Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

Tak więc nadszedł czas na zapisy do trzeciej edycji Bitwy na Intra!

Ta edycja będzie bardziej rozwinięta :).
Zostało zmienionych dużo rzeczy. Wszystko możemy znaleźć w regulaminie i w archiwum.

Więc zapisy startują z dniem dzisiejszym i potrwają do 31 sierpnia 2014r. (do godz. 18).
Swoją chęć zapisy będzie trzeba jeszcze potwierdzić po 31 sierpnia (czyli 1 września przez ok. 3-4 dni, będziecie mieć czas na potwierdzenie uczestnictwa w tym temacie - ale o tym jeszcze napisze po zamknięciu zapisów).

Osoba która ma chęć zapisać się, musi w komentarzu umieścić to oto zdanie:

Zgłaszam swoją chęć na udział w bitwie na intra.
Przeczytałem regulamin i zarazem zgadzam się ze wszystkimi rzeczami tam zamieszczonymi.

Zwycięzca tej edycji, zostanie nagrodzony:
- Infestation Survivor Stories (+ zarazem dostanie dostępu do nowej wersji tejże gry, która ma mieć premierę za pewien czas) STEAM
- Tytułem na forum "Zwycięzca bitwy na intra"
+ możliwość dołożenia jakiejś nagrody w trakcie trwania zapisów jak i w trakcie bitwy.

Standardowo zachęcam do uczestnictwa :)

Link do regulaminu: --->Kilk<---
W razie jakichkolwiek pytań itp, zapraszam: --->Kilk<---

Do zobaczenia w grupach ;)

Edytowano przez Himiodzio

Witam

Niestety z powodu wyjazdy nie dałem rady zrobić kilku rzeczy, skutkiem tego było brak wiadomości o bitwach (wiedziało o nim jedynie grono forumowe).

Jako, że mamy zapisane 3 osoby, nie jest to najgorszy jeszcze moment na przerwanie zapisów i przeznaczenie czasu na kilka innych spraw.

Tak więc zapisy te przerywam (miały być już przerwane 20 sierpnia, ale byłem na wyjeździe) i ogłaszam króciutką przerwę na załatwienie zaległych spraw związanych z bitwami.

Możecie spodziewać się trochę większej reklamy i jeszcze kilku ważnych zmian w regulaminie.

Wstępne plany startu na nowo z zapisami, to okolice połowy września.

Chcę tym razem w 100% być gotowym przed startami :P.

Niestety dostałem nauczkę, żeby nie działać zbyt szybko... Choć powiecie, że i tak dużo przerw było - ale niestety, wszystko wymaga czasu.

Tak więc przepraszam za takową sytuacje i myślę, że zrekompensujemy Wam ją z Ikarosem, dużo lepszą zabawą w 3 edycji (w podejściu drugim zapisów :P).

Pamiętajcie, ta edycja będzie epicka i będzie warto się zapisać :).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Himiodzio
      Intel Extreme Masters 2016 Katowice, oficjalnie dziś został potwierdzony!
      Choć informacja gdzie miał się znajdować finał 10 już sezony IEMa w 2016 roku były znane....  od IEM2015Kato .
      Na jednym z zamkniętych paneli, organizatorzy zapowiedzieli, że finały pojawią się ponownie w Katowicach... Oczywiście minęło kilka dni i już zaczęły się przecieki... Najpierw TVN się wygadał, potem CD-action napisało, aż do dziś... Kiedy to oficjalnie został podany cały harmonogram przystanków 10 sezonu:
      IEM Shenzhen, Chiny (16 - 20 lipca podczas Shenzhen Cartoon Animation Festival) IEM Kolonia, Niemcy (5 - 9 sierpnia podczas targów Gamescom) IEM San Jose, USA (21 - 22 listopada w SAP Center) IEM Kolonia, Niemcy (grudzień 2015 w ESL Arena) IEM Azja – więcej szczegółów niedługo. IEM Katowice World Championship, Polska (marzec 2016 w „Spodku”) Oficjalna zapowiedź wideo

Myślałem, że w tym roku władze ESL będą się z nami bawić z zapowiedziami, tak jak wcześniej... Chciałem w lipcu oficjalnie zebrać wszystko i samemu zapowiedzieć IEM Kato... Widać, ESL tym razem było szybsze...

No nic! Czas się szykować na ponowne 3 dni w raju!

Trzeba też zarazem dodać, że do głównych gier (już IEMowskich!) dochodzi CS GO... Czyli? Czyli można spodziewać się go w spodku! Tak! W spodku przez wszystkie 3 dni... Zobaczymy niedługo, co ESL napiszę .
      Mnie coraz bardziej wydaje się podział spodka, na dwie sceny... Ale o tym będę jeszcze pisał soon.

Dla tych którzy czekają całe życie:
      https://www.youtube.com/watch?v=ylp2p0pipQo
    • Przez Himiodzio
      Więc zgodnie z obietnicą....

Tak więc zaraz dowiecie się kilku rzeczy o 3 edycji.
      Otóż zacznijmy od jury.
      W 3 edycji została zapowiedziana zmiana, zamiast 3 osób w zespole, będzie ich 5 .
      Kto to będzie?
      Będzie to:
      -Izak
      -Highstyled
      -Adam vel. Vejxel
      -Liptonex (po mojemu Lipti)
      -MaxiLager (po mojemu Maxli : P)

Następną rzeczą będzie parę ważnych zmian, odnośnie samego przebiegu bitwy. Zostanie zmienionych kilka rzeczy itp...
      O tym niestety teraz nie będę pisał, bo muszę najpierw je napisać w regulaminie (więc do tygodnia pojawi się tam wszystko ----> regulamin).

Zapisy ruszą przed 15 sierpnia i potrwają do ok. 30 sierpnia.
      Planowany start 3 edycji to okolice początku września.

Więcej rzeczy już nie podam .
      Kilka spraw dalej jest jeszcze w fazie przemyśleń lub w fazie "do napisania".

Pełne (full, ekstra, wypas, mega, hiper, fliper) info dostaniecie zapewne przed zapisami .
      Myślę, że w tej chwili Wam wystarczy wszystkiego.
      Więcej soon (tym bliższym soon).

---> Rozmowy <---

Himi
    • Przez Himiodzio
      Witam

Tak więc ponownie zakładam temat gdzie będę poszukiwał grafików do pewnego tajemniczego projektu.
      Oczywiście niestety nie mogę w tym temacie za dużo zdradzić (wszystko zostanie podane na specjalnej grupie, dla chętnych).

Mogę zdradzić jedynie, że tematyką pracy będzie logo.
      Może ktoś będzie zainteresowany .

Jedynie co w tej chwili mogę zapewnić, to jest to, że autor "wybranego" loga będzie zawsze wypisywany w pewnych miejscach (o tym już na grupie).

Jeśli ktoś będzie chętny podjąć się zabawy i zarazem spróbować swoich sił, to zapraszam do zgłoszenia się tu w poście lub na PW (bardziej pasuje mi PW).

Himi
    • Przez Himiodzio
      Witam ponownie

Tak jak obiecałem, napiszę tu kilka zmian które według mnie powinny się znaleźć w regulaminie. Oczywiście liczę na Wasze opinie .

1. Zmiana punktu odnośnie podbijania.
      W tej chwili w regulaminie jest napisane "(...)a jakiekolwiek podbijanie tematu zostanie ukarane ponieważ jest to niezgodne z regulaminem", hmmm... Z tego co teraz widzę, to co jakiś temat, autor podbija go licząc na "pokazanie się na stronie (jego tematu)"? nic nie jest robione teraz w takich przypadkach, oczywiście

Według mnie powinno zmienić się lekko ten punkt. Zamiast zakazu, dać możliwość podbicia tematu dopiero po 5-7 dniach od "wstrzymania się komentarzy w nim". Oczywiście po 5-7 dniach (niech wybierze moderacja który przedział), autor który "podbił" temat, musi ponownie poczekać, aż upłynie limit podbić .

Oczywiście łamiących te zasady, można karać w postaci dodatkowych punktów (ostrzeżenia) a potem banować na jakiś czas (w ostateczności ban na zawsze).

2. Spotkałem się już z tym, że ktoś wystawia klucz do gry, ale oczywiście zapomina podać na jakiej platformie (steam, origin, uplay....) można go aktywować.
      Dodać obowiązek dodawania do opisu danego przedmiotu (chodzi o klucze, gry w pudełkach...) czy klucz aktywuje się na steam, origin itp... lub "nie do aktywacji" or "nie wiem" .

3. Zakaz zakładania tematu gdzie jedynie co spotkamy to:
      "cześć, chcę sprzedać konto do lola, info na allegro.pl/jestem_fajny_i_mam_konto_w_lolu_za_2mln".
      Oczywiście zakaz obowiązuje w w/w sytuacji.
      Aby oczywiście można było podać link do allegro, należy podać opis (może być oczywiście podany z allegro) + cenę (jeśli licytacja, to podać od jakiej kwoty się zaczęła).

4. Sprawa podawania cen, została już wcześniej chyba wyjaśniona i zrobiona. Więc to już zostawiam.

5. Często można się spotkać z pytaniami, jaka metoda płatności?
      Według mnie powinno dodać się punkt w przypadku sprzedaży/wymiany, że należy podać metodę płatności (paypal, allegro, przelew, doładowanie itp...). - wiadomo, że można podać nawet wszystkie, jeśli komuś to odpowiada
      Powinno to skrócić spamowi typu "jaka metoda płatności?", "a za 20zł doładowania się zgodzisz?" itd...

6. Nakaz aktualizowania oferty. Czyli jeśli wszystko zostało sprzedane, zgłaszanie swojego tematu do zamknięcia. Wykreślanie przedmiotów swoich które zostały sprzedane itp...

7. Dodanie nowej kategorii do "nazw tematów": [O] oddam.

No i to na tyle.
      Według mnie te punkty bardzo pomogą giełdzie. Forum małymi kroczkami się rozrasta, a do giełdy potrzeba kilku małych upg. A myślę, że te punkty dopełnią cały regulamin i zarazem pomoże w kupnie i sprzedaży (wymianie...).

No nic, czekam na opinie

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik