Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam mam problem a mianowicie po zakupieniu cd-action razem z grą "Driver San Francisco" po ściągnięciu jej z uplay i zainstalowaniu wyskakuje mi jakiś update który się pobiera... jednak po pobraniu takowego updete'u w uplay wyskakuje mi iż do działania tejże gry potrzebna jest aktualizacja, wciskam "ok" po chwili przekierowuje mnie do strony gdzie aktualizacja się pobiera... chcąc zainstalować pobrany plik... "System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez TENODMAGIII
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pingiem w CSGO, w każdej grze online internet mi działa normalnie a w jak gram w CSGO ping mi skacze do 1000 i nie spada poniżej 200. Zauważyłem że dzieje się tak też jak odpalam inne gry na steamie jak np. gothic 2, wtedy ping na TeamSpeaku skacze mi do jakiś chorych liczb. Próbowałem już chyba wszystkiego ale nic to nie daje.
    • Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez Glock

Grywa ktoś z Was w Rainbow Six Siege? Nie znalazłem żadnego tematu o tej grze, więc tworzę.
      Rainbow  Six Siege jest jedną z tych gier, które Cię denerwują, a i tak je kochasz. Coś jak błędy w DayZ, przez które masz ochotę wyrzucić grę z dysku, a po pięciu minutach zmieniasz zdanie bo trafia Ci się świetna akcja. W tym przypadku jednak trzeba przyznać Ubisoftowi, że stara się naprawić grę i po minionej Operacji Zdrowie widać tego znaczące efekty. Pytanie czy nie jest na to zbyt późno i w pewnym momencie Ubisoft się nie podda i nie stworzy kolejnej odsłony cyklu?
      Tencza 6 jest też bezpośrednim konkurentem Counter Strike'a. Może i w popularności  nie dorównuje produkcji Valve, jednak wydaje mi się, że w złożoności gameplayu przerasta CS'a znacząco. Szczerze mówiąc to od kiedy gram w R6:S nie mogę zrozumieć jak ludzie nadal mogą grać w CS'a. 
      Też jestem zdania, że Ubisoft wymyślił w przypadku tej gry idealną politykę dotyczącą przepustek sezonowych. Wraz z każdą nową operacją wychodzi nowe DLC, jednak jest ono dostępne dla wszystkich. Różnica jest jednak taka, że posiadacze przepustki sezonowej mają dostęp do nowych operatorów tydzień wcześniej i nie muszą ich kupować za walutę dostępną w grze. Cena gry to około 80zł.
      A Wy co sądzicie o produkcji Ubisoftu? Gracie?
    • Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator