Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Django

Gamescom 2014

Polecane posty

13.08.2014

Gamescom są to targi przemysłu gier komputerowych i wideo odbywające się w Kolonii. Tegoroczna edycja trwać będzie od 13. do 17. sierpnia. Wśród wystawców znajdują się najwięksi wydawcy w branży.

Sony szykuje do Koloni aż 35 gier.Więc chyba warto poczekać ;) 13 sierpnia Sony się zaprezentuje ;)

PS.A wy na co czekacie najbardziej ;) ?

SIemka, ma ktoś może z was dostęp do biletów na gamescom ?? Na oficjalnej stronie niestety nie ma już biletów, tylko w sklepach saturn można jeszcze kupić. Nie ma może jakieś osoby która mieszka w niemczech i nie kupiła by mi biletów?? prosze o kontakt :)

PS.A wy na co czekacie najbardziej ;) ?

I Ty dobrze o tym wiesz, że dla mnie tylko Wiedźmin liczy się... :D (Gdyby ktoś nie zajarzył - nawiązałem do piosenki 'Bo tutaj jest jak jest' panów Borysewicza i Kukiza) :) 

Ja mieszkam w Niemczech i sam miałem jechać. Jednak się wycofałem z powodów osobistych. 

Bilet możesz kupić, ale o Hotelu zapomnij. Chyba, że jakiś apartament. Oprócz Gamescomu jest jeszcze Videoday- 2 dni poświęcone Youtuberom. Wszyscy znani tam będą i ich widzowie również. Z tego powodu hotele, pensjonaty i prywatne mieszkania w większości są wykupione. 

Śliwa na steam też fajnie zrobili z tą zniżką ;) Jest 17% rabatu + jak masz Wiedźmina albo Wiedźmina 2  to masz kolejne 5% ;) Czyli ja mam 22% zniżki jakbym miał jeszcze Wieśka 1 na steam to mam 27% czyli dla kogoś kto zarabia w € to niedrogo :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować