Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
woKas

Kolejny problem.

Polecane posty

Kolejny temat, kolejny problem.

Teraz dotyczy gier.

Większość z was pewnie widziała sytuacje z komputerem, wymianą karty. No wiec problem jest w tym że gdy gram zwłaszcza w cs:go to co chwila WYRZUCA MNIE DO PULPITU. Gra cały czas działa. Po prostu wywala mnie do tego cholernego pulpitu. Tak samo cs 1.6 . Nie wiem jak inne gry stoją ale to już jest denerwujące. Nie moge grać bo 1-2 minuty i do pulpitu. Nie wiem. Podajcie mi może instrukcje jak poprawnie przeinstalować sterowniki GPU. Przypomne ze moja karta to Gigabyte Radeon r7 250 oc 2gb ddr3 (ch***). Może źle sterowniki są zainstalowane. Jakiś directx, NIE WIEM. Jestem wkurzony i to nieźle bo mamy grać mixy a za przeproszeniem gówno z tego wychodzi. Co do Zasilacza to też chiński syf a nie mam kasy żeby kupić coś lepszego. Jak to przeczytaliście to respekt. I prosze o wszelką pomoc

Wziąłem opcje niestandardową . Usunąłem 2 pliki po 90mb i 150mb. Bałem się usuwać wszystkich gdyż mam jeszcze procesor od AMD . Nie chciałbym przypadkiem coś z tamtych usunąć. zostały 3 pliki po 3 i 1 mb

Przykro mi . Robiłem poprawnie reinstall sterowników. Sprawdzałem te stare jak i te aktualne. Gra nawet w oknie próbuje się zminimalizować. Nie wiem o co chodzi.

Jest to dosyć średnio prawdopodobne ale zawsze warto sprawdzić temperatury. Uruchom podczas gry CPUID HWMonitor i po wyłączeniu zrób screena z temperaturami i wrzuć.

Problem znaleziony. Wywalało mnie do pulpitu przez program od adaptera tp linka. Wystarczyło go wyłączyć.. Ale i tak mam problem że gdy gram na większych serwerach np 32,24 osoby to lagi mam potworne. Zmieniałem kanały wifi,restartowałem itp. Mam do 60mb/s i prędkość pobierania wynosi na speedteście 12mb. Uploadu 6-7mb. Kupić kabel żeby net szybciej chodził czy coś pokombinować..

jest taka możliwość wystarczy dogadać się z kimś chociażby z forum mimo odległości można użyć Teamvivera i zrobić ów pracę a 2003 nie musi być może być nowszy tylko przy zapisywaniu rozszerzenie zmienić na obsługiwane przez wersję 2003

Gdy próbuje go zapisać pisze mi że może on działać nieprawidłowo. Po chwili Niby sie zapisuje ale Proponują żeby zapisać w formacie ODT (od Open Office). Po prostu Wyśle Osobie na maila a ona to se jakoś otworzy. Mnie do więcej kosztuje :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik