Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

Start serwera

Polecane posty

Witam

Tak więc zapraszam jutro o godz. 16, wtedy startuje oficjalnie serwer :).

Myślę, że będzie ciekawie i osoby które wczoraj testowały serwer, to potwierdzą :).

Oczywiście na samym początku serwer będzie "goły z dodatków", lecz mamy wiele planów na dalszy rozwój serwera.

Tak więc zapraszam:

Poniedziałek godz. 16

(wtedy z serwera zejdzie hasło)

IP: 31.186.86.30:27102  

Pingi są bardzo ok, byleby jakieś pluginy tego nie zepsuły.

Właśnie dlatego startujemy początkowo bez dodatków, abym miał dużo czasu na powolne wprowadzanie pluginów, które nie będą wpływać na ping i stabilność serwera ;).

Temat skargi już zgłosiłem do otwarcia, ale przy okazji... mam problemy z łączem więc nie bardzo miałem jak, z logów z przed chwili na mapie de_dust powinniście wyegzekwować karę od gracza "Pejkarz", chciałem zgłosić to himiodzio na steam, dlatego szybko zaprosiłem, nie mam szans na zrobienie screenów bo mam strasznie duże loss - co rundę zabijał swoich bez konsekwencji, dlatego też przy tej okazji chciałem zapodać pomysł - 2 zabicia swoich - kick z serwera, 3 zabicia - ban na 2h lub jak tam już to uzgodnicie, byle by automatycznie takich ludzi co rozgrywkę utrudniają wyrzucało jak już jest włączony FF.

Kolejna sprawa nie wiem czy tylko mi, ale pokazuję w wyszukiwarce serwerów slotów 0/10, wchodzę na serwer a tam z 10 ludzi conajmniej, więc jakiś błąd, czasami mam 9/17, wchodzę a tam same boty :P

Tutaj wielkie podziękowania dla Valve! Jako jedyna z jedynym przy aktualizacji kasuje wszystkie pliki "zrobione przez nas".

Tak więc dziś zrobiłem aktualizację serwera i zostawiłem go samego sobie. Jednak jak tutaj opisujesz, wszystkie ustawienia powróciły do swojej pierwszej formy...

Przed chwilą wgrałem konfigi które ostatni używałem. Niestety brakuje w niej kilku wprowadzonych wczoraj rzeczy (mało znaczące na rozgrywce)....

Jutro koło 16-17 wyłączę na godzinkę serwer i wprowadzę rzeczy, które ubyły.

Ogólnie już w piątek odbędzie się pewien event, ale o nim jutro ;).

Co do tematów, już je otworzyłem, wyleciały mi z głowy :/.

Niestety skarga nie została przyjęta. Po aktualizacji nie były zapisywane logi, więc nie mam dowodów, czy tak było. Jeśli to prawda, to ktoś miał duże szczęście.

Jeszcze raz przepraszam.

Teraz powinno być już tylko lepiej ;).

Temat zamykam i odsyłam do innych odpowiednich w tym dziale :).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik