Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bielin123

Upgrade kompa do CS;GO

Polecane posty

Witam. Otóż parę dni temu kupiłem CS;GO, lecz strasznie mi na moim kompie laguje i co jakiś czas wyskakuje "Sterownik ekranu przestal dzielac, lecz odzyskal sprawnosc". Raczej komp ma za slabe parametry i trzeba cos wymienic, ale iz sie na tym nie znam to sie zapytam.]

Obecny sprzęt:

RAM: 3GB

PROCESOR: PENTIUM ® Dual-Core CPU T4200 @ 2.00 GHZ

KARTA GRAFICZNA: MOBILE INTEL ® 4 SERIES  EXPRESS CHIPSET FAMILY

A więc, z tych 3 rzeczy coś konieczne do wymiany? Jesli tak to co i na co oraz jaki mniej więcej będzie to koszt.

Teraz niestety będę musiał korzystać z 2giego kompa(laptop), bo tamten pojechał w 'podróż'.

Ten także nie jest wystarczająco do CS'a i cs chodzić chodzi ale na "epickich" lagach :o

RAM: 2 GB

PROCESOR: AMD ATHLON  X2-DUAL CORE QL-62 2.0GHZ

KARTA GRAFICZNA: ATI RADEON HD 3200 GRAPHICS

Tutaj pewnie też wszystko przydałoby się wymianie, ale czy zamiast obecnego procka Intel Core 2 Duo 2,66 ghz oraz karta graficzna GeForce 8800 GT wystarczyłaby do gry w cs'a? Oraz czy w każdym laptopie można wymieniać częśći?

Co do budżetu, najlepiej jak najtaniej oby cs poszedł bez lagów..., bo próbuje już go odpalić od 3 miesięcy -.-

Co do 1szego kompa, na początku chodził mi na nim CS, aż po ok. tygodniu, gdy próbowałem wejść do gry zcrashowało mi (i dalej tak się dzieje) i pisze "Sterownik ekranu przestał działać, lecz odzyskał sprawność", czytałem o tym, próbowałem wszelkich sposów by to naprawić - aktualizacje, nowe sterowniki, zwiększanie wydajności, zmniejszanie ustawień graficznych itd. ale nie pomogło ;) Teraz zostało tylko w takim razie zbierać na nowe PC -.-

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik