Skocz do zawartości
krol

Wykonam za darmo grafikę - proszę o propozycje

Polecane posty

Siemka mógłbyś mi zrobić avatara na Steama? 

Rozmiary: 200x200
Tematyka: dowolna
Napis: Szczota

Z góry Ci dziękuje i życzę powodzenia w dalszej pracy :)

Witam , jeśli można i nadal aktualne to prosiłbym o baner na YT  z nazwą Amatorskie Granie w tematyce gier . Głównie cs:go , fifa , Battlefield i LoL . Bardziej widziałbym nazwe kanału wkomponowaną w te wszystkie gry . Z góry dziękuje prace prosze wysłać na : [email protected] . Pozdrawiam 

Witam serdecznie, jezeli ogloszenie jest nadal aktualne prosil bym o wykonaie avatara do grupy steam. grupa nazywa sie Pirates in Trainers. Prosil bym o cos teamtyc\nego, moze byc zwiazek z pierwszym czlonem grupy, najlepiej jak by to bylo jakies cus wystajace nieco z ramki *moze byc trojkatna  rowniesz moze byc napis w dodatkowej prostakatnj, z gory dziekij, pozdrawiam

Witam otóż chciałbym abyś wykonał dla mnie 2 prace jedna to banner i najlepiej żeby był na nim jakiś wilk a samą pracę wykonał na tym tle http://media.moddb.com/images/articles/1/145/144739/auto/emptybanner_zps8b2cb97f.png a druga praca to wikingowie pokazujący tarczy (właśnie z wykonanym wcześniej bannerem) i napis Varangian. Liczę na szybką odpowiedź i oczywiście na przepiękną prace :)

Cześć!

Wykonałbyś dla mnie logo dla zespołu?

Całkowicie pozostawiam wszystko dla Ciebie.

Zespół Counter Strike: GO

Nazwa: Need2Rush

Może być jakiś skrót typu NTR,N2R.

Liczę, że wymyślisz coś ciekawego.

Pozdrawiam!

Witam otóż wykonałbyś dla mnie prace z Rycerzami/Wojownikami w stylach czarno-czerwonych a na obrzeżach byłaby krew a na środku krwistą czcionką napisane by było Blood Brothers

Witam czy mógłbyś wykonać dla mnie grafikę na której byłoby napisane NaFaZoWaNy i te litery były w kolorach zielono-niebieskich a motyw tego nicku to cs:go

Witam .

Czy mógłbyś dla mnie wykonać rameczkę do obrazu z kamerki , wykonanie mroczne do gry Amnesia: Mroczny Obłęd .

Kolory : Czerwone , szare i czarne .

Rozdzielczość obojętna byle by była w formacie 16:9 .

Dziękuję za wyrozumiałość :) .

Król jeśli chodzi o grafikę jest mistrzem! Zna się na tym doskonale, sam się o tym przekonałem. Poprosiłem go o zrobienie loga oraz parę innych rzeczy na stronę i zrobił to super, a co najważniejsze to nie pobiera za to opłat! Naprawdę polecam go! ;)

Siema, potrzebowałbym grafiki dla teamu logo, avatary steam. Nazwa Forgotten Exiles tematyka cs;go 

Jak potrzebne są jakieś jeszcze informacje zapraszam na priv.

Forgotten Exiles > zapomnieni wygnańcy

Licze na kreatywnośc :)

Witam, byłaby możliwość stworzenia logo oraz tła na fan page na fb? Info odnośnie tematyki oraz inne informacje na priv :) Pozdrawiam.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez Glock
      Całkiem normalnym zjawiskiem jest, że mało znane gierki mają promocje, dzięki którym można pobrać je za darmo. Wrzucajcie tutaj jakieś indyki, które zna 10 osób. Jeśli znajdziecie bardzo ciekawą promocję (np. Wiedźmin 3 za darmo) to stwórzcie osobny temat.
      Dublowanie postów jest tutaj dozwolone, ale maksymalnie jeden post dziennie. Wyjątkiem jest jakaś ciekawa oferta, ale tu z kolei wydaje mi się, że nowy temat byłby rozsądniejszy.
      Wzór:
      [b]Nazwa gry:[/b] [b]Platforma:[/b] [b]Link:[/b] [b]Do kiedy?[/b] Ode mnie na start:
      Nazwa gry: Hacknet
      Platforma: Steam
      Link: https://store.steampowered.com/app/365450/Hacknet/
      Do kiedy? 14. lipca godzina 19:00
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik