCIE !

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam problem związany z Originem i Simcity. Mianowicie , kupiłem Simcity i musiałem pobrać origin . Po pobraniu programu, gdy chce go włączyć wyskakuje mi taki błąd : Origin.exe - Nie można znalezć składnika . Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCP100.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.  :(  Szukałem w google o tym problemie, ale nie mogę tego naprawić.Mam Windowsa xp 32bit. Proszę o pomoc ! Będę bardzo wdzięczny.  :)

ok. więc spróbuj tak pobierz to:
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msvcp100

z prawej strony masz "download zip file" wybierz dowolną wersję pliku 32bit.
Pobierz na kompa, wypakuj a następnie przenieś wypakowany brakujący plik do folderu "system32"

Folder ten znajduje się w folderze "Windows" prawdopodobnie na dysku C.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez Ederwolf
      Hello There.
      Była dzisiaj możliwość dodania sobie premium za darmo do BFa4, co też oczywiście zrobiłem. Postawiłem, że zainstaluję sobie ową grę bo jeszcze na moim lepszym kompie nie miałem okazji a zatęskniłem za FPSem. Zainstalowałem BF4 i zaczęły mi się pobierać DLC i tu mam jeden wielki problem, bo musiałem uruchomić Origina ponownie i co prawda zainstalowałem 1 dodatek z 5, ale po ponownym uruchomieniu nie wyskakuje mi pobieranie. Nigdzie nie mogę znaleźć opcji aby pobrać same dodatki. Ogólnie mnie szlag trafi zaraz, bo nie posiadam internetu tak szybkiego jak Rocki i pobieranie od nowa trochę mnie rozsierdza, tym bardziej, że nie mam możliwości pozostawienia kompa na te 8-10h tylko aby sie to wszystko na raz pobrało. Czy istnieje jakiś sposób by zainstalować te DLC bez reinstalacji?
    • Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez tomiss1
      Witam,
      Pobrałem Simcity z Orygin acces. Przy uruchomieniu wyskakuje mi błąd:
      KOD BŁĘDU SMCY-19: Nie można nawiązać połączenia z serwerem aktualizacji SimCity. Użyj łącza do obsługi klientów, by uzyskać pomoc.
      Próbowałem, wyłączać antywirusa, zaporę Windowsa, restartować kompa. Pisałem też do supportu ale nie odpowiadają. Komputer mam ok,jeśli chodzi o wymagania. kumple grają a ja mam problem.
      Macie pomysł co mogę z tym zrobić?
    • Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator