Skocz do zawartości
Django

Wiedźmin 3 Dziki Gon

Polecane posty

Ja już dotarłem do momentu, gdzie wybiera się jakby odpowiedzi z ważnych momentów z Wiedźmina 2. Fajnie skonstruowane, proste i przydatne. Żaden save nie jest w sumie potrzebny. Pytania były bodaj o La Valette'a, Roche czy Iorweth, Triss czy Iorweth, co z Shealą i Letho, chyba tyle :)

Można grać i grać, i grać...

Mógłbyś napisać wszystkie możliwe wybory i konsekwencje? Jeszcze nie grałem w dwójkę a chciałbym zastosować swoje wybrane wybory :)

W sumie konsekwencje niektórych wyborów ciężko opisać, bo dopiero tutaj się rozwiążą. 

Roche vs Iorweth - po której stronie się opowiesz, po tej walczysz i przechodzisz grę. Roche to zabijaka nieludzi, tajniak, wielki patryjota. Iorweth, jak go Roche nazwał - "zwykły skur*****" :D 

Triss vs Anais - kogo idziemy ratować pod koniec gry, od tego sporo może zależeć, naprawdę ciężki wybór. Wiadomo, Triss bardzo bliska osoba Geralta, Anais - bękart króla, który kiedyś może zasiąść na tronie. Bez względu na wybór obie przeżyją, Anais będzie pod opieką Roche'a, który musi się z nią ukrywać. 

Letho - możemy go zabić albo puścić wolno.

Sheala - możemy pozwolić jej uciec albo zmasakrować za pomocą uszkodzonego kryształu w megaskopie.

To te najważniejsze chyba ;) Mam nadzieję, że mniej więcej o to Ci chodziło. 

To są dwie osobne sprawy, nie ma wyboru miedzy jedną a drugą postacią. Mój błąd w zapisie.

Dobrze zrozumiałem. Chodzi mi o to co te osoby zrobiły, ze mam zabić albo nie :P

Odpowiedź na post Ziggiego (spoilery)

Tak w skrócie, Letho zabił Foltesta (ludzie uważali, że zrobił to Geralt, przez co musiał się tłumaczyć/dociekać prawdy), Sheala - czarodziejka, która jakby to powiedzieć "chce władzy".

Śliwa, dodaj tam u siebie spoilery (z tym wytłumaczeniem), może ktoś nie chce tego przeczytać.

To jest w totalnym skrócie, jakbyś sam grał, poznałbyś więcej szczegułów i musiałbyś się zastanowić bardziej :)

btw. Gram na ultra/wysokie i mam ok 40fpsów (bez włosów), sprzęt z rekomendowanych, także nie jest źle.

Ja chyba poczekam do weekendu. I wczytam sobie save z W2 i mam kilka ważnych sprawdzianów jeszcze, więc się pouczę, bo jak zacznę grać, to może być biednie :D

Edycja Kolekcjonerska kupiona  :wub:  :wub:  :wub: 

Dobra to teraz pytanko. Zgaduję, że gra z EK jest na GOG. Kompletnie mi się nie chce robić znowu nowych kont, mieć na nich jedną grę i nie sprzedawać, bo jest to super gra, więc pewnie sprzedam klucz GOG i kupie gift na steam. I tu moje pytanie: czy jak kupie gift steam to dam rade zainstalować grę z płyt? Jest taka możliwość? Btw Ziggy ty masz gift steam czy gog (tego do rozdania) ?

Napisano (edytowany)

@Handkor sprzedaż klucz kolekcjonerki za gift zwykłej wersji? Bez sensu. GOG nie jest zły.

Mój klucz do rozdania jest na GOG.

Edytowano przez Ziggy G&G

Handkor xDDDDD Po polskiemu Rękor XDDD
Przecież niczym się nie różni chyba gift od keya. Przynajmniej z tego co wiem, a ja o wiele bardziej wole grę na steam.

A i co do save- myślę czy przechodzić W2 na konsoli czy na PC i  tu moje pytanie: te wybory w W3 spokojnie mogę sobie przeklikać tak jak grałem i gra nie wczytuje save, czy jeśli mam save z poprzedniej części to go wczyta wraz z wyborami i już nie podejmuje decyzji? Jak to jest rozwiązane?

Trochę lipton, bo gra co jakiś czas mi się zawiesza, gra działa, ale obraz stoi. Po restarcie gry jest cały czas czarny ekran (nic w tle nie słychać). Gra działa dopiero jak zresetuje kompa.

Ma ktoś coś podobnego?

@Fuzzik wyglada ze masz problem ze sterownikiem grafiki. Przeinstaluj dając czystą instalacje. Ja osobiście wróciłem do poprzedniej wersji sterowników 350.12 bo te nowe 352.86 mi za bardzo bruździły.

Właśnie dałem czystą instalacje najnowszych, ale chyba będzie trzeba sprawdzić starsze, ciekawe o ile fpsy spadną.

A wolisz 120FPS na czarnym ekranie, czy 45 FPS w grze? :kappa:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik