Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Himiodzio

Sugestie

Polecane posty

Witajcie

W tym oto temacie możecie podawać swoje sugestie na temat ulepszenia serwera.

Pamiętajcie, że rzeczy które proponujecie powinny pasować do serwera (czyli jakieś spadochrony itp... to nie tu).

Musicie też wiedzieć, że nie wszystko może zostać wprowadzone.

Zanim podacie swój pomysł, zerknijcie najpierw tu -->Kilk<--, bo możliwe, że jakiś już pomysł pojawił się w temacie zmian.

Ten temat służy wyłącznie do propozycji zmian i udoskonaleń, po wszelkie dyskusje na inny temat (ogólnie o serwerze) zapraszam tu --->Kilk<---

Gość Maniek   
Gość Maniek

Jak możesz to:

- wyłącz autobalans, bo jest niepotrzebny i denerwujący, jak ktoś bedzie chciał to sam przejdzie

- daj friendlyfire, a jak ktoś bedzie nadużywał to ustaw żeby dawało bana jak na ranked mm

-daj możliwość kickowania, ponieważ system kickowania nie działa a czasami afki sie trafią albo inne trolle

dzieki, pozdrawiam

Maniek

Jak możesz to:

- wyłącz autobalans, bo jest niepotrzebny i denerwujący, jak ktoś bedzie chciał to sam przejdzie

- daj friendlyfire, a jak ktoś bedzie nadużywał to ustaw żeby dawało bana jak na ranked mm

-daj możliwość kickowania, ponieważ system kickowania nie działa a czasami afki sie trafią albo inne trolle

dzieki, pozdrawiam

Maniek

Witaj

Odnośnie autobalansu:

Serwer jest stworzony ogólnie dla fanu, ale wiadomo, pograć też trzeba :D. Ale do rzeczy... Autobalans został stworzony tak, aby każda gra była wyrównana, więc często na serwerze można spotkać sytuacje kiedy wynik to 15-15, 16-14 itp... Chciałem zrobić (a dokładniej chcieliśmy razem z Litpim) tak, aby sam mecz trwał jak najdłużej, aby każdy mógł wykazać się :).

Sam system jest tak zrobiony, że analizuje grę każdego, próbuje zbalansować rozgrywkę wymianą najlepszych, najgorszych, najlepszego za 2 innych itp... Tak aby każdy mógł się wykazać w danym zespole.

Co do ff... FF była włączony na samym początku na serwerze, lecz po wstępnej rozmowie, został wyłączony... Niestety, tymczasowo nie mam czasu na zajmowanie się głównie pluginem wywalającym osoby po zadaniu x obrażeń itp... Wiele osób też, dawało mi znać, że jeśli ma być to serwer dla fanu, to lepiej wyłączyć FF. Zarazem potwierdza to słuszność moich słów: "chcesz prawdziwej rozgrywki? Faceit, ESEA czeka"  :P.

I sprawy kickowania... Nie będzie takowej opcji w najbliższej czasie na serwerze. Niestety spotkałem się z kilkoma sytuacjami wykorzystywania tego przywileju. Na serwerze działa moderacja, do której w każdej chwili możesz pisać (niedługo grono znacznie się powiększy), możesz ich znaleźć tu: http://steamcommunity.com/groups/jarockfiberhost .

Polecam też złożyć skargę, uwzględniając zdjęcie itp... Abym mógł jak najszybciej zadziałać.

Niedługo na serwer zostanie wprowadzony system wykrywania AFK, więc o to będzie można być spokojnym.

Tak więc recepta: zdjęcie itp... ---> kontakt z adminem/lub post w temacie skarg ----> szybka weryfikacja ----> zamknięcie sprawy/ban/ban czasowy

Pozdrawiam :)

Himiodzio

Wprowadzenie skiniw do noza, a w przyszlosci do kazdej broni i rankingu. C o tym myslisz?

Odnośnie noży już się wypowiadałem w zmianach serwera. Kiedyś coś będzie, ale trochę na innych zasadach :). Tak aby osoby posiadające noże nie były stratne :).

Do broni nope.

Ranking tymczasowo online.

A w samej grze? I gdzie znajde ranking? Wiesz co , a dla mnie takie skony do broni go by bylo cos co by wyroznialo serwer sposrod innych.

"Teraz jeszcze coś:

Otóż odnośnie systemu statystyk. Teraz statystki będą sprawdzane przez internet --->klik<---. Czemu tak? Ponieważ obecnie najsłynniejszy plugin od rankingu graczy w cs go, lekko obciąża serwer. Jest to bardzo mała wartość, lecz serwer jarockowy, ceni sobie głównie płynność. Tak więc tymczasowo zostajemy przy tych statystykach, a w pewnym zaciszu, jest robiony własny system, który kiedyś zostanie wprowadzony ;)"

Tymczasowo mogę potwierdzić, że nie ma w planach robienia specjalnych skinów do broni na serwer, więc można tymczasowo przestać o tym myśleć.

Proponowałbym dodać komendę rtv pozwalającą na głosowanie o zmianę mapy.

Tymczasowo jest ona wyłączona...

W najbliższym czasie chcę się skupić nad testami nowych map, ogarnięciem obecnych pluginów i zrobieniem coś z osobami AFK. W dodatku męczy mnie cały czas to, że nie mam kiedy ogarnąć reklamy serwera... Ale to spróbuję jak najszybciej już załatwić :P.

Jeśli zostanie wszystko jako tako ogarnięte, postaram się zrobić ciekawy system głosowania, nominowania i "zmieniania" map.

Więc szybka odpowiedź: tymczasowo nie będzie, ale z czasem przybędzie ;).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik