Skocz do zawartości
krol

Wykonam za darmo grafikę - proszę o propozycje

Polecane posty

Witam, czy mógłbyś wykonać mi miniaturkę do cs go z moim nickiem : Alban ? oraz tło do kanału na yt o tematyce cs go i w nim żeby był umieszczony również mój nick ?

Czy mógłbyś wykonać mi grafikę na scenę do streama? Chodzi mi o takie jakby trzy rubryki, pierwsza z nich to Top Donate, druga to Last Donate, a trzecia to Recent Follower? Jakaś ładna ramka, lub nawet grafika na tym, dzięki z góry.

Witam.

Jeśli miałbyś czas to ja poprosił bym o awatar steam. Chodzi mi o logo virtus.pro z białym tłem. Po wpisaniu na Google od razu wyskakuje. Tylko napis pod spodem zmienić na wtfcojestgrane (wszystko Razem) zamiast virtus. Fajnie gdyby udało Ci się taka sama czcionką ale równie dobrze może być inna ;) chodzi mi tylko o napis

Niestety nie mogę dać linków bo pisze z telefonu

Pozdrawiam :)

Witaj!

Nowy pomysł, nowe możliwości! :)

Potrzebowałbym logo dla swojego teamu i do avatara na steam. Wpadłem na pomysł zrobienia czegoś na styl logo Supermana. Zamiast litery S, to pierwsza litera teamu czyli N. No i może gdzieś w tej figurze skrót NTR, jakoś tak subtelnie. Może gdzieś da się tam wtopić coś z CS:GO

Z góry dzięki i przepraszam, że tak męczę... ;)

Witam czy mógłbyś stworzyć dla mnie prace 184x184 byłby to awatar a na nim napis NaFaZowaNy , a klimat awatara to cs:go, i GTA V bardzo prosiłbym o szybkie stworzenie pracy oraz dziękuję z góry :)

A ja mam prośbę z trochę inną tematyką. :P

Wykonałbyś dla mnie grafikę (bardziej logo) z team'em Parkour?

Ma być luźna ale z sensem.

Jak tematyka Ci pasuje to pisz na PW, to podam więcej szczegółów. :)

Napisano (edytowany)

Zamaskuj mi proszę tak by niewidoczne było logo Risen 2 na jednym z obrazków z góry dzięki :)

65_66577986.jpg

Oraz zamaskować tak by był niewidoczny link Gameplay.org

Risen_2_game.jpg

Edytowano przez Gestath

Napisano (edytowany)

Witam 

Prośiłbym ciebie o wykonanie baneru i ikony na kanał twitcha . 

Baner ma być w tematyce Cs:go lub League of Legends (tutaj zostawiam tobie wybór co będzie lepiej ci zrobić ponieważ mi to zbyt dużej różnicy nie zrobi) i w banerze ma być umieszczony mój nick : danielloo00

I też prosił bym o wykonanie czegoś takiego jak ma Nervarien , chodzi mi tu o obramówkę do lola (On tam w czasie streamu włącza tą obramówkę i jest taka panda itp.)

Jeżeli nie było by problemu to chciałbym jeszcze miejsce na donejty i followerów (chodzi mi tu o dwie takie obramówki które będą wpasowane do tej obramówki od lola i ustawie tam wszystko co ma się wyświetlać po prostu potrzebuje miejsca na to ) mają być umieszczone u góry  

Z góry dziękuje i jeżeli był by problem z tą obramówką to proszę jej nie robić .

Przyrzekam ze pierwsze $ 20 Jakie uzbieram z donejtów przeznaczę na sfinansowanie pana za wykonaną pracę . 

Link do twitcha : www.twitch.tv/danielloo00 (od razu mówię , streamy będę prowadził podczas wakacji kiedy zakupie nowe komponenty do komputera ;P )

Dziękuję jeszcze raz , Pozdrawiam 

Oczywiście jeżeli byś sobie zażyczył to podaj mi jeszcze linki do twojego kanału i facebook (Jak masz) to ustawie je pod streamem byś dalej się rozwijał :)

Jeszcze jedno grafiki do twitcha (chodzi tu o coś typu donate/       komputer/          o mnie/          regulamin/        facebook/ )      

Edytowano przez danielloo00

Tutaj znowu ja, chciałbym nowa grafikę na youtube i jednocześnie na pulpit i telefon, temat główny to czasy assassin's creed syndicate i sama ta gra oczywiście, chciałbym żeby w tej grafice pojawił się Snake z nowego metal gear solid i ewentualnie jak dałbyś radę to wrzuć do tego czolg tiger p, wersja z reala albo world of tanks, chciałbym jeszcze żeby to wymieszaj że światem metro redux, czyli główne to ac syndicate i metro, gdyby Ci się to udało, byłbym Ci bardzo wdzięczny i polecicie w Niemczech ;)

Witam

jeśli byłoby możliwe, prosiłbym Cię o stworzenie grafiki na kanał na YouTube czyli wymiary 2560 x 1440 pikseli oczywiście. Tematyka to sławny CS:GO :D Przydałby się również napis PITROX. Z góry dzięki :)

Edytowano przez PITROX

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez Glock
      Całkiem normalnym zjawiskiem jest, że mało znane gierki mają promocje, dzięki którym można pobrać je za darmo. Wrzucajcie tutaj jakieś indyki, które zna 10 osób. Jeśli znajdziecie bardzo ciekawą promocję (np. Wiedźmin 3 za darmo) to stwórzcie osobny temat.
      Dublowanie postów jest tutaj dozwolone, ale maksymalnie jeden post dziennie. Wyjątkiem jest jakaś ciekawa oferta, ale tu z kolei wydaje mi się, że nowy temat byłby rozsądniejszy.
      Wzór:
      [b]Nazwa gry:[/b] [b]Platforma:[/b] [b]Link:[/b] [b]Do kiedy?[/b] Ode mnie na start:
      Nazwa gry: Hacknet
      Platforma: Steam
      Link: https://store.steampowered.com/app/365450/Hacknet/
      Do kiedy? 14. lipca godzina 19:00
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik