Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
princesa

Słuchawki za 100-150zł

Polecane posty

Witam, jako że moje już wysłużone creative fatal1ty wczoraj padły, potrzebuję nowych słuchawek dokanałowych, lub nausznych jest mi to obojętne, aby w miarę dobrze grały i dobrze się sprawdzały w różnego typu grach, fajnie by było jak by się nadawały zarówno do kompa jak i na miasto/szkoły do telefonu, bo nie mam kasy na dwie pary słuchawek ewentualnie będę mógł zakupic jakieś najzwyklejsze do tele.

Dodatkowo planuję kupić jakąś kartę dzwiękową do kompa, tutaj nie mam jeszcze określonego budżetu.

Polecam Superlux HD681 mają całkiem dobry bas jak na swoją cenę. Możesz też wziąć Sony MDR-XB400W one akurat bardziej nadają się do miasta/szkoły itd. Do grania dobre są te Superluxy.

Jak mówi kolega wyżej, sam mam Superluxy HD681B i sobie chwalę. W połączeniu z Xonarem DX grają naprawdę bardzo dobrze, jak na swoją zadziwiająco niską cenę. Nadają się i do gier, i do muzyki. Polecam :)

Ja z kolei polecę ci Creative Aurvana Live! kosztują ok. 180zł (wiem trochę przekraczają budżet, ale zastanów się czy nie lepiej poczekać trochę dozbierać te 30zł i zakupić coś z wyższej półki)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik