Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wizzzi

The Crew - Problem

Polecane posty

Witam,

Otrzymałem dzisiaj darmowy klucz do wersji beta gry The Crew od Nvidia. Jak każdy byłem uradowany, ściągnąłem, włączam, daje start, przechodzę pierwszą misję, potem 2, chcę dać znacznik gdzie jest samochód w stodole i bum, popsuło się. Crush gry i tyle. Myśle sobię, że to pewnie tak jednorazowo się zdażyło, nie ma co się denerwować, wracamy do gry. Znowu odpalam grę, chcę zaznaczyć drogę do stodoły żeby odebrać muscle car i znowu, jak wcześniej podczas wyznaczania, bum, crush. Później stwierdziłem, że pewnie coś jest nie tak ze znacznikami to chciałem jechać na czuja otwierając cały czas mape ale no niestety... to też nie poskutkowało ponieważ po chwili jazdy już mi się gra wywaliła. Prosiłbym o pomoc w tej sprawie.

Bebechy komputera:

Win7 32bit

4GB ram

GeForce gtx750 ti

AMD FX 6 rdzeni taktowanie 3,9 do 4,2 GHz

Uważam, że reszta informacji jest nie potrzebna ale jeśli byście potrzebowali ich do rozwiązania tego oto problemu to napiszę resztę. Z góry dziękuję !!

Kto ci chłopie zainstalował 32-bit system przy 4 GB RAM? 0,5 GB się marnuje przez to. Procesor mógłby być lepszy, ale wątpię, że to on jest powodem crashu. Spróbuj naprawić (jeśli Uplay ma w ogóle taką opcję) lub zreinstalować grę.

A pobrałeś całą grę, czy tylko do momentu, który umożliwia jej odpalenie?

Pobrałem całą grę. Próbowałem napraw i reinstalacji. I jeśli już wspomniałeś o systemie to czy jest możliwość przeinstalowania 32 bit na 64bit? Mam wersje OEM i podobno się da a gdzie indziej pisze, że się nie da. I masz jeszcze jakiś pomysł jak by to naprawić?

Pobrałem całą grę. Próbowałem napraw i reinstalacji. I jeśli już wspomniałeś o systemie to czy jest możliwość przeinstalowania 32 bit na 64bit? Mam wersje OEM i podobno się da a gdzie indziej pisze, że się nie da. I masz jeszcze jakiś pomysł jak by to naprawić?

Albo masz kupiona 32 albo 64. Musiałbyś kopić nowy system 64. No chyba ze są jakieś oryginalne płyty z dwoma wersjami ale ja nic takiego nie słyszałem (w szczególności w wersji OEM).

Albo masz kupiona 32 albo 64. Musiałbyś kopić nowy system 64. No chyba ze są jakieś oryginalne płyty z dwoma wersjami ale ja nic takiego nie słyszałem (w szczególności w wersji Okey

Okey. A masz pomysł jak naprawić problem z The Crew? Bo naprawdę nie kumam co się może dziać.

Zaktualizowane sterowniki masz? Często niezaktualizowanie ich powoduje crashe w nowych produkcjach. Może wypuszczono sterowniki pod the crew? (tak jak do bf4)

Zaktualizowane sterowniki masz? Często niezaktualizowanie ich powoduje crashe w nowych produkcjach. Może wypuszczono sterowniki pod the crew? (tak jak do bf4)

NIe sprawdzałem nic na temat sterowników czy są jakieś specjalne do tej gry. Mam nowe sterowniki do wszystkiego bo aktualizuje cały czas jak się da.

Sterowników pod The Crew nie znalazłem. Nie mam pojęcia o co chodzi. Macie jeszcze jakieś pomysły?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez TENODMAGIII
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pingiem w CSGO, w każdej grze online internet mi działa normalnie a w jak gram w CSGO ping mi skacze do 1000 i nie spada poniżej 200. Zauważyłem że dzieje się tak też jak odpalam inne gry na steamie jak np. gothic 2, wtedy ping na TeamSpeaku skacze mi do jakiś chorych liczb. Próbowałem już chyba wszystkiego ale nic to nie daje.
    • Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez KaroleczeQ
      Witam mam problem z nową kartą graficzną Palit 1070 8gb (256bit). Otóż gdy podłączam kartę do płyty głównej (starej z Gigabyte) obraz zatrzymuje się na  obrazie z płyty głównej, po chwili wyłączają się wiatraki karty i gaśnie obraz z monitora i wyświetla się komunikat No SignalDetected. BIOS nie chce się otworzyć ( prawdopodobnie potrzebuje przejsciówkę z usb na ps2 do klawiatury) Dodam że na starej karcie wyświetla się BIOS ale jak napisalem klawa nie dziala  Co z tym zrobić?
    • Przez Kapitan Frost
      Witam mam problem z grą Rust gra nie włącza się ale od razu jest brak odpowiedzi 
      -Spełniam wymagania sprzętowe
      -robiłem spujność plików gry 
      -reinstalowałem gre 
      -reinstalowałem steama

Tak to wygląda

https://www.youtube.com/watch?v=6_kk33YDXO0
    • Przez TediPL
      Witam
      Mam problem ponieważ wszystkie pliki pobieram sobie na dysk D, i dziś chciałbym przenieść sobie jeden z plików.
      Lecz wyskakuje mi "Musisz mieć uprawnienia do wykonania tej operacji". Link do zdjęcia: https://zapodaj.net/...b70588.png.html
      Dodam że posiadam Windows 10 

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik