Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wikturr

Twitch - Problem ze streamowaniem...

Polecane posty

Witam. Od wczoraj próbuję zacząć streamować na twitch'u, lecz bez skutku. Problem polega na tym, że gdy już włączę stream programem OBS lub Xsplit, to na Twitch.tv niby jest LIVE, ale cały czas jest loading video i po prostu stream nie działa. Mój speedtest : http://www.speedtest.net/my-result/3712522837.

Podam jeszcze parametry sprzętu : 

Grafika : Sapphire Radeon HD 6970 2GB

RAM: 8GB 

Procesor: AMD FX-8120 8 Rdzeni Black Edition 3.5GHz

Dysk Twardy: 2TB (podzielony na dwie partycję)

Myślę, że to wystarczy. Ja niestety poległem i nie mam zielonego pojęcia co zrobić, żeby stream zaczął działać. Próbowałem zmieniać wiele opcji w OBS'ie, ale to na nic. Dodam również, że sugerowałem się też poradnikiem SouShibo. Proszę o pomoc.

Wyłącz padding CBR. 

Wyłączony. Dodam, że ostatnio jak próbowałem, to stream się włączyć, ale ze strasznym opóźnieniem i po jakichś 30 sekundach się wyłączył. + Na OBS'ie mam ustawione 2mb na transmisję, a nawet do 800kbps nie dochodzi. Mimo że mój upload jest taki jak na zdjęciu ze speedtestu. Próbowałem też włączyć streama przez Xsplit, ale też nie działa. Tam jednak upload jest taki jaki powinien być. Nie mam już siły do tego, próbuję od 3 dni...

Z tego co wiem to opóźnienie 30s jest naturalne i nie ma się co nim przejmować.

A co powiesz o tym uploadzie na OBS'ie ? Próbowałem streamować na hitboxie przez Xsplit i wszystko elegancko. Na OBS'ie upload nie dochodzi nawet do 800 więc nie da rady, tylko dlaczego tak jest skoro wcześniej było normalnie ?

A co powiesz o tym uploadzie na OBS'ie ? Próbowałem streamować na hitboxie przez Xsplit i wszystko elegancko. Na OBS'ie upload nie dochodzi nawet do 800 więc nie da rady, tylko dlaczego tak jest skoro wcześniej było normalnie ?

Z tym uploadem na OBS'ie ogarnąłem , wystarczyło włączyć Padding CBR, ale tak czy Inaczej cały czas jest loading video. To chyba wina twitcha, bo na hitboxie wszystko gra

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Pawłonator
      Cześć
      Nazywam się Paweł jestem z Gdańska i od zawsze bardzo jarało mnie nagrywanie na Youtubie oraz streamowanie 
      i to właśnie znajdziesz na moim kanale
      Serię z wiedźmina, gothica, skyrim'a i innych gier tego typu są u mnie na porządku dziennym 
      dodatkowo podczas streamów które prowadzę również na swoim kanale na Youtube zobaczysz u mnie profesjonalność której nie widać u innych Youtuberach którzy streamują gry

Mam już swoją małą publikę dlatego serdecznie zapraszam cię na mój kanał na Youtubie link poniżej 
       Pawłonator 

tak jak mówiłem wcześniej kanał jest naprawdę bardzo profesjonalny i jedyne czego potrzebuje to więcej publiki która dałaby mu lekkiego kopa

poniżej lniki do moich serii:
      ►Wiedźmin 1
      ►Gothic (Live)
      ►Skyrim (Live)
      ►Risen 1 (Live)
    • Przez TENODMAGIII
      Witam, od jakiegoś czasu mam problem z pingiem w CSGO, w każdej grze online internet mi działa normalnie a w jak gram w CSGO ping mi skacze do 1000 i nie spada poniżej 200. Zauważyłem że dzieje się tak też jak odpalam inne gry na steamie jak np. gothic 2, wtedy ping na TeamSpeaku skacze mi do jakiś chorych liczb. Próbowałem już chyba wszystkiego ale nic to nie daje.
    • Przez Pizmak
      Na FB jest nowa grupa dla streamerów gdzie każdy może zaprezentować swojego live, mam nadzieje ze taka grupa komuś pomoże dotrzeć do większej publiki.
      Na grupie można tez znaleźć wsparcie jeżeli jesteście całkowicie zieloni w tematyce streamów, serdecznie was zapraszam do dołączenia.
      Stwórzmy community o szerszym gronie odbiorców razem.
      Pozdrawiam Pizmak

Link:   https://www.facebook.com/groups/455119378361433/
    • Przez Trypekk
      Ostatnio zakupiłem mikrofon novox nc-1 wraz z zestawem do przymocowania i pop filtrem. Niestety gdy podłączam mikrofon do komputera z najnowszym windowsem i procesorem intel core i5 nie działa komputer albo go nie wykrywa albo jest jakiś problem z kablem nie wiem pomóżcie (o pomoc prosze z niewykrywaniem mikrofonu na komputerze ;0 ) Z góry dzięki
    • Przez sudiup
      Cześć, jakby ktoś chciał wbić na stream to zapraszam  poniżej link do kanału youtube / twitch.
      Dodatkowo zapraszam do wspólnej gry na PS4, moje PSN: twitch_sudigames
      https://youtube.com/sudigames
      https://www.twitch.tv/sudigames
      Pozdrawiam!

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny