Skocz do zawartości
krol

Wykonam za darmo grafikę - proszę o propozycje

Polecane posty

Witam.

Jesli nie masz nic przeciwko to mam dla Ciebie wyzwanie. 

1. Prosilbym o grafikę na główne tło do mojego kanału YT/Facebook/Twitter/Google+.

Tematyka grafiki powinna zawierać:

- gry

- technologie

- sprzet

2. Prosiłbym rownież o zaprojektowanie loga zawierającego podwójne G, jak nazwa kanału i ewentualnie nick Ziggy. Może zawierać elementy związane z tematyka powyżej. Mozesz tez wykorzystać mój avatar. 

Gdyby to nie było problemem, to czy mógłbyś stworzyć powiedzmy po 3 wersje do wyboru? 

Z góry dzięki. 

P.S. Mam nadzieje, ze nie proszę o wiele. 

P.S.2. Link do YT/FB w sygnaturce. 

Hej, to znowu ja ;) Avatar świetnie się spisuje, jeszcze raz dzięki ;D

Tym razem mam dla Ciebie inne zadanie. Czy mógłbyś zrobić tło na FB (jeśli dobrze pamiętam wymiary to 851 x 315) o tematyce rozrywkowej?

Może się tam znaleźć coś z anime, gier lub filmów oraz jakieś elementy humorystyczne (Mile widziana twarz "Kappa" z Twitcha ;D).

Z góry dziękuję ;)

Serdecznie polecam. Kolega wykonał kawał dobrej roboty :D

YouTube:

81848776637025040673.jpg

Facebook:

13636877027641663256.jpg

Twitter:

15628980463348970353.jpg

Logo:

08369123997080279608.jpg

Bonus (zmienił mi trochę avatar, żeby pasował kolorystycznie) :P

29148783779577321734.jpg

Nie wahajcie się prosić :D

Witaj potrzebuję :

Do streamingu : 

Tło pod kamerkę . 

Napis pod Twtcha : "Donate" " YouTube" "Facebook " " F&Q "  - co do kolorów itp  to wszystko pozostawiam twojej twórczości . 

I jakbyś mógł to taką "standardową " scenę do OBS'a , żeby było co pokazać przed rozpoczęciem gry .

Hej, poproszę banner na stronę na Facebooku :) Kolorystyka mroczna, a zarazem radosna, ale niezlewająca się z avatarem (ten sam, który mam teraz na forum). Nie wiem jakie są wymiary dla FB, ale da się to dowolnie chyba przestawiać przy zmienianiu banneru, więc rozmiar nie ma za bardzo znaczenia. No może 1280x720 lub więcej, by się nie rozmazywało ;o Jeżeli chodzi o tematykę, to głównie gry typu survival, FPS (Battlefieldy). Z góry dziękuję :D

Hej, poproszę banner na stronę na Facebooku :) Kolorystyka mroczna, a zarazem radosna, ale niezlewająca się z avatarem (ten sam, który mam teraz na forum). Nie wiem jakie są wymiary dla FB, ale da się to dowolnie chyba przestawiać przy zmienianiu banneru, więc rozmiar nie ma za bardzo znaczenia. No może 1280x720 lub więcej, by się nie rozmazywało ;o Jeżeli chodzi o tematykę, to głównie gry typu survival, FPS (Battlefieldy). Z góry dziękuję :D

Podaj jakiś kontakt do Ciebie ponieważ nie mogę wysłać wiadomości :D

Czesc, jezeli to nie problem to ja bym chcial grafike na tlo kanalu youtube z moim imieniem i nazwiskiem czyli Kacper Parszewski i napis is playing games, chcialbym rowniez zeby grafika nawiazywala do gier: assassin creed unity, the division, battlefield 4, watch dogs, world of tanks i metro last light, moga byc wszystkie ale nie musza, dziekuje za przeczytanie i czekam na odpowiedz :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez zaricha12
      Cześć ! Tak jak w tytule szukam grafika komputerowego do wykonania prac typu (logo,avatar,miniaturki i layouty). Co do płatności (przelew) . Możliwa współpraca na dłużej.
      Jesteś chętny ? napisz a na pewno się dogadamy
    • Przez Glock
      Całkiem normalnym zjawiskiem jest, że mało znane gierki mają promocje, dzięki którym można pobrać je za darmo. Wrzucajcie tutaj jakieś indyki, które zna 10 osób. Jeśli znajdziecie bardzo ciekawą promocję (np. Wiedźmin 3 za darmo) to stwórzcie osobny temat.
      Dublowanie postów jest tutaj dozwolone, ale maksymalnie jeden post dziennie. Wyjątkiem jest jakaś ciekawa oferta, ale tu z kolei wydaje mi się, że nowy temat byłby rozsądniejszy.
      Wzór:
      [b]Nazwa gry:[/b] [b]Platforma:[/b] [b]Link:[/b] [b]Do kiedy?[/b] Ode mnie na start:
      Nazwa gry: Hacknet
      Platforma: Steam
      Link: https://store.steampowered.com/app/365450/Hacknet/
      Do kiedy? 14. lipca godzina 19:00
    • Przez xMatwiej

Projektowanie graficzne - retusz zdjęć, broszury, ulotki, wizytówki, okładki albumów płyt, coverarty na YouTube, bannery, avatary, overlay'e na stream, porady i więcej.

• Przez chrzanu
      Witam potrzebuje cały layout na twicha bannery/loga etc, zdj w tle na yt/fb.
      Płatnośc przelewem.
      kontakt : https://steamcommunity.com/profiles/76561198108823888/

Legenda grup:

• Administrator IT
  • Administrator
  • Ekipa Ja, Rock!
  • Streamer
  • Moderator
  • Moderator Działu
  • Moderator Techniczny
  • Technik Sprzętowiec
  • Grafik