Skocz do zawartości
krol

Wykonam za darmo grafikę - proszę o propozycje

Polecane posty

Siemanko! 

Potrzebuję grafikę na konto youtube avatar jaki i banner.

Jeżeli chodzi o avatar to mam pomysł na napis Majszel wpisany w odwrócony trójkąt (wierzchołkiem do dołu) M to byłby pad a resztę liter normalnie lub jak by ci się udało pozostałe litery zrobić z kabla od pada napis w pionie. Kolorystyka tło srebro napis złoto jeżeli miałbyś inne pomysły pisz. Baner koncepcja podobna tylko sam napis "Majszel" w poziomie z M jako pad a reszta kabel od pada w tle mógłbyś porozrzucać pady i kolorystyka również tło srebro, pady w tle czarne, a napis złoto/czerń zależy jak to by wyglądało bardziej estetycznie pod napisem na banerze jeszcze motto "z miłości do gier..." Czyli napis Majszel i pod spodem "z miłości do gier...". Mam nadzieję że wszystko zobrazowałem moja wyobraźnia to widzi jednak brak mi umiejętności by coś takiego wykonać. Pozdrawiam Majszel

Edytowano przez Majszel

Siema. Mógłbyś dla mnie wykonać awatar, banner na YT i Twitcha, i offline screen na Twitcha? Chciałbym żeby wszystko było w kolorze pomarańczowo-białym lub pomarańczowo-czarnym, żeby znajdował się w tym mój nick (B0SAK pisane przez zero) i żeby był w tym motyw pada czy coś podobnego. Mogłoby to być w podobnym stylu jak zrobiłeś dla Majszela. Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi :) Jeśli będzie trzeba to mogę rzucić groszem :D

Z góry dzięki.

Edytowano przez B0SAK

Witam! :D
W miarę możliwości i Twojego czasu, prosiłbym o wykonanie dla mnie avatara i banera na YT z moim nickiem (Arito tak jak tutaj :P) oraz przewijajączym się motywem foki :D Kolorystyka dowolna, ale z elementami zieleni :)Zaznaczam, że istotny jest dla mnie motyw foki :)
Pozdrawiam

EDIT: Avatar również na Steam :)

Edytowano przez Arito

Witam tez bym prosił o :

1: Tło na  facebooka z  napisem  "CSGO-GUNS

2: Avatar na steam

3:  Logo  "CSGO-GUNS"  600x100

Wszystkie prace zwiazane z  counter-strike global  offensive 

Edytowano przez Aadi12

Polecam w 100%! Świetnie wykonana grafika, zgodnie z wytycznymi :) 10/10 jestem w pełni zadowolony i polecam wszystkim.
Może jeszcze kiedyś się po coś zgłoszę ;)

Witam, prosze o avatar i tło na kanał youtube.

Z literą K

Tło:

Tematyka: Gry

Napis: Kubs

Kolorystyka: Dowolna

To tyle.

Witam, 

potrzebny mi jest baner oraz avatar na yt.

Baner z nazwą czas na siatkówkę - z jakimś siatkarskim motywem, albo zegarek/ tarcza zegarowa z takowym napisem czy też własna inwencja twórcza ze sprytnie wplecionym motywem siatkarskim (piłka do siatkówki, sama siatka etc.)

Avatar, czyli skrót wcześniejszej nazwy CNS oraz gdzieś obok mniejszymi literkami rozwinięcie nazwy czas na siatkówkę. 

Gdyby znalazł się czas oraz chęci na wykonanie czegoś takiego to będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam!  :)

Wszystko wykonane świetnie, szybko i naprawdę ładnie. Nie pozostaje mi nic innego niż wyrazić swoją wdzięczność i bardzo podziękować. :)  :)  :)

Witam, proszę o wykonanie grafiki na kanał youtube o grach.

fajnie jakby na grafice został umieszczony mój nick - Roche oraz postacie z gier, t.j. Wiedźmin, Assasins Creed, Counter Strike

wymiary 2560x 1140 

Edytowano przez captain1999

Witam, proszę o wykonanie grafiki na kanał youtube o grach.

fajnie jakby na grafice został umieszczony mój nick - Roche oraz postacie z gier, t.j. Wiedźmin, Assasins Creed, Counter Strike

wymiary 2560x 1140

Ogarniemy :D

Cześć :) Otóż dopiero zaczynam swoją przygodę w tym złym i pełnym agresywnych zwierząt (czyt. oczywiście żartuję) świecie jakim jest YouTube :) Otóż potrzebuję dwóch rzeczy, lubię mieć wszystko dopięte na ostatni guziczek, a bardzo spodobały mi się Twoje prace, które naprawdę podziwiam i gratuluję talentu.

Chciałbym by miał w sobie literkę "P" od mojego nicku "Pixor", oraz jakieś tło jasno niebieskie pomieszane z lekką zielenią. Jeżeli dodasz coś od siebie również byłbym wdzięczny!

• Zdjęcie w tle YouTube:

Tutaj już troszkę chciałbym byś się postarał. Otóż chciałbym by moje zdjęcie w tle wyglądało tak, a raczej zachęciło widza do spojrzenia na moje filmy, które będę się starał jak najbardziej dopieszczać i mówić z rozwagą i należytym szacunkiem. Chcę by były tam jakieś postacie/zdjęcia/fanarty z różnych gier, a głównie takich jak: "Heroes Of The Storm", "World Of Warcraft", "Seria Grand Theft Auto", "The Walking Dead" - jednak daję Ci z tym wolną rękę. Chcę by gdzieś po środku widniał mój duży nick jakąś porządną czcionką (czyt. PIXOR) gdzie literka "P" będzie innym kolorem od reszty tekstu. Do tego pod moim nickiem tą samą czcionką, lecz mniejszą napis: "Let's play / Poradniki / Pogadanki". To wszystko nie mam za dużego budżetu w tym miesiącu, ale jeżeli praca będzie naprawdę super to pomyślimy o jakimś wynagrodzeniu! :) 

Przepraszam za double posta, jednak jestem to winien autorowi tematu! Gość wykonuje swoją pracę: szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie! Życzę mu jak największych sukcesów w przyszłości, i dla Ciebie Król byś trzymał formę nadal. Naprawdę polecam z całego serca! 

Chciałbym prośić o grafikę kanału na yt czyli Avatar 200x200 z fajnym człowiekiem dokładnie w zielonej koszuli z czarnymi włosami i niech pokazuję reką cześć jedną ;) a nad nim J.JOB czyli ma ksywka i tło czerwone ;)

Baner chciałbym z takim samym człowiekiem mógłbyś dać od siebie człowieka żeby pokazywał like nad nim napis subskybuj a jeszcze nad subskrubuj cienki napis JANOBIX JOB  tło zieleń z zółtym  a pod nim napis niebiesko VLOGI/SZYBKIE WYPOWIEDZI  ;) z góry dziękuje :)

Edytowano przez blaks

Witam, chciałbym poprosić o jedną grafikę w full hd, którą będę używał do filmików na yt. Chodzi mi o to, żeby był na niej motyw z Heartstone i napis "PIETRO". Nie musi to być specjalnie skomplikowany obrazek, wystarczy mi, żeby tylko napis został wykonany w odpowiedniej czcionce, podobnej do tej jak na tym obrazku: https://wallpaperscraft.com/image/hearthstone_heroes_of_warcraft_maps_texture_logo_96968_1920x1080.jpg . Zresztą sam ten obrazek może być bazą, tylko pod spodem prosiłbym o umieszczenie napisu "PIETRO" w tej właśnie formie :) Z góry dziękuję:)

Nie mam opcji edytowania poprzedniego posta, więc napiszę w kolejnym.

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy, która jest szybka, profesjonalna, a dodatkowo jest świetny kontakt z prawdziwym specjalistą;) Oby tak dalej, z pewnością będę jeszcze korzystał ze znakomitych umiejętności, które warto nagradzać. Polecam:)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez Glock
      Całkiem normalnym zjawiskiem jest, że mało znane gierki mają promocje, dzięki którym można pobrać je za darmo. Wrzucajcie tutaj jakieś indyki, które zna 10 osób. Jeśli znajdziecie bardzo ciekawą promocję (np. Wiedźmin 3 za darmo) to stwórzcie osobny temat.
      Dublowanie postów jest tutaj dozwolone, ale maksymalnie jeden post dziennie. Wyjątkiem jest jakaś ciekawa oferta, ale tu z kolei wydaje mi się, że nowy temat byłby rozsądniejszy.
      Wzór:
      [b]Nazwa gry:[/b] [b]Platforma:[/b] [b]Link:[/b] [b]Do kiedy?[/b] Ode mnie na start:
      Nazwa gry: Hacknet
      Platforma: Steam
      Link: https://store.steampowered.com/app/365450/Hacknet/
      Do kiedy? 14. lipca godzina 19:00
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik