Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Broda ty

SPRITE JaRock.pl - serwery Battlefield 4 - 64, 48 i 32 sloty!

Polecane posty

Część! Pewnie sporo jarockowiczów zastanawiała się czemu serwery SPRITE & JaRock nie są dostępne w ciągu ostatnich paru dni. Spowodowane to było zmianą usługodawcy (firmy), która udostępniała nam dwa znane Wam od wielu miesięcy serwery. Czemu specjalnie wspominam o dwóch serwerach?

Teraz, po zmianie usługodawcy mamy dla Was trzy serwery pod marką SPRITE JaRock.pl! :-)

 

Ustawienia pozostają bez zmian - wciąż oferujemy Wam serwery w trybie Custom-Hardcore, czyli standardowe ustawienia trybu Hardcore, z trzema różnicami - mamy włączoną minimapę, spottowanie przeciwników oraz kamerę trzecioosobową z pojazdu. Postanowiliśmy stworzyć jeden serwer skierowany dla graczy bez Premium na 64 graczy - znajdziecie na nim wszystkie mapki z podstawki w trybie Conquest Large (Duży Podbój). Drugi serwer skierowany jest dla graczy lubiących klasyczną rozgrywkę, ale na mapach z wszystkich dostępnych dodatków - wchodząc na 48-slot możecie zagrać w trybie Conquest Small (Mały Podbój) na wszystkich mapkach z dostępnych dodatków. Trzeci serwer kierujemy dla fanów bardziej dynamicznej zabawy - 32-slot dostępny jest na trybach Rush (Szturm), Team Deathmatch (Drużynowy Deathmatch) oraz Chain Link (Sprzężenie), na większości map z dodatków.
 

Pamiętajcie, by dodać nowe serwery do swoich ulubionych! Podzielcie się wiadomością ze swoimi kolegami z gry, klanami czy znajomymi z Battlelog! Do zobaczenia na polu bitwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ISDN już odpowiedział co do serwera BF3. Odpowiedź jest w innym temacie, związanym z TS3 dla serwerów ;)

 

Co do tematu, to cieszę się, że gracze będą się w końcu cieszyć spokojną rozgrywką, na nowych sprawnych serwerach. Długo na to czekali i się w końcu udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy poczekać aż pojawi się wiadomość na stronie głównej JaRock, na Facebooku albo po prostu odbędzie się LIVE z tej gry. Zmiana serwerowni skutkuje też tym, że ludzie tracą wpisy do ulubionych. Zaletą zmiany jest to, że serwery są niesamowicie stabilne. Żaden nie wysypał się ani razu. Podobnie jak wtyczki. W przypadku poprzedniej bywało tak, że co kilka godzin serwer wywalał wszystkich z gry, pliki wtyczek były nam kasowane lub cofane do starych wersji. Najbardziej kuriozalne sytuacje z tą arcysyfną serwerownią opierały się o cofanie plików BF4.def, które odpowiadają za spis broni, map i ogółem wszystkiego. My ręcznie wrzucaliśmy nowe wersje tego pliku, a serwerownia je nam cofała co sprawiało, że wiele broni nie było brane pod uwagę, np. w sniperlimicie. I tak się użeraliśmy. Czasami okazywało się, że serwerownia cofała nam pliki do wersji sprzed paru miesięcy. Mimo próśb o ogarnięcie tego, mieli to głęboko między pośladkami. Musieliśmy za każdym razem ręcznie aktualizować i mieć nadzieję, że serwerownia nie cofnie tego w ciągu danego dnia.

 

Odnośnie trybów - mamy mixed, ale bez Conquesta, na 32-slotach. TDM, Rush, ChainLink na zmianę.

 

Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawią się wpisy na FB/portalu o serwerach, przypominam linki:

 

http://bit.ly/jarock64

http://bit.ly/jarock48

http://bit.ly/jarock32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ostatnimi czasy, też zdarzały się lagi na tamtych serwach. Tak więc fajnie, że będą stabilne.

W mix`ie brakuje mi jeszcze podboju :P

Teraz trzeba czekać aż Rock zagra w BF`a. Nie spodziewam się tego zbyt szybko ^^ Ale bądźmy dobrej myśli. Przydała by się jakaś akcja, żeby porozsyłać zaproszenia znajomym na serwery, może to coś da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×