Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KaF1R

Monitor do PS3!

Polecane posty

Witam wszystkich! :)

Posiadam taki monitor :http://www.cnet.com/products/samsung-syncmaster-940n-lcd-monitor-19-series/specs/  Nie ma on wejścia HDMI lub DVI tylko D-Sub. Chciałbym podłączyć do niego moją konsole ps3. Myślę że będzie to tak:

KONSOLA  ----> konwerter ---> mój monitor  Pisząc konwerter mam na myśli taki: http://allegro.pl/adapter-konwerter-z-hdmi-do-vga-audio-kabel-1m-i4406546472.html 

Z podłączeniem raczej by nie było żadnego problemu gdyż jest to kwestia tego konwertera i kabla. Więc tu rodzi się moje pytanie czy na owym monitorze obraz będzie wyświetlany tak jak powinien i czy jakość nie będzie po prostu strasznie słaba? 

Hmm zastanawia mnie czy to wgl działa. cena jest dosyć śmieszna za taka cenę można kupić kabel średniej klasy wiec można by tu po spekulować. Dodatkowo zacytuję "Adapter nie współpracuje z kartami graficznymi podpiętymi do portu PCI-E!" hmm według mnie HDMI to HDMI oczywiście są różne wersje ale skoro działa to czemu nie działa z kartami pod PCI-e ?? Przecież to jest nie logiczne dodatkowo gość sam chyba nie do końca wie co pisze z moich źródeł 1080P to 1920x1080 a nie 1920x1200 wiec zastanawia mnie czy to wgl działa jak tu takie kwiatki.

ten jest inny ten potrzebuje oddzielne zasilane a ten który ty chcesz nie wiec sam nie wiem

dodatkowo w twoim jest wlutowany kabel a w tym gniazdo poszukam i napisze co i jak.

z tego co znalazłem tanie o ile działają to nie mają zabezpieczenia sygnału HDCP i piszą że te dobrej jakości to koszt ~ 150zł

i proponują zakup jakiegoś taniego monitora z HDMI. Sam nie wiem jak by ci tu polecić

Edytowano przez Radek988

ja osobiście pozbierał bym na monitor taki w miarę kupisz już za 500zł oczywiście full HD albo używkę

możesz też zakupić jakiś monitor z tunerem TV a takie monitory mają też więcej gniazd

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez trevorPL
      Cześć,
      chce kupić komputer - piec + 2 monitory (myślę o max. 24 - aktualnie macbook air 13) + klawiatura + mysz + mikrofon + kamera - budżet ok. 7000 pytanie czy zwiększając budżet o ok. 500zł dużo zyskamy na wydajności ?
      Komputer będzie służył do montażu - obecnie montuje w adobe premiere oraz do grania i streamowania.
      Z tego co się zorientowałem potrzebuje grafike z CUDA - która wspomaga renderowanie video. W związku z sytuacja z kryptowalutami - pytanie czy uda się coś ugrać.
      Potrzebuje system operacyjny
      Mysz myślę o steel series rival 110, a mikrofon novotec nc-1.

Fajnie by było :
      - gdyby obudowa miała jakieś okno + LED
      - gdyby chłodzenie było pasywne (w miarę ciche)

Pozdrawiam trevor

• Przez czkalaka147258
      Witam, mam ostatnio problem z konsloą PS3 super slim, otóż konsola zawiesza się podczas gry nawet mniej wymagającej, tvn player także nie działa, midnight club: los angeles zacina się od czasu do czasu a GTA V powoduje iż tekstury zanikają całkowicie i konsola zawiesza się po 15 minutach gry. Chciałbym wiedzieć co zrobić w takiej sytuacji?
    • Przez splawik2309
      Hej forumowicze!
      Zastanawiam się czy po premierze PlayStation 4, ceny poprzednika spadną gwałtownie, czy może wręcz przeciwnie. Co o tym myślicie? Czy w niedalekiej przyszłości jest szansa na wyposażenie się w konsolę starszej generacji po atrakcyjnej cenie? Oczywiście mówię tu o nowych egzemplarzach, bo że używane można czasem dorwać za przyzwoitą cenę to żadna nowina

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik