Skocz do zawartości
Django

Wiedźmin 3 Dziki Gon

Polecane posty

No i gra skonczona ;)

Gratulacje :D Ja skończę za rok czy coś :P Zwłaszcza, że wszyskie 16 darmowych DLC już jest wydane, a dwa płatne jeszcze w drodze :P

P.S. Jakie miałeś zakończenie?

No cóż takie Wasze zdanie. Ja mam inne i będę sie bawił tak samo, bez względu czy znam zakończenia, czy też nie. Nie mam pojęcia jakie wybory prowadzą do każdego z zakończeń, tak wiec i tak będzie to dla mnie niespodzianka.

Ale chyba możesz się domyślić.

Jakby ktoś jednak chciał coś pisać o fabule/zakończeniach to polecam stosować [.spoiler][./spoiler], a uprzednio napisać, że to spoiler fabuły/zakończenia/misji.

A w końcu mogę sobie na spokojnie przejść Wiedźmaka i bawię się wyśmienicie :D

Gram na hardzie, ale tak naprawdę w cale nie czuć, że jest to jakieś mega trudne. Fakt przy walkach zdarza mi się kilka razy wczytać, ale jakbym przeszedł całą grę bez loadingów to bym się nawet zasmucił. Lubie jak trzeba się zastanowić jak zrobić coś najlepiej.

Edytowano przez Fuzzik

Ja dodatek przechodzę na trzecim poziomie trudności i jest momentami ciężko, zwłaszcza że na początku mamy raczej słaby ekwipunek. Grupa utopców na 34 levelu mnie wczoraj zmusiła do ucieczki :D

Fuzzik, nie ucz ojca jak dzieci robić :D Ogólnie w dodatku na początku mamy 30 lvl i bodaj 42 pkt doświadczenia do rozdania, ale nasz ekwipunek szału nie robi. Zaskoczyło mnie też to, że żadna z misji pobocznych, które przeszliśmy podczas robienia głównego wątku, nie jest wykonana. I tak, żeby kupić sobie jakiś mieczyk, trzeba zrobić misję dla Hattoriego itd. :/ Szkoda. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik