Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  

Polecane posty

Jest bardzo ładnie - trochę doszlifować i będzie idealnie :) Teraz trzeba pomyśleć jeszcze o moderacji, bo jak zlecą się fani Rocka, to już nie będzie tutaj tak spokojnie ;)

Edit: Można hydepark podzielić jeszcze na więcej działów np. poświęcony grom komputerowym czy coś

Podzielam zdanie przedmówców. Tak jak mówił Reeposter przyałobysie więcej działów

Działy pojawią się jeśli tylko będzie na nie zapotrzebowanie. Pierwsze dni funkcjonowania forum pomoże nam ocenić co jeszcze będzie Wam potrzebne... lecz jak najbardziej liczymy na opinie.

HnS    0

Graficznie - Pięknie, Tematycznie - Troszkę działów można by dodać, ale tak jak kolega pisał wyżej hydepark powiększyć bo bedzie ostry spam :P

Witam wszystkich

Mam dwie propozycje. 

1.Założyć dział wizytówki gdzie każdy mógłby przedstawić się i prowadzić niejakiego miniblog-a. 

2.Założyć dział komputery, gdzie można by było pomóc ludziom z doborem sprzętu do gier, z jakimiś błędami lub innymi problemami. 

Mógłby też być dział z propozycjami do playnext.

Albo ogólnie prezentacje kanału.

Prezentacja kanału na YT mogła by się znaleźć w wizytówkach. Właśnie tam niech ludzie sobie tworzą, dodają własne filmik, komentują je itp. 

Jest bardzo ładnie - trochę doszlifować i będzie idealnie :) Teraz trzeba pomyśleć jeszcze o moderacji, bo jak zlecą się fani Rocka, to już nie będzie tutaj tak spokojnie ;)

Edit: Można hydepark podzielić jeszcze na więcej działów np. poświęcony grom komputerowym czy coś

Już się zlecieli :D [JA]

Jedyne co bym zamienił to tzw "Lubie to" na "Postaw piwko" :D Albo coś związanego z grami :D Ale to tylko taki mały mój pomysł <3

Żyjemy w czasach gdy panuje "lubię to!", a nie "postaw piwko".

Witajcie...

Forum - no jak forum oparte na IP.Board bardzo dobre... Rozumiem ze to pierwsze chwile wiec trzeba troche nad nim popracowac... Jakies zmiany? Napewno graficze... jakas tematyka zwiazana z tym forum... co mnie sie bardzo rzuca w oczy to czcionka... proponowalbym zmienic :)

Widze jeszcze troche nie dociagniec, ale nie mnie tutaj krytykowac.

Co do funkcjonalosci... Jak sie rozwinie bedzie bardzo dobrze...

Co do "Lubie To"

Ip.Board kojarzy sie z +/- reputacja, ale zwracajac uwage na tematyke forum mysle ze to bardziej tutaj odpowiada :)

Witajcie...

Forum - no jak forum oparte na IP.Board bardzo dobre... Rozumiem ze to pierwsze chwile wiec trzeba troche nad nim popracowac... Jakies zmiany? Napewno graficze... jakas tematyka zwiazana z tym forum... co mnie sie bardzo rzuca w oczy to czcionka... proponowalbym zmienic :)

Widze jeszcze troche nie dociagniec, ale nie mnie tutaj krytykowac.

Co do funkcjonalosci... Jak sie rozwinie bedzie bardzo dobrze...

Piszesz jakieś głupoty. Ogólnie wymieniłeś wszystko co zobaczyłeś i stwierdziłeś, że jest do zmiany i do poprawy funkcjonalności. No tak... brakuje tu lodziarni i wychodka.

<_< Wszędzie ten cholerny FB. Również jestem za tym żeby było "Piwko". 

Przycisk "LUBIĘ TO" obok wpisów nie jest zintegrowany z Facebook. Działa on wyłącznie w obrębie forum. Pod tematem na samym dole owszem jest przycisk powiązany z FB. Pomysł zmiany "LUBIĘ TO" na "PIWKO" jest staromodny i nie ma żadnych sensownych argumentów dla których powinno to być zmieniane.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik