Skocz do zawartości
Django

Wiedźmin 3 Dziki Gon

Polecane posty

Ogólnie jak Wam się gra podoba?

Niesamowita, fajnie można się wczuć w klimaty. Ciekawe jest to, że naprawdę czasem trzeba uważać jakich działań się podejmujemy, bo może mieć to wpływ na dalsze losy. Ja niestety się o tym przekonałem i kiepski był tego finał.  :P

Napisano (edytowany)

Ogólnie jak Wam się gra podoba?

Epicka :D

Niesamowita, fajnie można się wczuć w klimaty. Ciekawe jest to, że naprawdę czasem trzeba uważać jakich działań się podejmujemy, bo może mieć to wpływ na dalsze losy. Ja niestety się o tym przekonałem i kiepski był tego finał. :P

Ja dostałem kilka razy po ryju, gdy grzebałem w rzeczach żołnierzy :P Pózniej zapomniałem jak się przywołuje konia i naciskałem wszystko wyciągając i chowając miecze. Żołnierze mówili schowaj niecz, bo pożałujesz po kilkanaście razy. W końcu się wkur...zyli się :P

Edytowano przez Ziggy G&G

Panowie wrzuciłem swoje małe pytanie co do kupna sprzętu do Wieśka. Szczególne prośby kieruję do Śliwy i Ziggiego by pomogli i odpowiedzieli na parę pytań np. co ważniejsze grafa czy FPS w wieśku czy też jak na starszych sprzętach działa gra, bo oczywiśćie testy na samym najnowszym sprzęcie :)

Panowie wrzuciłem swoje małe pytanie co do kupna sprzętu do Wieśka. Szczególne prośby kieruję do Śliwy i Ziggiego by pomogli i odpowiedzieli na parę pytań np. co ważniejsze grafa czy FPS w wieśku czy też jak na starszych sprzętach działa gra, bo oczywiśćie testy na samym najnowszym sprzęcie :)

Wedlug nie lepiej ustawić sobie lepszą grafę, a FPS trzymać w okolicy 40-50, taka ilość wystarczająca ;) 

Przy 30 zaczyna robić się nieciekawie. Gram na około 35-40-50 i to uważam za liczbę minimalną do komfortowego grania. 40 i jest ok ;) 

Ja na lapku ustawiłem sobie średnie z wysokimi na 40 fps i jest miodnie i grafika ładna ;) Szkoda tylko, że na kompie nie działa.

Potwierdzam, przy 30fpsach gra się straszenie niewygodnie, widać i czuć ten super konsolowy framerate, 40fpsów to jest min.

Dla ciekawskich - tak wygląda gra na ultra + mod SweetFX. Tak, tak, wiem, że krawędzie aż za bardzo wyostrzone, ale to tylko na screenach tak wygląda. Podczas gry jest dużo lepiej. 

5568cfeae3591.jpg

PS. Nie gram na ultra, tylko na mieszance średnio-wysokich-ultra, z czego średnie to dla mnie mało znaczące zagęszczenie trawy i postaci w tle. Tekstury, cienie czy szczegółowość otoczenia - ultra :D Magiczna optymalizacja, zaiste.

Ale config czego? I mówiłem, że na ultra nie gram, bo mam za mało FPS (~ 25). Gram na mieszanych ustawieniach plus SweetFX i mam 35-40 FPS.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik