Skocz do zawartości
Django

Wiedźmin 3 Dziki Gon

Polecane posty

BTW przeglądają sklep steam dowiedziałem się że te płatne dodatki jeszcze nie mają swojej premiery.Jeden z nich był chyba na przyszły rok a drugi w listopadzie?Albo jakoś tak :D

Ziggy, coś jak SweetFX Powerplay preset w wersji 1.3.

Django, dwa dodatki zapowiedziano - na jesień tego roku i wiosnę przyszłego, w sumie bodaj pod 50h rozgrywki ma być.

Co za różnica 30 czy 50 i tak będzie się grało ze 100h w jeden :D

Jak ja jeszcze nic w tej grze nie zrobiłem sensownego poza zebraniem kilku kwiatków i mam prawie 3h (wiem, dużo w wuj, uroki bugów :( )

Jak ja jeszcze nic w tej grze nie zrobiłem sensownego poza zebraniem kilku kwiatków i mam prawie 3h (wiem, dużo w wuj, uroki bugów :( )

Jakich bugów? Nie mam żadnych. Ja mam 28 godzin prawie :P

Takich, że po paru/-dziesięciu minutach gra mi się zawiesza i wywala do pulpitu, a nie lubię grać z przerwami, tylko jak już siedzę to przez pare godzin świat nie istnieje #NołLajf.

Napisano (edytowany)

Zobacz ile ja mam godzin na steam,a jeszcze nawet menu nie widziałem :D

EDIT

Ziggy ten twój odcinek z Wieśka co ma być jutro to będzie bez spoilerów?

BTW Co do tego konkursu ludzie to są jednak ciemne masy :D Łatwe zasady a nikt nie wiedział jak zrobić :P I sprytnie zapowiedziane nowe konkursy żeby przykuć uwagę do oglądania całych materiałów.

PS. Niezła próba!

Edytowano przez Django

Napisano (edytowany)

Ziggy ten twój odcinek z Wieśka co ma być jutro to będzie bez spoilerów?

Jak to sobie wyobrażasz? :P Mam nie grać? :kappa:

Póki co dużo się nie dzieje... A odcinek będzie we wtorek.

BTW Co do tego konkursu ludzie to są jednak ciemne masy :D Łatwe zasady a nikt nie wiedział jak zrobić :P I sprytnie zapowiedziane nowe konkursy żeby przykuć uwagę do oglądania całych materiałów.

Też miałem facepalm, że tylko cztery osoby wiedziały co i jak zrobić :( A konkursy będą naprawdę, tylko nie zapowiem gdzie i kiedy :P Bedę sobie grał, grał i dup info o konkursie :D

PS. Niezła próba!

Czego próba? :P Edytowano przez Ziggy G&G

Napisano (edytowany)

Chodzi o to że większość osób przychodziła by tylko na konkursy,a nie mówiąc kiedy będą to będzie w nich brała udział tylko prawdziwych widzów :P

EDIT

Żenada.O ile u mnie winą tego że Wieśek nie chce ruszyć może być wooden PC to nie wydaje mi się żeby wszyscy gracze mieli problem ze słabymi PC.Tak czy siak mam już odłożone na kompa 2k i co się jadąc do sklepu po chleb rano gościu kasuje moje marzenia o nowym PC w tym miesiącu (uderza w moje paseratti).Do wymiany lampa i przednia szyby ( na pierwszy rzut oka zobaczy się u mechanika :( ).BTW trza iść na autobus :(

Edytowano przez Django

Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy bo i jemu i mi się bardzo śpieszyło.Ma mój numer i ma dzwonić wieczorem...

Eee. Jak nie masz nic na papierze, to może sie wyprzeć. Miejmy nadzieje, że to nie ten typ.

Ja jedyne co zauważyłem to czasami kilka razy trza ESC kliknąć żeby z equ wyjść.

Bo eq jest podmenu, w podmenu :)

Co do błędów chłopaków z góry to widziałem na necie jakieś rozwiązania.

Jedyny bug jaki zauważyłem do na początku w twierdzy był jakiś przedmiot latający w powietrzu, gdy schodziłem po schodach na dziedziniec do Ciri. Poza tym nic.

Oczywiście, przechodzę sobie na spokojnie i głównym priorytetem są dla mnie zadania poboczne. Jeszcze wiele misji przede mną, więc Skellige trochę na mnie poczeka. :P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik