Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PiterParkour

Problem z Origin

Polecane posty

Witam mam problem otóż cały czas usuwa mi się plik exe od origina tzn. Origin.exe przez co nie mogę go uruchomic juz przeinstalowałem 5 razy po instalacji odrazu mi się uruchamia a potem po 10 sekundach sie wyłącza wchodzę do folderu a tam nie ma Origin.exe i tak w koło Macieju . PROSZE O POMOC!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Ederwolf
      Hello There.
      Była dzisiaj możliwość dodania sobie premium za darmo do BFa4, co też oczywiście zrobiłem. Postawiłem, że zainstaluję sobie ową grę bo jeszcze na moim lepszym kompie nie miałem okazji a zatęskniłem za FPSem. Zainstalowałem BF4 i zaczęły mi się pobierać DLC i tu mam jeden wielki problem, bo musiałem uruchomić Origina ponownie i co prawda zainstalowałem 1 dodatek z 5, ale po ponownym uruchomieniu nie wyskakuje mi pobieranie. Nigdzie nie mogę znaleźć opcji aby pobrać same dodatki. Ogólnie mnie szlag trafi zaraz, bo nie posiadam internetu tak szybkiego jak Rocki i pobieranie od nowa trochę mnie rozsierdza, tym bardziej, że nie mam możliwości pozostawienia kompa na te 8-10h tylko aby sie to wszystko na raz pobrało. Czy istnieje jakiś sposób by zainstalować te DLC bez reinstalacji?
    • Przez kamiltun
      Hej!
      Kiedyś dużo oglądałem Rocka. Pamiętam filmik lub intro/outro, gdzie na samym początku jest zdjęcie Rocka (jest uśmiechnięty; perspektywa = lekko z dołu, jak z dawych gameplay'ów; zdjęcie czarno białe; w sypialni, gdzie nagrywał), patrzy w kamerkę, obok niego Blue Yeti - równocześnie zaczyna się utwór (dwoma słowami - nie pamiętam jakimi), przy drugim słowie na zdjęciu pojawia się "kciuk w górę" Rocka - po tych wydarzeniach zdjęcie znika i zaczyna grać ostra muzyka a w tle pokazywane są urywki z jakichś gier (nie gameplay'e - raczej trailery). Muzyka jest ostra. Z tych urywek pamiętam tylko jakiegoś (chyba) BF'a + helikopter (dokładniej śmigło).
      Proszę o pomoc w znalezieniu tego filmiku lub chociażby utworu - bo odchodzę od zmysłów
    • Przez Rock
      Seria znajduje się tutaj: 

Odcinki będą publikowane w sobotę i niedzielę o godzinie 19.00.Jak chłopaki wrócą z wakacji to liczę na to, że seria zwiększy częstotliwość. W tej chwili nie jesteśmy w stanie się zebrać.
    • Przez Dail
      Witajcie. Założyłem ten temat z myślą, że dotrze on na samą górę i zainteresują się tym ludzie za to odpowiedzialni. Rock współpracuję z Intel Polska, wiadoma sprawa, ale wydaję mi się, że jaRock.pl jako organizacja powinna wytyczyć jakieś standardy tej współpracy. Nie dopuszczalne jest, aby reklama dwóch poważnych i poważanych w swoich dziedzinach mark robiła taką chałturę:

http://i.imgur.com/ogdB8CQ.jpg

Przepraszam, ale inaczej tego nazwać nie można, Wiem, że to wina "działu graficznego, marketingu" Intela, ale jaRock.pl jak najbardziej ma na takie rzeczy wpływ. Chcą stawiać tego typu posty? Fotograf, sesja zdjęciowa, ewentualnie poprosić o jakieś profesjonalnie wykonane zdjęcie i do roboty, Niech się tym zajmie ktoś kto nawet koło gimpa śpi, ale nie wypuszczać czegoś takiego. Mam nadzieję, że ktoś zwróci na to uwagę.

Pozdrawiam, 
      Dail
    • Przez Kyrunia
      No więc tak przeszłam przez serię problemów z odpaleniem The Sims 4 na moim laptopie. Przed zrobienie formatu dysku wszystko było w porządku, natomiast teraz kiedy chciałam sobie zainstalować grę ponownie, najpierw musiałam się namęczyć z instalowaniem dll, kiedy już ten problem rozwiązałam i gra się uruchomiła wyskoczył błąd tym razem od Origin :

"Uruchomienie niemożliwe.

Origin nie jest uruchomiony. Zanim spróbujesz grać w The Sims 4, uruchom Origin.

[d3382ced:984c6a38:00000000:00000000] "

No i nie wiem czemu tak jest, bo Origin jak najbardziej mam uruchomiony i ponowne uruchamianie itd. niczego nie zmienia. Ma ktoś jakieś pomysły?

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik