Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dodo070

Nowa Karta Graficzna

Polecane posty

R7 250X lub, jeśli kasa pozwoli, R7 260X. Przede wszystkim nowa seria kart. Jak się uprzesz, HD 7770 znajdziesz za 300 zł, mniej więcej tyle powinny kosztować używane.

Używki są w porządku. Najlepiej kupować te z gwarancją i dokumentem na to. Poza tym w razie czego masz 10 dni na zwrot bez podania przyczyny. Można zaoszczędzić trochę kasy :P

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Problemy z działaniem komputera? Chcesz o coś zapytać?

Dlatego piszę a mam wrażenie że traktujesz mnie jak jakiegoś idiotę :) Ale dzięki za pomoc 

Chyba właśnie wezmę się za kupno obudowy :) Może coś polecicie ? Bo nawet jak akrta jest zepsuta to i tak jak chce włożyc radeona to bez obudowy z tymi wiatrakami komputer mi się chyba ugotuje :D 

ale jest napisane że : 

• Obudowa pozwala na montaż płyt głównych w formatach ATX oraz mATX
    A moja płyta to Ascrock także czy to się będzie zgadzało ? Bo w sumie obudowę i tak muszę wymienić jak chce jakąkolwiek kartę tam założyć ;)

Bardzo fajna ta obudowa bo ma 3 wiatraki i wgle ;) Może nie będę musiał kupować nowej karty tylko ta po prostu się gotowała w mojej skrzyni :) Jeśli mówicie że wszystko będzie pasowało to ufam wam xd ;) Dzięki za pomoc napisze jak już zamontje wszystko w nowej obudowie ;) 

Chciałbym coś sprostować. ATX oraz mATX (jak również ITX, BTX i cała reszta) to format płyty głównej/obudowy, nie ma nic wspólnego z firmą, która wyprodukowała mobo :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik