Skocz do zawartości
krol

Wykonam za darmo grafikę - proszę o propozycje

Polecane posty

To ja poprosiłbym Ciebie o zrobienie avataru na steam. Napis Hebe jakąś ładną czcionka, kolorystykę czy też jakiś efekt dobierz wedle uznania :)

Witam 
Proszę o avatar z czarno-zielonym lisem (tło obojętne) 
Chciałbym aby ten lis miał 2 widoczne jadowite kły (może z jednego kapać jad czy coś w tym stylu [coś wymyślisz])
Zielone oczy ,widoczne uszy
Głównie lis ma być czarny ,a na nim jakieś zielone wzorki. (taki zielony neonowy)
Chodzi mi o samą głowę ,a nie całego lisa
Może być taki lekko krejzol  albo bardziej słodki  :P

Edytowano przez JaDoViTy

Witam
Proszę o background na twitcha. Najlepiej gdyby praca była modernistycznie wykonana i  związana z CS:GO, preferuje metaliczne odcienie oraz zimne kolory barwy niebieskiej połączone z czerwienią i czernią i mój nick (buuym) :D. Ewentualnie jak się grafikowi nudzi to mógłby też zrobić overlay ( takie małe wyzwanie ^^ w rozdzielczości full hd ). Nie omieszkam wynagrodzić Ci za taką pracę :D

Edytowano przez buuym

Typ zamówienia: Avatar 
Termin: tyle ile trzeba na prace nad avatarem
Wymiary(szer. - wys.): dokładnie nie wiem jaki by był najlepszy myślę ze 250x250 będzie dobry bo avatar będzie umieszczany na różnych stronach np: origin, steam i uplay.
Kolorystyka: czerwony, czarny
Treść napisu: "K2" i "死亡"
Coś od siebie: Chciałbym że by napis "K2" był w takiej formie 
http://www.mobygames.com/images/i/48/23/895523.png lub coś podobnego czyli żeby były taki wzorki np: http://us.123rf.com/450wm/red33/red3307 ... -wzory.jpg chyba wiadomo o co chodzi.
W lewym dolnym rogu lub fajnie dopasowane po napisem "K2" ma się pojawić napis "死亡".
Napis "死亡" może być bez efektu tylko żeby był dobrze widoczny.
Połączenie kolorów czarny z czerwonym.

Edytowano przez K2Death

Dla osób z forum jest to numer 1 w sprawie grafiki...

Osoba mocno utalentowana... Pomogła mi z kilkoma rzeczami, oficjalnie nie mogę mówić o co biega :D...

Ale jeśli ktoś coś potrzebuje, to bardzo polecam Krola :).

Ja ze swojej strony jeszcze raz ci bardzo dziękuję!

Ty wiesz o co mi głownie chodzi, więc jeszcze raz powiem, że dzięki twojej pracy "to coś" będzie dużo, dużo ładniejsze!

Trzeba też dodać, że Krol ma bardzo dziwny czas pracy... Napisałem, że potrzebuję x za ok. 20 dni... Grafikę dostałem jeszcze tego samego dnia... Dodając, że szczena mi opadła... Bo była bardzo piękna i nie wymagała poprawek.

Nic więcej dodać nie umiem, bo talent chyba widać po wszelakich pracach Krola :).

Polecam, dziękuję!

I jeśli będę miał okazję, to wiem już kogo polecać (i jeśli dalej jest szansa, to czasem i wiem gdzie wracać :D)

Dzięki!

Bardzo dziękuję i jest mi niezmiernie miło za Twoją jak i każdą poprzednią pozytywną opinię :wub:

I cały czas tu jestem, wiecie gdzie mnie szukać B)

Vex    2

Witam założyłem team do cs go o nazwie OneMoreTeam czy mógł byś zrobić nam jakiegoś avatara? 

jeżeli chciał byś jakieś dodatkowe dane to pisz na priv :)

Edytowano przez Vex

Hej :) Prośba ode mnie jest taka iż potrzebuje baner na YT. Kolory najlepiej jakieś "mocne" czyli bardziej skłaniam się w stronę ciemniejszych odcieni. Tematyka banera to może jakieś miejsce pracy typowego "letpleyera" wraz ze słowami " subskrybuj", "oceniaj", "komentuj" byle nie w jednym poziomie ( może schodki jakieś?). Myślę że przy tylu opiniach dasz rade coś takiego ogarnąć bo ja tego nie potrafię  :P  a termin  jest dowolny. Sam zdecyduj kiedy będziesz miał wene :)

ja dla odmiany chciałbym takie jakby intra czyli robie gre i jest menu główne gdzie jest do wyboru kilka trybów gry itp i dla każdego potrzebuje obrazka 800x600

Nie wiem czy potrafisz ,ale jeżeli tak to przydało by mi się outro do filmów , głównie cs:go , chodzi mi o jakieś zostaw lajka ,udostępnij subskrybuj itp . Najlepiej bardzo krótkie 5-10 sekund max

Edytowano przez patrykreshi

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez Glock
      Całkiem normalnym zjawiskiem jest, że mało znane gierki mają promocje, dzięki którym można pobrać je za darmo. Wrzucajcie tutaj jakieś indyki, które zna 10 osób. Jeśli znajdziecie bardzo ciekawą promocję (np. Wiedźmin 3 za darmo) to stwórzcie osobny temat.
      Dublowanie postów jest tutaj dozwolone, ale maksymalnie jeden post dziennie. Wyjątkiem jest jakaś ciekawa oferta, ale tu z kolei wydaje mi się, że nowy temat byłby rozsądniejszy.
      Wzór:
      [b]Nazwa gry:[/b] [b]Platforma:[/b] [b]Link:[/b] [b]Do kiedy?[/b] Ode mnie na start:
      Nazwa gry: Hacknet
      Platforma: Steam
      Link: https://store.steampowered.com/app/365450/Hacknet/
      Do kiedy? 14. lipca godzina 19:00
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik