Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  

Polecane posty

Na forum nie tolerujemy jedynie linków do komercyjnych, obcych, nieznanych projektów. Oficjalne strony gier, kanały oraz materiały YouTube oraz inne "oficjalne" źródła akceptujemy. Nie akceptujemy innych linków głównie z uwagi na oszustwa, wyłudzenia oraz niebezpieczeństwa kradzieży i włamań na skutek wirusów ukrytych w stronach/plikach niewiadomego pochodzenia.

Myślę że strona MSI Afterburner nie jest takim programem. 

Co do personalizacji profilu to moge oddac Stem Profile Tab dzialajaca na wersji 3.3/3.4.x. Ta modyfikacje aktualnie nie jest wspierana... Jak by administracja sie zdecydowala sluze pomoca.

Skromny początek i bardzo sympatyczne odczucia. Wszystko na tą chwilę uporządkowane i na swoim miejscu. Wierzę i myślę, że wraz z rosnącym zainteresowaniem sukcesywnie będzie powiększać się to forum. Pozdrawiam.

Proponuję utworzyć dział na forum, gdzie każda gra miałaby swój własny temat i służyłby on wyłącznie do umawiania się na wspólne sesje online.

Gość Aragmor   
Gość Aragmor

Proponuję utworzyć dział na forum, gdzie każda gra miałaby swój własny temat i służyłby on wyłącznie do umawiania się na wspólne sesje online.

Jak dokładnie sobie to wyobrażasz?

Struktura typu:

Battlefield 3-> Sesja Online -> Posty typu (3.01 od godziny 21:00 mam czas, ktoś się pisze?)

Jest super! Możecie dodać kategorie "Gry" i podzielić ją na kilka poddziałów :) Ale tak ogólnie to forum bardzo mi się podoba, pozdrawiam ^^

@Aragmor : nie koniecznie dokładnie tak, jeśli administracja ma lepszy pomysł to czemu nie, ważne żeby idea została zrealizowana.

Pogrzebałem nieco na forum i wydaje mi się, że priorytetem powinno być w tym momencie odseparowanie działu dotyczącego twórczości Rocka od tematów luźno związanych z YouTube, Twitchem, grami itp. Warto też zastanowić się nad sub-forami dotyczącymi tych popularniejszych gier oraz działami do dyskusji o innych mediach, takich jak filmy, gry (koniecznie ;]) czy muzyka.

Do tego również jestem za ShoutBoxem. ;]

Na pewno wszystko będzie cacy:) Pojawi się wiele nowych działów, dobra segregacja itp itd. Jest tutaj dużo roboty ale z czasem wszystko będzie gotowe na 100%:)

Myślę, że jest szansa na najlepsze gamingowe forum w Polsce. Jeżeli uda się rozdzielić konkretne, rzeczowe tematy od luźnych rozmów + świetna segregacja, to każdy gracz/kino-maniak/czytelnik lub po prostu ciekawski człowiek (w dobrym tego słowa znaczeniu), znajdzie coś dla siebie.

Adam, póki co radziłbym skupić się na rozwijaniu forum w sposób normalny (nieinwazyjny). Marzenia się spełniają. Myślenie o tym, czy jest szansa na najlepsze forum, zostawiłbym na długie miesiące.

Forum ma być miejscem przyjemnym i co najważniejsze sprawiać radość z jego korzystania, a nie dołować. 

Wraz z mijającym czasem, na forum będą rejestrować się tysiące nowych, ambitnych osób. Każdy będzie chciał czegoś się dowiedzieć, przekazać komuś wiedzę lub po prostu będzie śledził cały ten projekt.

Najlepsze forum gamingowe w Polsce? Jest takie jedno forum, którego nie chcę reklamować - siedzi tam dziennie ponad 2,5k ZAREJESTROWANYCH użytkowników którzy aktywnie piszą posty więc macie sporą konkurencję :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik