Skocz do zawartości
krol

Wykonam za darmo grafikę - proszę o propozycje

Polecane posty

Bardzo miła współpraca. Gość wykonał mi świetną grafikę na facebooka za darmo. Bez problemu zastosował się do moich wytycznych i co najważniejsze w kilka godzin od wysłania prośby wszystko było już gotowe. Polecam człowieka :) Lakować Jego facebooka i dodatcję słać. Pozdrawiammm

Cześć. Twoje poprzednie avatary są genialne, ale chciałbym zmienić swój dotychczasowy na inny, nowszy.

Rozmiar: 400px x 400px

Kolory: Lubię  połączenie kolorów np. czarno-zielony, tutaj jest dobry przykład (fajnie by było, gdybyś mógł zrobić takie same tło, jak jest na obrazku z linku i taki sam odcień zielonego)https://www.google.pl/search?q=nvidia&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=sX-pVImpO-Xj7Qbft4HYDg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=667#facrc=_&imgdii=_&imgrc=i54miMOLVjI5rM%253A%3BCmT6uqwnmxjG4M%3Bhttp%253A%252F%252Ffc00.deviantart.net%252Ffs71%252Fi%252F2012%252F001%252F0%252Ff%252Fnvidia_claw_wallpaper___fontstyle_by_thorgaris-d4ky4dc.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.deviantart.com%252Ftag%252Fnvidia%3B1680%3B1050

Napis: AVERCAN

Najlepiej gdyby był na środku, albo na dole

To tyle, myślę, że podołasz temu zadaniu :)

Po prostu świetna praca ! Po raz drugi wykonał w pełni profesjonalną pracę, a jej czas to 2 dni :0 [czytaj: bardzo szybko). Takich jak on, to nawet ze świecą nie znajdziesz  :lol: Zamiast żółtodzioba, powinien dostać rangę "nadworny grafik" :P

Czesc. Potrzebuje grafiki na kanał youtube, dokładniej na banner. Kolorystyka ciemna, jednak nieco czerwieni. Na pierwszym planie napis "Krzesi" i do tego gdzies tam napis "Youtube". Jakos to ładnie umieść ale pamiętaj ze to na kanał yt. Z góry dziękuję!

Czesc. Potrzebowalbym:

Napis pod Twitcha: "Donate", "PC Spec", "O mnie" + avatar na Twitch.

Wszystko w stylu World of Warcraft (byle nie alliance).

Co do reszty to zdaje sie na twoja wenę. Z góry dzięki!

edit: jeszcze ramkę na kamerkę bym prosil jak da rade ;]

Edytowano przez Hasacz

Czesc. Potrzebuje grafiki na kanał youtube, dokładniej na banner. Kolorystyka ciemna, jednak nieco czerwieni. Na pierwszym planie napis "Krzesi" i do tego gdzies tam napis "Youtube". Jakos to ładnie umieść ale pamiętaj ze to na kanał yt. Z góry dziękuję!

Czesc. Potrzebowalbym:

Napis pod Twitcha: "Donate", "PC Spec", "O mnie" + avatar na Twitch.

Wszystko w stylu World of Warcraft (byle nie alliance).

Co do reszty to zdaje sie na twoja wenę. Z góry dzięki!

Na kiedy to potrzebujecie? :D

Sesja mnie na uczelni dopadła :unsure:

Jak najszybciej, najlepiej dziś/jutro.

Na kiedy to potrzebujecie? :D

Sesja mnie na uczelni dopadła :unsure:

​Jak najszybciej, najlepiej dziś/jutro. Okej, rozumiem :P

Witaj,z tego co inni piszą jesteś dobrym grafikiem :)

Mam dla Ciebie wyzwanie inaczej prośbę.

Chodzi o to aby zrobić 3 najlepiej 4 projekty na koszulkę.

Jeżeli chodzi o szczegóły to najlepiej chciałbym się z Tobą skontaktować poza forum :)

E-mail: [email protected]

możemy jeszcze się dogadać telefonicznie ale to później :)

Witam widzę że robisz piękne prace graficzne czy mógłbyś mi zrobić avatar na steam 184px na 184px ? Najlepiej gdyby na obrazku był jakiś taki diabełek/szatanek a pod tym napis Polish Devils.Jeśli ci się jeszcze uda to nad tym obrazkiem możesz napisać jeszcze NaFaZoWaNy. Byłbym bardzo szczęsliwy gdyby ci się udało :)

Wykonam wszystkie zamówienia ale dopiero koło 13 lutego ponieważ teraz mam mnóstwo egzaminów i naprawdę bardzo bym chciał ale nie dam rady na tę chwilę :(

Napisano (edytowany)

Witam!

Czy mógłbyś zrobić logo do klanu? Musi być napis "Dzikie Węże" :D, najlepiej żeby logo było z wężami lub coś takiego. Logo musi być 512x100 (szerokie). Najlepiej jakbyś zrobił je do 2 tygodni.

Z góry dziękuję, pozdrawiam Mercin ;)

Edytowano przez Mercin

Witam , potrzebuję avatara i tło na kanał na youtubie. Chciałbym aby na pracy widniał napis Avaneoriath oraz Nostale . Ogólnie prosiłbym aby praca została wykonana w tematyce NosTale oraz ementach wody/ognia . Z góry dziękuje . Pozdrawiam :))

Fajnie by było jakbyś wykonał dla mnie awatar i banner na YouTube. Awatar jakieś ciemniejsze tło, wklejona jakąś myszka i klawiatura. Co do banneru - tło jakiś kolorek dopasowany do reszty. Po bokach jakieś elementy z bf'a, na środku napis PoProstuKuba. A na dole mniejszymi literami ; gry, Gameplaye muzyka i najlepiej dużymi literami.

Wiem że to dużo i masz pewnie sporo innych prac jak i szkoła, dlatego nie śpiesz się :D

Pozdrawiam

Poprawka. Tam na dole w bannerze mniejsza czcionka, ale litery drukowane. Ot tak żeby lepiej brzmiało. Ktoś może się nie połapać :)

Grafika dotarła do mnie i jestem pozytywnie zaskoczony :) Bardzo ładnie zrobione, estetyczne, do tego za darmo. ;) Także mogę polecić i życzę sukcesów i postępów w dalszej pracy :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez Glock
      Całkiem normalnym zjawiskiem jest, że mało znane gierki mają promocje, dzięki którym można pobrać je za darmo. Wrzucajcie tutaj jakieś indyki, które zna 10 osób. Jeśli znajdziecie bardzo ciekawą promocję (np. Wiedźmin 3 za darmo) to stwórzcie osobny temat.
      Dublowanie postów jest tutaj dozwolone, ale maksymalnie jeden post dziennie. Wyjątkiem jest jakaś ciekawa oferta, ale tu z kolei wydaje mi się, że nowy temat byłby rozsądniejszy.
      Wzór:
      [b]Nazwa gry:[/b] [b]Platforma:[/b] [b]Link:[/b] [b]Do kiedy?[/b] Ode mnie na start:
      Nazwa gry: Hacknet
      Platforma: Steam
      Link: https://store.steampowered.com/app/365450/Hacknet/
      Do kiedy? 14. lipca godzina 19:00
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik