Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KowalskyyPL

Pomoc w sprawie sprzętu i zastosowania oprogramowania

Polecane posty

Witam 

Piszę tu z powodu iż nie długo zakupuję laptopa : http://www.x-kom.pl/p/187673-notebook-laptop-17-3-asus-g750jz-t4030h-16-i7-4700hq-16gb-1tb-win8-gtx880.html

i moje pytanie jest takie czy po zakupie laptopa zostać przy zainstalowanym systemie operacyjnym windows 8 czy przeinstalować go na windows 7 jaki to ma wpływ na wydajność i czy będzie mi się to opłacać na przyszłość, czytałem wiele artykułów gdzie były przeprowadzane testy tych systemów i szczerze nic z nich nie wywnioskowałem szczególnego. Jeszcze co do laptopa to nie jest on najtańszy dlatego też bardzo zależy mi na wydajności szczególnie w grach (wiem, wiem PC-et jest lepszy) która starczy mi na długi czas dlatego też jak mam się odnieść do tych systemów?

Myślę że uzyskam tu zadowalającą odpowiedź, z góry Dziękuję. :)

Przepłacasz z tym laptopikiem i to ostro, ale to już sam wiesz ;) Czy jesteś na 100% pewny, że nie chcesz skrzynki? Za 7000 masz sprzęt.... kosmiczny, jeśli chodzi o dzisiejsze wymagania w grach.

Ja bym został na Windows8. Dlaczego? Ponieważ, jest

• wydajniejszy
  • szybszy
  • będzie jak na razie przez cały czas wspierany
  • lepszy pod względem personalizacji

Nie zmieniaj na Win7, bo to nie będzie miało sensu. 

Wiem, że przepłacam ale nie chcę komputera stacjonarnego ponieważ coraz mniej mi się on przydaję  jakby nie patrząc jesteśmy w Polsce gdzie ceny przerastają zarobki...  Moim zdaniem to i tak bardzo wygórowana cena ale chcę kupić coś porządnego co będzie mi służyć jakiś dłuższy czas. Ogólnie Dziękuję Bardzo za sensowne odpowiedzi :) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez DareckiTV
      Witam wszystkich
      Nazywam się Darek mam 22 lata,  w wieku 19 lat podjąłem decyzję o rzuceniu pracy oraz dotychczasowego życia i wyruszeniu w ciemno na Gran Canarie aby spełniać swoje marzenia. Od niedawna otworzyłem swój kanał w którym prezentuje wyspę oraz cały pomysł, póki co są to dwa filmy, początkowo będę wrzucał od 2 do 3 filmów na miesiąc z powodu natłoku zajęć. + organizuje transmisje na twitch.tv live z gier oraz relacji live z zwiedzania wyspy.

Jesli interesuje cie moja przygoda zapraszam serdecznie na kanał oraz pozostawienie jakieś opinii oraz porad odnośnie prowadzenia kanału gdyż jest to mój początek, jednak myślę że filmy trzymają fajny poziom. Będziemy poznawać różne kultury, przełamywać swoje słabości, zwiedzać niesamowite miejsca, oraz odwiedzać miejsca w których kręcone były sceny do wielu filmów, testować sprzęt, brać udział w różnych imprezach okolicznościowych od słynnego na całą planetę karnawału przez wydarzenia z świata technologi oraz gier, po mistrzostwa w takich sportach jak np Surfing czy Windsurfing. Wszystko w swoim czasie! 
      Link do ostaniego filmu: 

Link do Kanału Twitch: https://www.twitch.tv/dareckigaming
      Zapraszam serdecznie do zostawianai komentarzy oraz subskrybcji, jestem osobą która uwielbia współpracę więc jeśli masz jakiś pomysł napisz do mnie!
      Dziekuję wszystki za doczytanie do tego momentu oraz za sprawdzenie moich materiałów. Pozdrawiam serdecznie!

• Przez PowerOfAnger
      Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
      zachęcam do wizyty na moim kanale gdzie znajdziecie całą masę różnorodnych treści od gier, poprzez książki, paczki niespodzianki, zagadki logiczne, nowinki technologiczne aż po sprzęt elektroniczny.
      Największe treści na moim kanale to gry video z racji ich ogromnej dostępności. Serie staram się prowadzić wczuwając się w historię przedstawioną przez twórców by lepiej się taką historię oglądało. Nie zabraknie również wszelakich komentarzy i śmiesznych sytuacji. Znajdziecie tu rónież paczki niespodzianki typu LootCrate czy Pixel-Box gdzie nigdy nie wiadomo jakie gadżety znajdą się w środku (od figurek po kubki tematyczne).
      Mam nadzieję, że po odwiedzinach zostaniecie na stałe i będziemy wspólnie tworzyć świetną społeczność
      Pozdrawiam i do zobaczenia!

Link do kanału:
      https://www.youtube.com/channel/UC2A4pD9XlUPrdN366vilp3A
    • Przez Dr.Maska
      Witam, jestem nowy na YT zapraszam do siebie na kanał, gram gdy mam chwilę wolnego czasu i chciałbym się z wami tym podzielić. Pozdrawiam Dr.Maska
    • Przez BykuThePlayer
      Witam Cię Bardzo Serdecznie na moim kanale! Na YouTubie widnieję jako "BykuThePlayer", ponieważ już od dawna znajomi mówią na mnie "Byku" więc i tak przedstawiam się na YouTube. Kanał poświęcony w głównej mierze grom komputerowym "Zagrajmy w" "Gameplay" "Retro Wspominki" "Unboxingi" to wszystko znajdziecie na moim kanale. Będę przedstawiał gry zarówno nowe jak i powroty do klasycznych tytułów gier, które zainteresują każdego fana gier komputerowych.
      Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCqhPa2wFCQV97_PYYe2VpQQ/featured
    • Przez XazzyStream
      Heja!
      Pozostawiam Wam materiał, w którym dowiecie się wszystkiego, chciałbym zaprosić Was do obejrzenia i wypowiedzenia się w komentarzach! Do zobaczenia!

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik