Skocz do zawartości
Django

Wiedźmin 3 Dziki Gon

Polecane posty

Ale zauważyłem, że Redzi nie przemyśleli gry na myszce. Nie przypisali do niczego silnego ataku i teraz musze się głowic jak to wsyzysmo dobrze upchac.

Mnie udało się odpalić na najniższej możliwej rozdzielczości na najniższych możliwych detalach i 30 fpsów. Ale wygląda OKROPNIE. Dzisiaj u kumpla zagrałem na uber i... :D

Ale zauważyłem, że Redzi nie przemyśleli gry na myszce. Nie przypisali do niczego silnego ataku i teraz musze się głowic jak to wsyzysmo dobrze upchac.

Zainwestuj w pada. Gram na padzie od XOne i jest swietnie :D

Pad jest dla lam, które nie ogarniają więcej niż 10 przycisków :)

IMHO po premierze 980Ti kupno Titana X będzie bezsensowne, w testach 980Ti po OC prześciga ładnie Titana.

#BekaZZiggiego

Pad jest dla lam, które nie ogarniają więcej niż 10 przycisków :)

Albo dla nie mutantów, którzy posiadają tylko 10 palców. :P

IMHO po premierze 980Ti kupno Titana X będzie bezsensowne, w testach 980Ti po OC prześciga ładnie Titana.

#BekaZZiggiego

Żeby porównanie było uczciwe powinieneś napisać 980Ti po OC prześcignie Titana X po OC. Tak będzie?

Wyszedł patch 1.03 na PC. Wkrótce wersja konsolowa.

Lista zmian:

Poprawa stabilności gry i interfejsu użytkownika,

-Ogólna poprawa wydajności, optymalizacja wydajności podczas przerywników filmowych,

-Redukcja nagłego pojawiania się roślin po zmianie parametru gęstości roślinności,

-Poprawa wydajności systemu Nvidia Hairworks,

-Podniesienie wartości filtrowania anizotropowego do x16 na poziomie Ultra,

-Rozszerzenie możliwości modyfikacji filtra ostrości z wł/wył na wył/Niskie/Wysokie,

-Poprawne wyświetlanie krwi na wodzie,

-Poprawa błędu, który umożliwiał strzelanie z kuszy do przyjaznych NPC,

-Poprawa menu,

-Poprawa błędu, który powodował problemy z regeneracją wytrzymałości podczas sprintu,

-Poprawa błędu, który powodował blokowanie się kursora podczas przewijania mapy,

-Poprawa ostrości mapy świata,

-Poprawa responsywności gry podczas korzystania z klawiatury,

-Poprawa brakujących tłumaczeń w interfejsie użytkownika,

-Poprawa rzadkiego błędu występującego podczas wybierania dialogu,

-Rostan Muggs powraca,

-Poprawa mniejszych błędów związanych z efektami dźwiękowymi.

W konsolowej wersji gry zostanie wyeliminowany błąd, który powodował zawieszenie gry w trakcie przygotowywania kart do rozgrywki w gwinta. Wersja konsolowa łatki ma także otrzymać zwiększoną czcionkę, tak, aby opisy zadań były bardziej czytelne.

Żeby porównanie było uczciwe powinieneś napisać 980Ti po OC prześcignie Titana X po OC. Tak będzie?

Nie wiem, bo takiego testu niestety nie było. Ale warto zwrócić uwagę na fakt, że 980Ti będzie w wersjach niereferencyjnych w przeciwieństwie do Titana.

A co do patcha, to rozmawialiśmy już chyba o nim :)

Co do wieśka...

oglądałem u Rock'a, mkrr'a i jeszcze w paru miejscach i powiem szczerze, grafika nawet na ultra nie jest taka jak się Redzi chwalili, system walki jest dobry ale dupy nie urywa, ogólnie rzecz ujmując:

Gra jest dobra, ale nie legendarna.
Po raz kolejny zareklamowano nam konkretnej klasy tort a dostaliśmy sernik z rodzynkami.

Jak stanieje do 60-70zł to kupię, niech Polacy zarobią i się rozwijają (gdy by ta gra była od ubi czekał bym aż do 10zł zejdzie).

Rock gra na PC, teraz nagrał materiał na PS4, bo miał przetestować (pewnie sypnęli groszem).

Co do grafiki, jest gorzej to pewne, ale najbardziej bolą mnie z całej grafiki zmienione kolory, które można sobie w własnym zakresie zmienić na szczęście, ale trzeba grzebać w plikach. Pierwsze trailery miały taką ponurą, klimatyczną kolorystykę, a aktualnie w grze jest cukierkowa jakby przez cały dzień waliło na każdy element pełne słońce.

A jeśli chodzi o walkę, to walczyłem sobie wczoraj (znalazłem sposób aby działał w miarę długo Wiesiek bez zwiechy, ale po tej dłuższej chwili się sterownik i tak wykrzacza :D ) z niedźwiedziem (6lvl) mając 1lvl i jak mi walnął to hp ładnie spadło, ale po prostu przed nim uciekałem rzucając Igni, 2 hity i dalej bieg. W ten sposób po chwili niedźwiedzia nie było. Reasumując walka z pojedynczym przeciwnikiem, nawet sporo silniejszym, nie stwarza wielkiego wyzwania, trzeba tylko znaleźć sposób i mieć cierpliwość, z grupką potworów jest już nieco gorzej :) (gram na najwyższym poziomie trudności jak na zawodowca przystało :P ).

Grafika na modach jest całkowicie inna, właśnie chociażby kolory są lepiej stonowane.

A walka jest inna i trzeba myśleć, bez magii i alchemii nie ma czego szukać tam :D Nawet zwykła grupa bandytów może nas zaciupać. Jedyne co boli to walka z konia - nie przypadła mi do gustu.

No, trafiam raz na 10 prób :D I ogólnie już czuję, że Igni jest op, choć i Quen i Aard się przydają. Postaram się dzisiaj wrzucić Wam jakieś screeny z poprawionymi kolorami.

Wiesz, piekielnie ciężko będzie znaleźć to samo miejsce w tym samym czasie, ale cosik wymyślę. Pogrzebię w konfigu i sweetFX dodam.

Przecież robisz sobie sejwy w 10 miejscach, robisz SSy, zmieniasz config i po wczytaniu sejwów znowu robisz SSy.

@EDIT 

Walkę z konia mogli z Metina 2 wziąć   :kappa:

Tylko, że w Wiedźminie kuń się cyka walki i po samym przejeździe obok potworów rośnie mu stres :P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik