Skocz do zawartości
WysuW

Co nas ogłupia?

Polecane posty

Koleś, nie mam nic przeciwko Twoim wywodom, ale czy nie mógłbyś pisać tych wszystkich powiadomień o nowym wpisie, w jednym temacie? Temat o miękkich frytkach już istnieje ;)

Co do przemyśleń - zapoznam się.

Tekst ciekawy. Zgadzam się w 100%. W telewizji leci w większości i tak sam chłam. Prawie wcale nie oglądam. Radio tak samo. Ciągle to sam, ciągle reklamy, ciągle głupie wstawki. 

Ja mam swoje radio : Spotyfy oraz swoją stację telewizyjną, która ma wiele kanałów np. Youtube, CDA i wiele innych   ;)

Najgorsze jest to, że w telewizji jest co raz więcej programów promujących głupotę. Nie wspominam już o Warsaw Shore bo tu brakuje mi słów...

CIekawy i oby więcej takich. Akurat Warsaw Shore lubie, bo pośmiać idzie z głupoty bohaterów oraz miło patrzeć jak imprezują, bo smaka robią, ale Ukryta Prawda, Trudne Sprawy czy Sędzia Anna Maria... to rozwalają niskim poziomiem. Dlaczego za granicą mają Breaking Bad, Walking Dead a my jedyne co umiemy wyprodukować to DLACZEGO JA ?

Dziękuje za opinię. Głównie zajmuje się recenzjami gier i jestem pozytywnie zaskoczony że komuś podobają się moje wypociny. Co do tych seriali to robią je chyba głównie dla emerytów bo zauważyłem że wiele starszych pań to lubi :)

Rada jest prosta - nie oglądać TV. Polecam, działa niezawodnie. Szmelcu powstaje coraz więcej, bo "reżyserzy", "scenarzyści" i inni tacy myślą, że żeby była oglądalność, a więc i hajs, musi być pijaństwo, seks, gołe dupy, przekleństwa, "rywalizacja", płacz, sztuczny czy prawdziwy, "test białej rękawiczki". Sensacja goni sensację. Szkoda tylko, że wszystko to jest gówn* warte. I nic więcej. Ludzie inteligentni sobie przecież poradzą, nie ma się co nad tym rozwodzić. A co z tymi, którzy oglądają i uważają to za szczyt talentu aktorskiego? Biada. 

Macie racie- nie oglądać TV. Jedyne do czego włączam swój telewizor to są mecze. Internet i serwisy typu YouTube mają wielką wielką przewagę nad TV- w każdej chwili możemy włączyć to na co mamy ochotę! Uważam, że w końcu oglądalność TV zacznie się zmniejszać, bo ludzie zaczynają dostrzegać jaki tam puszczany jest chłam, który nas otępia.  

To samo jest z wiadomościami przekazywanymi w TV. Co stacja, to każdy co innego. Człowiek przestaje samodzielnie myśleć.

W pełni zgadam się z Wysem :) Inaczej nie umieściłbym tego tekstu na naszej stronie :D

Niestety TV to dziadostwo. Do tych nędznych programów dochodzi ogromna komercjalizacja. Niedługo nasze życie będzie przypominać rzeczywistość przedstawioną w filmie Truman Show. Ci co widzieli wiedzą o co chodzi, Ci którzy nie widzieli mają pracę domową. Polecam obejrzeć bo to klasyka.

Nie, ale to nie ma nic do rzeczy. A przynajmniej według mnie. Nie wypowiadam się o samym filmie, ale o pojęciu "klasyka". To mocne słowo. Dla Ciebie może klasyk, dla innych zwykły, niczym nie wyróżniający się film.

Czy 13 nagród oraz 21 nominacji to jest nic? Z resztą nieważne. Może jak obejrzysz zmienisz zdanie, bo film nie tylko według mnie jest uważany za klasykę lecz przez wielu krytyków. Został uznany za najlepszy film roku 1999.

Nie wyciągaj pochopnych wniosków, nigdzie nie napisałem, że ten film to "nic". To był przykład poparty obrazową sytuacją, dla łatwiejszego zrozumienia. Dla jeszcze lepszego zobrazowania - Michael Jackson - jego muzykę miliony ludzi uważają za iście boską, genialną. A ja jej nie lubię, bo mi się nie podoba. Proste? Proste :) A cd. filmu -  może obejrzę, może nie. Nie mam czasu na oglądanie filmów, niestety. 

@down

Nikt się nie spina ;) Film, jeśli będę miał okazję, obejrzę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik