Skocz do zawartości
Django

Wiedźmin 3 Dziki Gon

Polecane posty

Wiem, wiem, zapomniałem o tym. Zobaczymy co da się wyciągnąć z tej gry. Przed nami pewnie jeszcze gigabajty patchy, które sporo pozmieniają i kompy mocno odjadą konsolom :D

Napisano (edytowany)

PS Ziggy na forum GOLa znalazłem takie coś. Weź tak ustaw i pochwal się wynikami, mile widziane screenki porównawcze wraz z wykazem fpsów ;p

Do screenów możesz zrobić kilka sejwów i porobić screeny na Ultra, a po zmianie configu na better, wczytać te sejwy i bez ruszania kamerą zrobić skrinki.

Nie udało mi się zrobić screenów po wrzuceniu tego moda. Nagrałem za to filmik. Niestety nakładki FPS też mi nie chciały działać. Action! i Shadowplay pokazywały stałe 60FPS. Sprawdzę jeszcze ten Mod, do którego linka dałem wcześniej i wrzucę drugie porównanie.

https://www.youtube.com/watch?v=JO2UFW52ayM

P.S. Osobiście nie widzę żadnej różnicy.

Edytowano przez Ziggy G&G

Super bitrate, wszystko widać :D

Screeny są dokładniejsze. W grze nie działa PrintScreen? W okienkowym trybie powinien łapać.

Super bitrate, wszystko widać :D

Screeny są dokładniejsze. W grze nie działa PrintScreen? W okienkowym trybie powinien łapać.

Działa Print Screen. Screen jest czarny. Zobaczysz na pewno więcej :kappa:

Bitrate filmu to 30Mbps.

Hyhy, spróbowałem zmienić plik konfiguracyjny na ten z GOL'a - miałem może z 15 FPS :D Zostaję przy samym SweetFX.

U mnie nie było różnicy w FPS. Po przyjrzeniu się dokładnym kolory są lepsze i obraz jest przyjemniejszy dla oka, ale aż tak wielkiej różnicy nie ma. Jutro obadam inny mod.

Hyhy, spróbowałem zmienić plik konfiguracyjny na ten z GOL'a - miałem może z 15 FPS :D Zostaję przy samym SweetFX.

Pewnie dlatego, że ten config śrubuje ustawienia na Ultra+  :D

Dlatego kazałem Ziggiemu odpalić i zrobić pomiar FPSów.

Kazałeś? :kappa:

Perswazja :kappa:

Jest może jakiś konfig na zwiększenie fpsów i pogorszenie jakości może? Jakby ktoś znalazł to byłbym wdzięczny. :)

W necie jest sporo poradników i opisów od czego są jakie wpisy w configu, ustaw na słabsze to sprawdzisz czy zadziała :)

Też, ale podczas gry głównie uwagę zwraca się na bardziej stonowane kolory. Gra jest strasznie wciągająca, ciężko się oderwać :S

Fuzzik - nic. To nie jest modyfikacja plików gry, tylko dodanie innych. Jak już mówiłem i co widać, sporo zmieniają i to wszystko na lepsze. Poczekamy ze dwa tygodnie i nikt nie będzie mógł mówić o downgradzie. Kolorystykę już można uzyskać jak z tych najlepszych trailerów. Tekstury wyższej jakości - kwestia czasu i dokładne poznanie plików settings. Tyle. Możliwości są ogromne.

I za to kochamy PC. Taki Ziggy odpali sobie gre jak z trailerow z 2013. Bo jemu pojdzie, a my sie cieszymy piekna gra i dobra optymalizacja :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik