Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lucky

Czy ten zestaw jest dobry ?

Polecane posty

Yh, kolejny twój temat... Załóż może sobie jeden o nazwie "Problemy Lucky'iego" :D Żarty. Na poważnie: słaby zestaw. Chcesz się bawić w OC czy nie? Proc do OC, płyta niby też, ale nadaje się średnio szczerze mówiąc. OC wychodzi drożej, więc się zastanów. 

Yh, kolejny twój temat... Załóż może sobie jeden o nazwie "Problemy Lucky'iego" :D Żarty.

Założyłem tylko jeden temat (nie licząc tego) dotyczący pomocy przy złożeniu PC :D

Bez sensu wywalać tyle na tak potężny procesor, jeśli jego głównym zadaniem, nie okłamujmy się, będą gry i czasami nagrywanie. Jak Sadocha mądrze napisał - nagrywać można też przy pomocy karty, więc to na niej bym się skupił. 

To znaczy ja nie wiem co tam sobie autor planuje, ale z drugiej strony patrząc, sukces ma gwarantowany? Nope. Oglądalność gwarantowana? Lajki, suby i komenty? Nope. Nie wiadomo. Może się mu znudzi i procesor też będzie się nudził. Jak chce :) 

Będziesz od razu kręcił proca? Bo jeśli nie możesz na boxowym troche pojechać, a później dokupić macho, albo nemesys, a to 200zł dołożyć do r9 280x

GPU weź od Sapphire, jest tańsza, a chłodzenie fajniutkie.

Kasę możesz dołożyć do AsRocka z97 extreme3/4.

Chyba że autorowi zależy na czasie gwarancji bo saphire ma tylko 2 lata niestety 

Raczej nie, na to nie ma żadnej regoly ale warto wiedzieć że coś ma krótsza gwarancje, nie wiem o co wam chodzi z tym msi ja mam 780 od msi i nie przekracza 70 stopni w benchmarkach itp, jest cicha wydajna i ma fajne oprogramowania

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik