Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PiterParkour

Temperatury komputera, obudowa.

Polecane posty

Witam, mam pytanie otóż teraz temperatury mojego komputera osiągają karta graficzna: max 85 stopni procesor max.65 moje aktualne podzespoły to:
AMD Phenom II x4 960T 3.0 GHz
Gtx 550TI 1GB
8gb ram ddr3
Zasilacz : iBox 500W.
Dodatkowo: Mam 1 wiatrak wyciągający powietrze z obudowy z tyłu (80mm) . Moja aktualna obudowa to jakić klocek Logic
Moje pytanie brzmi , planuje wymieniać obudowe na SilentiumPC Gladius m30 z wbudowanymi 3 wiatrakami 2 z przodu i jednym z tyłu 

Chcę również wymienić moją tykającą bombę na zasilacz Deus 80 500W od SilentiumPC
Chodzi mi czy temperatury spadną chociaż troszeczkę? KOmputer mam wstawiony w biurko nie mam możliwości wystawienia gdzie indziej (mały pokój)
Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Na obniżenie temperatury jest wiele możliwości.

Zaczynając od czyszczenie po wymianę chłodzenia. Lecz przede wszystkim czyszczenie. Kable masz po układane czy wrzucane aby były ??

na obniżenie temperatury jest wiele możliwości

zaczynając od czyszczenie po wymianę chłodzenia ale przede wszystkim czyszczenie kable masz po układane czy wrzucane aby były ??

Radek pisz normalnie teraz ty przeczytaj swój post i odpowiedz na moje pytanie. Czy potrafisz zrozumieć o co chodzi w twoim poście ?

Co do tematu wymień pastę i podaj temperatury.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez AdamXD
      Witam. Mam problem. Kupiłem dziś r9 290 od asusa używaną, ale widziałem, że działała, więc u mnie też powinna. Podłączyłem wszystko tak jak być powinno (akurat to umiem xD) i nie wykrywa mi karty graficznej, tylko integrę, mimo, że kabel HDMI jest podpięty pod kartę. Pomocy! Dodam: Procesor i5 4690, płyta msi81m-p33, 8gb ram, windows 7 home premium    (ROZWIĄZANE)
    • Przez kamiltun
      Hej!
      Kiedyś dużo oglądałem Rocka. Pamiętam filmik lub intro/outro, gdzie na samym początku jest zdjęcie Rocka (jest uśmiechnięty; perspektywa = lekko z dołu, jak z dawych gameplay'ów; zdjęcie czarno białe; w sypialni, gdzie nagrywał), patrzy w kamerkę, obok niego Blue Yeti - równocześnie zaczyna się utwór (dwoma słowami - nie pamiętam jakimi), przy drugim słowie na zdjęciu pojawia się "kciuk w górę" Rocka - po tych wydarzeniach zdjęcie znika i zaczyna grać ostra muzyka a w tle pokazywane są urywki z jakichś gier (nie gameplay'e - raczej trailery). Muzyka jest ostra. Z tych urywek pamiętam tylko jakiegoś (chyba) BF'a + helikopter (dokładniej śmigło).
      Proszę o pomoc w znalezieniu tego filmiku lub chociażby utworu - bo odchodzę od zmysłów
    • Przez Rock
      Seria znajduje się tutaj: 

Odcinki będą publikowane w sobotę i niedzielę o godzinie 19.00.Jak chłopaki wrócą z wakacji to liczę na to, że seria zwiększy częstotliwość. W tej chwili nie jesteśmy w stanie się zebrać.
    • Przez Dail
      Witajcie. Założyłem ten temat z myślą, że dotrze on na samą górę i zainteresują się tym ludzie za to odpowiedzialni. Rock współpracuję z Intel Polska, wiadoma sprawa, ale wydaję mi się, że jaRock.pl jako organizacja powinna wytyczyć jakieś standardy tej współpracy. Nie dopuszczalne jest, aby reklama dwóch poważnych i poważanych w swoich dziedzinach mark robiła taką chałturę:

http://i.imgur.com/ogdB8CQ.jpg

Przepraszam, ale inaczej tego nazwać nie można, Wiem, że to wina "działu graficznego, marketingu" Intela, ale jaRock.pl jak najbardziej ma na takie rzeczy wpływ. Chcą stawiać tego typu posty? Fotograf, sesja zdjęciowa, ewentualnie poprosić o jakieś profesjonalnie wykonane zdjęcie i do roboty, Niech się tym zajmie ktoś kto nawet koło gimpa śpi, ale nie wypuszczać czegoś takiego. Mam nadzieję, że ktoś zwróci na to uwagę.

Pozdrawiam, 
      Dail
    • Przez delaa
      Witam Wszystkich!

Od jakiegoś czasu zajmuje się robieniem muzyki "domowo" (dwie gitary bas i gary ;-) a ze czasem pasek postepu nudzi jak sam dziabeł popróbowałem machinimy. Mam kilka numerów zrobionych wiec fajne sie podzielic...

Numer własny "SAND" obrazek z SL - z fajnej postapokaliptycznej lokalizacji... smutna historia bez happy endu.
      Tym akcentem chciałbym sie przywitac na forum. Gotowy na pytania i krytyke zapraszam do ogladania HD wskazane.
      Dzięki.

https://www.youtube.com/watch?v=iRn7HjOsQDQ

Pozdrawiam!

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec