Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

Tak więc zgodnie z obietnicą, podzielę się z Wami pewnymi informacjami odnośnie IEM2015 .

Niestety nie mogę wszystkiego jasno opisać, a cały tekst opiera się jedynie na moich domysłach (chyba wiecie, czemu muszę tak napisać :)).

wc051h.jpgi24lxt.jpg

Tak więc zacznijmy od początku. Sezon 9 IEMu się rozpoczął. Zakończył się pierwszy przystanek w Shenzhen (16-20 lipca). Poznaliśmy niedawno następny przystanek który odbędzie się w Toronto (28-31 sierpnia) po pięcioletniej przerwie. I to na tyle z oficjalnego info podanego od ESL/IEM/Carmaca.

No więc co teraz? Czekamy na dalsze oficjalne informacje? Czy może na przecieki pracy naszego oddziału ESL? Nie wiem czy ma to sens :).

Ale przejdźmy do moich „przypuszczeń”.

Tak więc zacznijmy od samych, oczywistych podstaw. Czyli w większości rzeczach (zdjęcia, filmy itp…) wykorzystywanych przez ESL i IEM, pojawi się… Właśnie co się pojawia? Otóż prawie zawsze pojawia się nam, nasz ukochany spodek! :) Spodek którego znamy z finałów 8 sezonu i jednego z przystanków 7 sezonu.

Co by tu dać następne?

Może przejdźmy do ostatniej wpadki oficjalnego FB Intel Extreme Masters. Kilka dni temu pojawiło się pewne małe zdjęcie, gdzie jest widoczny „środek spodka” i logo IEMu. Może nic nie jest to nowego, lecz jest jedno ale… Zdjęcie jak się pojawiło, tak zostało usunięte. Mało? Otóż jedna rzecz była ciekawa. Na zdjęciu było pewne logo IEMu. Niby nic nowego, lecz to logo dopiero kilka godzin później zostało zaprezentowane „jako nowe oficjalne logo IEM”. Oczywiście potem pojawiło się prawie identyczne zdjęcie, logo to samo, lecz jedynie zamiast spodka, było widoczne Toronto . Dziwne, prawda? :)

Powróćmy jeszcze do samego IEM Katowice i do jego zakończenia. Przypominacie sobie słowa Sjokz, „do zobaczenia za rok” lub wszystkie komentarze pozytywne, o samej organizacji, licznośni osób, atrakcjach i latającym spodku?

Pamiętam, że po sezonie 7, ktoś zapytał Carmaca, czy IEM 2014 będzie u nas w Polsce. Co odpowiedział? „Maybe”. Kiedyś na live poprosiłem, aby ktoś się zapytał ponownie o pewną rzecz Carmaca.

2mhyes7.jpg

Jak może wiecie, u nas w Polsce jest kilka dobrych miejsc na organizację ponownie IEMa :).

Są to oczywiście Katowice, które są potwornie wspierane przez prezydenta miasta. Otóż wkłada on masę wysiłku jak i pieniędzy, na to, aby IEM był w Kato i był on najlepszy ;).

Słychać też głosy, aby IEM pojawił się w Warszawie/Krakowie.

Narodowy to nie jest najgorszy pomysł, lecz trzeba pamiętać, że praca z organizatorami na stadionie, jest okropna. Jest to też powód który skr…

Nowa hala w Krakowie, to nawet lepsze miejsce niż Warszawa, lecz jest jedno ale…. Tutaj też gra rola „wsparcia miasta”, a w Krakowie jest różnie ;).

Wychodzi na to, że najlepszym miejscem na IEM w tej chwili jest spodek.

A co na to Carmac? „Jeśli IEM w Polsce, to tylko w Katowicach” :D.

Teraz przejdźmy do sprawy finału czy przystanku?

To jest akurat sprawa, która chyba jeszcze jest na takim etapie, że nawet „góra IEMa” nie jest w 100% pewna.

Musimy też pamiętać o jednym… Nie było jeszcze takiego finału, jak u nas ;).

Wszystkie te domysły, są tylko moimi przypuszczeniami, na które nie mam nigdzie pokrycia. Nie wykorzystuje też, wiedzy zdobytej, ale w pewnym sensie zabronionej do puszczania w obieg innym.

Wszystkie te domysły to prawda, IEM Katowice nadchodzi! Szykować się!

I jeszcze takich kilka pytań, mogą być do mnie, mogą być do Was. Odpowiedzieć sobie polecam jedynie w swoich myślach.

Czy władze IEMu, są na wstępnych rozmowach, odnośnie miejsca IEMu?

Czy władze są na etapie, szukania nowe „organizatora biletów”?

Czy taka cisza z zapowiedziami kolejnych przystanków, nie jest związana z wszelakimi rozmowami odnośnie kolejnych przystanków?

I czy w zimę coś robicie?

Macie może wtedy też 3 dni?

Gdy będzie pojawiało się jakieś oficjalne info, lub coś ciekawego znajde, będę dawał znać :)

Oficjalnie: partners_510x120.jpg

Edytowano przez Himiodzio

IEM to jedna z najlepszych imprez jakie widziałem ;) Raz w życiu miałem okazję przejść koło spodka jak był IEM :P Szkoda że nigdy nie dane było mi wejść do środka :) Może kiedyś się uda :D Jak się uda odszukam Himiego i mnie oprowadzi znawca,weteran obiektu i całej tej imprezy :kappa:

Byłam w tym roku, w następnym nie zamierzam(ale kto wie). Jakoś mnie nie ciągnie by znów tam pojechać, pomimo, że po powrocie miałam w jakimś stopniu hype. Wydaje mi się, że za pierwszym razem było najlepiej, akurat gdy nie mogłam pojechać ze względów finansowych. u.u

Jakoś mnie nie ciągnie by znów tam pojechać, pomimo, że po powrocie miałam w jakimś stopniu hype. Wydaje mi się, że za pierwszym razem było najlepiej (...)

Obecny IEM, był jak dotąd najlepszym IEM w całej historii :P - #potwierdzone_info_przez_esl.

Ja sam będą dwa razy na IEM Katowice, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że IEM 2013 był boski... Ale IEM 2014 był arcyboski!  :P

Polski oddział ESL to takie trolle.....

https://www.facebook.com/ESLPolska/photos/a.415046527710.194163.349168582710/10152331225397711/?type=1

Zamiast już oficjalnie zapowiedzieć,  to oni będą się bawić przez długi czas w niby-zapowiedzi...

7045-iem+katowice.jpg

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!IEM 2015 KATOWICE!!!!!!!!!!!!!!!!!

To prawda, IEM Katowice to prawda, 3 dni marzeń to prawda! IEM!!!!!!!!!!!!!!

Himi taki marketing, co poradzisz. :P Trzeba budować napięcie żeby był większy hype, większy hype równa się więcej osób, a z tego wynika więcej kaski dla nich. :kappa:

Wiem :).

Wiem też, że IEM Katowice to 100% pewna informacja :P.

Choć dalej nie mam blade pojęcia czy to będzie finał, lecz coraz więcej jest ku temu powodów :P

Ja miałam takiego pecha, że na ESL One musiałam próbować spać(nie udało mi się to x-D), z powodu głupiego bólu brzucha. @[email protected] Nie ogarniałam co się dzieje. x-D

Jeszcze dwa miesiące temu bym nie wiedział, co chciałaś przekazać :D.

Ale udało mi się poznać logikę kobiet! :D :D   - ten tekst nie ma na celu obrażenia kobiet : P

Choć dotąd nikt mojej nie pojął :D.

x4rzis.jpg

A do tematu: jak można przegapić coś takiego? :D Przecież te emocje! :P

Jeszcze dwa miesiące temu bym nie wiedział, co chciałaś przekazać :D.

Ale udało mi się poznać logikę kobiet! :D :D   - ten tekst nie ma na celu obrażenia kobiet : P

Choć dotąd nikt mojej nie pojął :D.

x4rzis.jpg

A do tematu: jak można przegapić coś takiego? :D Przecież te emocje! :P

Hahahah, nie sądzę, że miał mnie obrazić. :P Rozwalił mnie obrazek. :D

Mi się udało. >: Wszyscy krzyczeli do okoła, a mój znajomy mi tłumaczył czemu. x-D Prawie nic nie widziałam, bo opierałam się o niego, nisko leżałam + byłam przykryta kurtką, bo było mi zimno. >.>'

Ale, tak czy siak, baaaardzo miło wspominam ten IEM. :3

Edytowano przez Liranna

Nie "do przewidzenia", tylko pewne! :P

Dobra szybkie info:

Będą ponownie bilety, będzie kilka form biletów, kupno, ok. grudnia :).

Grami IEMa w 9 sezonie są LoL i SC2, ale CS GO zapewne będzie, jako dodatkowy turniej ESL ONE.

Panowie moglby mi ktos podsumowac IEM od strony technicznej dla laika dojezdzajacego? Ile kasy za wejscie na 3 dni, jak z zakwaterowaniem. Co z dojazdami do spodka, ile trzeba tak przeznaczyc kasy na te 3 dni w samych katowicach (bez ceny dojazdu z innego miasta jak u mnie z Przemysla).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować