Skocz do zawartości

Polecane posty

To bierz ile daja ;) najwyzej bedzie na "waciki"

a tak na powaznie..

Google i :

- pociag, polski bus

- hostel jakis - im wczesniej zarezerwujesz tym lepiej ( taniej i blizej)

- jedzenie ( McD wszedzie ma takie same ceny - tylko przyklad, ale sam wiesz ile zjesz)

- bilety - ja nie interesowalem sie ile ale poszukasz znajdziesz

I masz cene imprezy "+" "-" dwie stowki na jakies wydatki ;)

Tak więc zacznijmy.

Transport, to już twoja sprawa. Sprawdź miejscowych przewoźników, polskiegobusa, pociągi itp...

Co do hotelu/hostelu/motelu i innych mopów... Pamiętając IEM2014, kiedy to kilka razy sprawdzałem ceny dla kilku osób... Ceny wahały  się od 40zł do ok. 160zł. Najlepszą cenę W KATOWICACH, bodajże znaleźliśmy z Maxlim w motelu "muszelka" ;) + gratis łóżko, które gwarantuje świetne przygody. Jeśli chodzi o jakieś inne miasta z których łatwo i szybko można się dostać do Katowic, polecam Dąbrowę Górniczą i Sosnowiec (dojazd z tych dwóch miast wynosi ok. 2zł - autobusem, czas dotarcia 20-40 minut).

Co do wyżywienia, zapomnij o kupowaniu czegoś poza spodkiem. Czemu? Bo jak już wejdziesz na IEMa, to wyjdziesz dopiero koło 23 :). Oczywiście, jeśli ktoś chce wyjść jednak zjeść gdzieś coś (poza spodkiem), to polecam planować takie wyjścia ok. 16 - wtedy mamy gwarancje, że jak będziemy wracać, nie będziemy musieli stać w kolejkach (tyczy się osób bez biletów/vipów/ i innych rzeczy które ktoś komuś załatwił).

Na terenie spodka było masę miejsc gdzie można było zjeść w dobrej cenie :). Oczywiście podstawowym posiłkiem IEMowskim był redbull +stripsy/hot-dog.

Cena jednego redbulla (przy kupnie chyba 5) wychodziła ~3zł . Cennika niestety nie mam w głowie, ale było to coś w stylu I-4zł, II-7zł, III-9zł, IV-11zł, V-13zł.

Cena, bodajże 6 strpisów, wynosiła ok. 12zł (+oczywiście kolejka w KFC, większa, niż dla osób z biletami o 12:00).

Cole, napoje, herbaty, hot-dogi to 5zł.

Co do biletów na IEM, niestety ceny nie mogę zdradzać, zostanie ona podana już za jakiś czas. Ale jakiś wielkich cudów cenowych, w porównaniu IEMa2014, nie ma co się spodziewać.

Ja w przeciągu tych 3 dni wydałem ok. 160zł (może więcej, nie wiem, nie chciałem liczyć :D).

W cenie uwzględniono 17redbullów zakupionych w niedziele, opaskę IEMowską, zgubione 5zł, 7 hotdogów (też kupionych w niedzielę).

I najważniejsza rzecz.... W sklepiku z fantami ESL, można płacić kartą, a nawet zbliżeniowo! <3

Co do kolejek.

Już pisałem to w temacie IEM 2014... Ale jak coś... Piątek z biletem, stałem ok. 1,2h. W sobotę ok. 1h. W niedziele 3h, ale dlatego, że przyjechałem 2,5h wcześniej ;P.

Znajomy bez biletu stał w niedzielę, przyjechał równo ze mną, wszedł w półgodziny, po otwarciu bramki dla bezbiletowców (godzinę później).

Po godz. 16, wejście bez biletu trwało ok. 10 minut.

Dzieki za info. Czyli podsumowujac cenowo- 160 zl samo zarcie przez 3 dni+ zamieszkanie+ autobusy do spotka etc. Dzieki. Jakie byly ceny biletow w tamtym roku moglbym wiedziec? I na jakies zasadzie byly te bilety, bo mowiles cos o darmowym wejsciu :)

160zł +12zł bilety na autobus. A nocleg miałem darmowy, bo mieszka w Dąbrowie :D.

Bilety na IEM 2014 były sprzedawane w bodajże 3 falach. 1 dzień - 40zł, 3 dni (karnet) - 120zł.

Wejście do spodka na IEM, jest darmowe. Na IEM 2014, osoby które miały bilet, wchodziły do spodka godzinę wcześniej.

I biletowcy dostawali taką fajną opaskę, która dawała +5 respektu w spodku :D

Na IEM 2014 wydałam +- 200zł. ;)

Miałam nocleg jakieś 30 minut od spodka to na piechotę się chodziło, nawet jak lało jak z cebra(mi to nie przeszkadzało, a buty całe mokre w środku (/OvO)/). Za sam nocleg(pt na sb i sb na nd) płaciłam 70-80zł.

Co do jedzenia to jakoś dużo nie jadłam tak prawdę mówiąc, więc się nie wypowiem. Ale kurczaka(or sth like that) obok KFC to mieli dobrego. :D

Himi co do redbulli ma racje, ale wydaje mi się, że 5 za(5*3)15zł wtedy było. ;) Ba, jestem tego w 85% pewna. Co do biletów to tak jak pisał autor tematu.

Tylko, że czym więcej redbulli było (2,3,4,5) tym taniej było :D.

Wstępnie napisałem, że cena wychodziła ok. 3zł.

I tak już mi wystarczy ich do kolejnego IEMa... 17 jednego dnia.... Dla IEMa wszystko! :D

Mój tips: Jak chcecie kupić koszulkę ESLowską na IEMie, to kupujcie ją w ostatni dzień, wtedy dają rabaty ok. 20% :)

To dzięki Himi i pani za info. Co do noclegu to ile nocka srednio za hotel w Katowicach (wzrastały ceny na czas IEM?), jesli Hotel to jak daleko srednio były od Spotka. A moze bardziej sie oplaca jakis motel czy cos poza miastem i dojezdzac potem do spodka? Mieszkam w małym mieście+ pierwszy raz bym jechał sam na taki event , więc wole się dopytać :)

Chyba nie wzrastają i lepiej jak sobie znajdziesz dla kilku osób, bo dla jednej to wyjdzie koszt ponad 60+. Podam Ci gdzie ja mieszkałam w tym roku, http://www.hostelnina.pl/ , przyjemny hostel.

Dwa pokoje do spania, przedpokój z kuchnią i łazienka. Pokój dla 3 osób, chyba.

Łóżko całkiem wygodne, dało się spać. Akurat trafiło mi się dwu-osobowe, więc spore.

W każdym pokoju była ogromna szafa, ale tylko ta co się ubrania wiesza(bez wieszaków

x-D). W drugim pokoju się nie przypatrywałam, ale u mnie był mały stoliczek, dwie półki i TV, który nie chodził.

Mała kuchnia, lodówka, jakiś krótki blat i elektryczny czajnik. W pokoju nawet była herbata, całkiem dobra. Nie pamiętam jak było z kubkami, czy to były nasze czy ich.

Łazienkę miałam sporą, nie daj się zwieść 'wyposażonu' jej w opisie na stronie. :P Były rzeczy po różnych osobach, więc lepiej uważać. ;)

Wejście do tego hostelu jest zabezpieczone kodem do bramki jak i do drzwi, który zna właściciel, inni mieszkańcy oraz Ty. Od 3 do 5 min drogi do żabki albo sklepiku w tym stylu.

Edytowano przez Liranna

Dziekuje za info i strone. Nw jak bede jechal. Albo z laska albo z kumplami. Jak z laska to maly pokoik na 2 osoby albo nawet spimy w aucie a jak kumple to wtedy motel czy cos. To jest wszystko w fazie planow, ale wole juz sie dowiedziec :)

Ja jadę. Biorę urlop i jadziem. O kasę się nie boję, bo nawet jak wyjdzie 200zł to jest to około 50€. To nie dużo. Nocleg zaklepię wcześniej, ważne, by było na miejscu. Możliwe , że będę jechał z kumplem. Jednak jeżeli nie, to dam znać i może ktoś z was będzie się chciał do mnie dołączyć. Wyjdzie taniej i nie jest się samemu ;)Jak ktoś będzie chętny to śmiało pisać.

Himi- wstawisz zdjęcie tej opaski ?

Himi- wstawisz zdjęcie tej opaski ?

Wszystkie moje zdjęcia (te które jako tako, mogłem wystawić publicznie) opublikowałem u siebie na FB --->Kilk<--- (wszelakie opaski, żywność itp... się tam znajdują, razem z Himiodziowskim opisem :))

Himi domyslam sie, ze sa sklepiki jakies z gadzetami. Po pierwsze jakie moge tam znalesc gadzety, po drugie jak cenowo i po trzecie czy cos zwiazane z CS GO, a szczegolnie teamami bylo do kupna?

Na IEM2015 na 100% będzie wiele rzeczy związanych z CSem itp... Ceny, takie jak wszędzie + minus koszty wysyłki (+ i -, dają minus :<, zaraz dostanę hejty).

Więc będzie wiele gadżetów, w cenach środkowo-dobrych ;D.

PS: Sklepików było masę. Kupowanie zaczynało się od gumowych opasek, aż po obudowy do kompa :).

Super zdjęcia. To iel tak za koszulke Virtus. Pro Np ? Albo bluze? Jak widziałem kolejki duże, a możliwość jedzenia własnych rzeczy istnieje czy tylko tek upione na terenie spotka? Nw kanapki jakieś zrobić w domu, kupić pepsi duża czy cuś.

Super zdjęcia. To iel tak za koszulke Virtus. Pro Np ? Albo bluze? Jak widziałem kolejki duże, a możliwość jedzenia własnych rzeczy istnieje czy tylko tek upione na terenie spotka? Nw kanapki jakieś zrobić w domu, kupić pepsi duża czy cuś.

O koszulkach Virtus.pro można zapomnieć. Jeśli Neogear sprowadzał je 6 miesięcy, to inne firmy nie mają szans.

Natomiast inne koszulki zapewne będą :).

Co do jedzenia... Niby nie można, niby można... Wszystko zależało od ochroniarza ;D.

Co do picia, na IEM2013 można było od 0,5l, na IEM2014 już w ogóle. Więc stawiam, że na IEM2015, nie będzie możliwości wniesienia własnego napoju (choć jeśli uda ci się schować, to wiadomo... :)).

Co do sprawy kanapek - lepiej poczekać na oficjalny regulamin przed IEMem :).

W 2013 do 0,5 mogłeś wnosić. Teraz już nie :P.

Jak chcesz to możesz kupić litra, chętnie wypije przed IEMem. Choć ostrzegam, że maks. tego litra na 2, bo chcę się dobrze bawić na IEMie, ale tak bawić, żebym potem następnego dnia na izbie nie nocować.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować