Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Morys0856

Telefon do 1000 zł.

Polecane posty

Witajcie :)

Zadzwoniła do mnie miła Pani z Orange z powiadomieniem o możliwości wzięcia nowego abonamentu, a co za tym idzie i telefonu. Chwała bo już od dawna mam ochotę rzucić moją Xperią U o ścianę :D

Tak więc, mam parę możliwości (całe dwie :P):

- dopłacić 379 zł do Samsunga Galaxy S III Neo z oferty Orange

- wziąć LG L65 sprzedać go i kupić Samsunga Galaxy S III lub Sony Xperie Z?

Czytałem różne opinie S III vs. S III Neo i straszny hejt jest na S III Neo stąd moje wątpliwości. Sony za bardzo zaufaniem nie darzę po wpadce z Xperią U ale nóż widelec Xperia Z okażę się lepsza.

Generalnie napaliłem się jak szczerbaty na suchary na Nexusa 4 ale jak zobaczyłem co oferuje allegro to mój zapał osłabł. Poniżej 1000 zł albo oferty z Chin albo gości którzy zbyt wiele opinii nie mają.

W takiej sytuacji proszę o radę gdyż wiem, że na tym forum są osoby, które się na tym znają bardziej niż ja.

Ja sprzedałbym LG L65 i kupił zwykłą S3 albo S3 LTE (jeśli da się takową zdobyć na alledrogo). S3 nadal koksi. Xperia Z też jest dobra ale ja wolałbym wziąć Samsunga. Polecam jeszcze pokombinować z Orange (zależy ile lat u nich jesteś) bo czasem są skłonni do dawania niezłych ofert, których nie dostaniesz przez internet czy w salonie. Do 1000zł warto kupić też Lumie, chyba że nie odpowiada ci Windows Phone :P .

Przyzwyczaiłem się do androida, więc przy nim bym pozostał.

Czyli opcja S III lub Z.

A jeśli tak jak mówi Signus21x udałoby mi się dogadać S III Neo za 1zł albo taniej niż 379zł to zostawić czy sprzedać i kupić, któryś z powyższych modeli?

Pokombinuj. Jeśli ci się uda to weź jakiś droższy telefon za 1 zł i sprzedaj na allegro. Jeśli sie nie uda, to tak samo sprzedaj LG L65 i weź S3 albo Z. Chyba, że dostaniesz coś lepszego od Z, ale to raczej mało prawdopodobne :D. Neo nie warto brać, ludzie nie mają zbyt dobrych opinii o tej wersji S3.

Ja tam, kiedyś zadzwoniłem grzecznie do t-mobila, tylko nie do biura w moim mieście tylko do głównego w warszawie, powiedziałem temu co odebrał, że jestem zainteresowany przedłużeniem umowy. Po chwili rozmowy padły jakieś dosłownie beznadziejne propozycje za bardzo wygórowane ceny, więc coś tam powiedziałem że u konkurencji mam lepszą propozycję, to mnie przełączyli do jakiejś babki od utrzymania klienta, pogadałem z nią chwile i mi zaproponowała HTC ONE M8 za 99zł na start i 80 zł w miesięcznym abonamencie.

Nieeee. To oni mają do ciebie zadzwonić a nie ty do nich :D. Orange napewno zadzwoni i wtedy radzę pokombinować, może ci się uda. Ale jeśli jesteś nowym klientem (2-3 lata) to za dużo nie wyciągniesz.

Kubox wiem, ale Lumia, którą proponował Signus21x nie :P To do tego odpisywałem :)

To wezmę pod uwagę albo Z, albo S III

Ten abonament co mi teraz zaproponowali jest całkowicie dla mnie wystarczający. Jedyną rzeczą, którą bym chciał "wytargować" jest lepszy telefon ale skoro S III Neo nie ma co zostawiać to zobaczę co uda mi się dostać.

Jak będziesz kupował telefon na allegro to uważaj na sprzedawców "z Chin". Niewiadomo w jakim stanie sprzedają te telefony. Właśnie apropo Nexusa 4, za 1000 zł jest do wzięcia w euro agd.

Telefony które idą z Singapuru i tym podobnych klimatów, są to egzemplarze z nowymi obudowami, Bebechy są stare, zamknięte w nowej pace. Wyegzekfować gware od takich sprzedawców graniczy z cudem, a jesli sie juz uda to trwa to miesiącami. Używki brane w Play nalepsza opcja. Jest fala takich SGS`ów II, oraz innych modeli. 

http://allegro.pl/nexus-4-lg-16-gb-nowy-a-nie-odnawiany-i4536372779.html

Spytaj z jakiej dystrybucji pochodzi

http://allegro.pl/lg-nexus-4-bez-limlocka-i4539943959.html

Jak wyżej, dystrybucja, co w zestawie, jakie ma papiery.

http://allegro.pl/lg-nexus-4-bez-simlocka-czarny-16gb-i4549706290.html

Polska dystrybucja, wygląda ok, warty uwagi.

http://allegro.pl/lg-nexus-4-16gb-bdb-dodatki-sprawdz-i4546896549.html

Spytaj o papiery, nie widze informacji o dystrybucji gwarancji.

Więcej ciekawych aukcji nie widziałem. Licytacji jakos specjalnie tez nie przeglądałem. Pytaj o dystrybucję, bo wtedy gdy ja miałem N4, serwisy LG w polsce kręciły nosem na te gwarancjie europejskie i nie chcieli naprawiać. Były pojedyńcze przypadki ludzi którym udało się wcisnąć N4 do naprawy w serwisie, ale bardzo rzadko. N5 już ma europejską gwarancję ale z N4 mogą być problemy. Dlatego najlepiej sztuki z Play brać. Przezorny zawsze ubezpieczony,

Szukam czegoś nowego i nie sprowadzanego z Chin dlatego nie znalazłem żadnej aukcji z Nexusem 4, która by nie wzbudziła moich wątpliwości.

Te co podałeś mają za mało komentarzy (albo wcale). Nie chcę ryzykować jeśli chodzi o telefon, dlatego chcę kupić coś z pewnego źródła i nowego.

standard allegro, zaufany sprzedawca i jedziesz - omijać komisy !  obczajać prywatne ogłoszenia

szukaj LG G , ja taki mam swego czasu kupiłem za 1600 zł, teraz kupisz nowy za tą cene

Euro na pewno też wezmę pod uwagę. Nexusa 4 są tam ostatnie sztuki w salonach, więc przejadę się i zobaczę czy nie są to powystawowe.

Dzięki wielkie wszystkim za pomoc. Wiem już czego mam szukać, a co omijać :)

Jeśli jeszcze nie wybrałeś zastanów się nad Motorola Moto G. Przystępna cena, niezła wydajność, czysty android i aktualizacje (zapowiedziana również do Androida L po jego premierze) :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Baran
      Siemanko ja jestem BARAN z ksywy oraz zachowania ! ;D

To mój pierwszy filmik. Nagrywane sceny zostały Telefonem ;D (tak w kilku momentach auto focus dał się we znaki)
      Obraz nie jest Ostry, ostry ale wystarczający jak na start. 

Dobra... nie umiem pisać wstępów wiec... Konkret 
      Co myślicie o filmie pod względem technicznym ?

• Przez Ignacy36
      Witam
      Niedawno kupiłem telefon : Sony Xperia Z. I dzisiaj po paru dniach użytkowania zauważyłem, że tył obudowy jest popękany w miejscu gdzie telefon się mocno grzeje, warto jeszcze dodać, że ani razu telefon mi nie spadł na ziemię, ani w nic nie uderzył. 
      Poczytałem trochę o tym i generalnie dużo ludzi spotyka się z takim problemem w modelach z.
      I teraz pytanie co robić ? Oddać na gwarancję? 

Z góry dzięki za pomoc
    • Przez NCIS128
      Hej wszystkim. Po dość długim czasie chciałem odświeżyć swoją playliste na telefonie. Pobrałem sobie muzykę tak jak zawsze i wrzuciłem na kartę SD jak zawsze czyniłem. Po odpaleniu odtwarzacza walkman w telefonie Sony Xperia M nie wykrywa tego co wrzuciłem. Czy może ktoś wie w czym tkwi problem.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik